0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar dogum yaptığım gunden beri dişlerim agriyordu 2 özel hastane de 20lik yüzünden diğerleride agriyor dendi 20ligi cektirdim bugun yari gömülüydü ve yarisi çürümüştü cektirdim eve geldim hersey iyi hos uyuşukluk geçti Allahim bu nasil ağrı yine bütün dişlerim ağrıyor çektirdiğim icin mi bu ağrı ölecem agridan 2 aylik bebegim var sadece anne sütü alıyor napabilirim bu agriyla parol asla fayda etmiyor

8 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Yarin baya azalır.sabret en iyi ağrı kesici içmiştim gene ağrıyordu benim dişler.
(1,159 puan) tarafından
Cektirmeden önceki agrinin 3 5 10 kati agri yine hepsi ağrıyor gbi normalmi bu peki
(2 puan) tarafından
Ertesi gün azalmıştı benim ki.insallah senin ağrinda diner.
(1,159 puan) tarafından
InsAllah ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 hafta çektim o ağrıyı. Dikişliydi benimki. Dikişler alınınca geçti
(1,159 puan) tarafından
Dikiş yok bende nasil geçicek Allahım ölüyorum resmen boğazıma vurdu yutkunamıyorum vallahi
tarafından
Doktor ilaç yazmadı mı etkili ilaç yazması lazım
(1,159 puan) tarafından
Emziriyorum ya ondan yazmadi sanirim
0 oy
(63 puan) tarafından
Canim bende cektrdim sabah cektrdim aksama kadar ağridi ertesi gun gecmisti 
(1,159 puan) tarafından
Vermedi ki hic bisey acaba emzirdigim için mi vermediki
(63 puan) tarafından
Kız nasıl vermedi olur mu oyle ben hamileyken bile kullanmal zorunda kaldim emziriyorum hiç sıkıntı olmadi cok şükür iltihap kapmasi daha kötü olur agri kesici antibiyotik birde sprey vermisti bana doktor
(1,159 puan) tarafından
Ay canim bilmiyorum ki ya vermedi napsam ki yarin geçmezse yarin gidip bi sorsam miki cildircam ağrıdan bogazimda cok agrimaya başladı
(63 puan) tarafından
Bi sor canim yarina hafifler inşallah gecmis olsun
(1,159 puan) tarafından
Amin insAllah Allah razi olsun teşekkür ederim
0 oy
(620 puan) tarafından
Geçer canım ilk bi kaç gün ağrı oluyor, yakında cektirmistim. Boşluk olan yere yemek artıkları dolduğu için oluyor. Ben tekrar gittim icini temizlediler, karanfilli bi şey koydu. Karanfil çiğne uyusturur ağrını alır, geçmiş olsun
(1,159 puan) tarafından
Ayy evde yok yarin aliyim hemen yaa cok teşekkür ederim henuz kati bisey yemedim ben ama cok ağriyor
0 oy
tarafından
ilk gun oluyor o agri maalesef bende emzirirken cektirdim benim kizim senin bebisten buyuktu etol agumentin verdiler 2 gun kullandim emzirmeden once sagdim sadece gece emzirdim 2 gunden fazla kullanmadım ilaci
(1,159 puan) tarafından
Vermediler bana hiç ilac  ölecem vallaha ağrıdan bogazima vurdu sizde de oldu bogaz agrisi
tarafından
evet boğazım da agriyordu yutkunurken bisi yiyip icerken kötü oluyordum ama dediğim gibi ilk gun böyle olursun ertesi gun birazdaha hafifler rahatlarsn bebegin küçük olunca vermemişlerdir canm benimkinu ek gidayla oyalıyorduk
(1,159 puan) tarafından
Ayy olabilir evet ya bogazim dişim derken kendimden gectim haa
tarafından
zor canım sabır birazdaha
(1,159 puan) tarafından
Allah razi olsun teşekkür ederim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
4 saatte bir parol canım benım 2 3 güne rahatlarsın insallah bende emzirirken çektirmiştim
(1,159 puan) tarafından
InsAllah ya iciyorum parol asla fayda  etmiyor
(2,047 puan) tarafından
Parol değil de minoset iç canım o zaman onu da kullanabiliyoruz
(1,159 puan) tarafından
Hic duymadım ki onu
(2,047 puan) tarafından
Araştır netten bu kadar zor değil öğrenmek
(1,159 puan) tarafından
Ay ciddimisin :) sen diyince baktık heralde neyse sagol
0 oy
tarafından
Antibiyotik içmelisin yoksa çok daha çekersin 
(1,159 puan) tarafından
Vermedi doktor yaaa tuh hic sormak gelmedi aklima o an uyuşuk hisstmeyince agri gelmiyor aklina insanin
tarafından
Yeni çektirdim bende. Antibiyotik ağrı kesici ve gargara verdi 2 hafta oldu halen yerinde his var. Geçmiş olsun. Aile hekimine yazdirin isterseniz
(1,159 puan) tarafından
Soracağım doktora sonra ona göre hareket etcem bakalim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ya dogumdan sonra bu 20likler curuyor heralde benmde cok agriyor yarisi curudu gitti ama gidip cektirmeye korkuyorum bu agriyi cekmek zor geliyor simdi de agriyor ama iste hergun 5 kez fircaliyorum bakalim nereye kadar dayanacagim
(1,159 puan) tarafından
Benimde dogumdan sonra oldu ne olduysa valla cektirdim ama suanki agri da beni mahvetti brnde 2 aydir fircala.fircala tuzlu gargara yap diyerek erteledim ama dayanamicak hale geldim mecbur kaldim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 102 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 62 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,707 cevap

34,854 kullanıcı

...