0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar dün anneme geldim hastaneye gidecem bebeğime baksın diye hastane işi bugunde olunca burda kaldım işte az önce yengemin anneside eve geldi beraber yemek yaptık yemek yiyecektik yengem annem kayinbabamin yanında yemek yemez dedi biz burda yiyelim annemde tamam kızım dedi onlar orda yedi bizde odada anneme hatta niye buraya gelmediler dedim annesi babanın yanında yemek yemiyor dedi bende ha tamam dedim mutfaktan yaptığı terbiyesizlik oğlu da birşey demiyor dedi bende küçük kardeşim birşey yaptı sandım sonra bağırma sesi devam etti ağladı bende kardeşime ne oldu dedim oda gidip baktı sesler yükseldi annemle ikimizde mutfağa gittik anneme bağırıyor sen terbiyesizsin saygısızlık yapıyorsun haksızlık yapıyorsun dedi siz niye burda yemediniz diye bağırıp ağlıyor annem üzülüyor annem kırılıyor dedi bende ağlamaya başladım tır tır titremeye başladım benimkide anne dedim kaç aydır annem sana yaranmaya çalışıyor niye böyle yapıyorsunuz dedim gerçekten çok zoruma gitti her seferinde anneme böyle yapıyor Annem melek gibi yemin ederim annem olduğu için değil gerçekten huyu çok güzel hatta hep keşke anneme benzeseydim diyorum ben biraz sinirliyim annem çok sakin uysal bir kadın sürekli kızım kızım diyor 

9 Cevaplar

0 oy
(1,463 puan) tarafından
Yanlış anlamadıysam annen dünürünün yanında yemek yıyebilirdi mutfakta bencede saygısızlık olmus yemedıyse
(3,767 puan) tarafından
Galiba gelin kaynanası için yemek yemez demiş  kendisi annesigil yanında okuyom  okuyom anlamaya çalışıyomm
(675 puan) tarafından
Gelinin anası kayinbabanin yanında yemek yemezmis gelin önce öyle demiş kaynanasina sonra da kavga çıkarmış niye ayrı yediniz diye
(3,767 puan) tarafından
Aman bazıları gerçekten gelin yilann
(200 puan) tarafından
Küçük paşam aynı dediğin gibi oldu kendisi dedi ikimiz burda yiyelim hatta ben çok üzüldüm bozuldum ama kendisi yine kavga çıkardı
(675 puan) tarafından
Annene üzüldüm yorumlarına baktım
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Yengen annesigil bide senin annen mi vardı anlamadimm 
(3,767 puan) tarafından
Belli et tepkini konuşma hatta yannisi anlayıp özür dilesib
(200 puan) tarafından
Bu ilk değilki anneme yaptığı her zaman böyle ama  hiç şahit olmamıştım şahit olunca çok zoruma gitti annemin o bakışı o ses tonu ne bileyim ya ben kaynanam gile yaranmaya çalışıyorum Bana yapmadıkları kalmadı hayat hiç ama hiç adil değil Annemin gozunden akan o yaşlar bilmiyorum ya
(3,767 puan) tarafından
Öyle olur zaten valla  öyle kavga cikarmayi beceremedik huzurumuz kaçmasın diye
(200 puan) tarafından
Öyle gerçekten öyle küfür yedim beddua yedim iftira yedim yüzügumu çalıp üstüme attılar hep sessiz kaldım böyle yapmadım hep Allah'a havale ettim
(3,767 puan) tarafından
Aynn Rabbim bu dünyada yapılanı goruyo öbür dünya herkes  hesap verecek
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Canım kim kimin yanında yemek yemedi kim kime terbiyesiz dedi hiç anlamadım:/
0 oy
(675 puan) tarafından
Yengenin annesi senin babanın yanında yemek yemez diye mi ayrı yediniz 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Keske baban mutfakta tek yeseydi siz hepiniz bir yeseydiniz yengen mi annene bağırdı orda yaptığı terbiyesizlik  kardesin ne dedi bu duruma
(200 puan) tarafından
Kardeşim yengeme bağırdı kadın ne yapmış sanki dedi
0 oy
(119,429 puan) tarafından
ben anlamadim kim nerde yedi kim yemedi
(1,428 puan) tarafından
Sizi denemis sanırım mesafe koyun bu saatten sonra
(200 puan) tarafından
8 aydır evlidir her sinirlendiğinde anneme bağırıp çağırıyor üstüne yürüyor hıncını annemden çıkarıyor hep
(1,428 puan) tarafından
Daha neler hoşşşt kardesinde pek sessiz kalmış ki edepsiz boyle yapabiliyor ayni evdemi yaşıyorlar
(200 puan) tarafından
Evet annem babam ayrı eve çıkarmak istiyor kardeşim izin vermiyor
(1,428 puan) tarafından
Hah gelinin derdi belli oldu ayri ev istiyor  izin diye bisey yok kardeşine ailen diyecek hadi gidin bu yastan sonra kafamiz kaldırmıyor  istemiyoruz açıkça soyleyecek
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Çok bilinmeyenli denklem gibi anlayamadım bile
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Valla canisi yemek yemeye utanıyor ama orda cazgırlık çıkarmaya hiç utanmıyorlar maşallah 
(200 puan) tarafından
Ya bütün mahalle geldi ya Yemin ederim
0 oy
(6,397 puan) tarafından
Kötü olmuş. Bazı insanlara ne yaparsan yap yaramazsın bu yüzden en güzeli yapmayı bırakmaktır ama şu da bir gerçek ki misafir varsa onunla yemek yiyilir canım. Annen o an düşünememis anladığım kadarıyla keşke deseydin biz burada yiyelim onlar orada diye. Ama bu terbiyesizlik yapabilecekleri anlamına gelmiyor seslerini yükseltemesler. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 335 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 413 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 951 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 825 göst.