0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (482 puan) tarafından
Yaklaşık iki hafta sonra üçüncü ayımız olucak tam anlamıyla regl olmadım zaten normalmiş biliyorum ama iki gündür sadece akşam olan lekenlenme gibi kırmızı kahverengi gibi bir kan oluyor o kadar ama gün boyu hiç olmadı bugün akşam yine azıcık olmuş devamı yok bu nedir regl mi olucam ondan mı oluyor 

5 Cevaplar

0 oy
(5,127 puan) tarafından
Düzensizlik ya da 1 sene boyunca hiç adet olmamak normal. Lekelenme kısmını bilemiyorum bi kadın doğumcuna görün bence
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
tarafından
Benim de 2.5 ay oldu geçen haftalarda 2 3 gün kahverengi lekelenme geldi 
0 oy
(9,666 puan) tarafından
Ay ne güzel doğumdan sonra da adet olmuyoruz falan diye seviniyordum, 3.5 aylık bebeğim hiç adet olmadım daha ama çatlamaya geldim. Böyle bir şey olamaz. Menepozlu gibi sıcak falan basıyor, sinir oluyor. Bir an önce adet olmam lazım 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Benimde öyle idi cnm son bir hafta adet oldum şimdi tam kırkım ile bitti kırmızı uçurduk çok şükür kendimi tertemiz hissediyorum:D

(482 puan) tarafından
78 gün oldu bana ben hala adet olmadım
(1,538 puan) tarafından
Bünyeden bünyeye deişiyor cnm ya benim yengem bir sene olmuyo bir sene sonra bir oluyo altı ay daha olmuyo bende lohusalığın son haftası oluyorum hep
(482 puan) tarafından
Bu gelen lekelenme dedim acaba üstüne görme dedikleri şey mi acaba diye dikkat ediyoruz ama işte belli de olmuyor ya bu işler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sadeeem19 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yasmnnn 17 (20 puan) tarafından soruldu

398,204 soru

11,908,289 cevap

36,039 kullanıcı

...