0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Arkadaslar kizim 22 aylik hala emziriom yani emzik gibi kullaniyor sanki. Nasil emzirmeyi birakabilirim. Kreşe gidiyor gayet emzirmeden duruor ama eve gelince illa emziriom durmuyor.

Ne yapabilirim

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Madem kreşe gidiyor daha rahat olur eve gelince de oyala bir şekilde kafası dağılsın diye bir şeyler yap öyle öyle alışır 
(27 puan) tarafından
Tamam canim ama elbisemi aciyor meme ver dior ne yapacm bilmiorum
(727 puan) tarafından
Boğazlı kazak giy bir süre açma ayıp bitti süt de. Eğer süt istersen artık marketten alcaz bittti süt falan de zaten gündüz emmiyo bırakır rahatlıkla sen kararlı ol da
(252 puan) tarafından
Verincede nasıl mutlu olup gülüyor demi meme yok bitti deyince ağlıyor kıyamıyorum
-Reklam-
0 oy
(8,833 puan) tarafından
İstediği anda başka bişi ver. Meyve filan yedir. Unuttur. Bikac gün vermezsen alışır 
(27 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(929 puan) tarafından
Rahat açabilecek bir dönemde bence bnm kız şuan 12 aylık kestim gebelik var diye çok zor oldu kimisi kolay kimisi zor ama gündüz kesmekten başlaya bilirsin mesela yabda direk gece gündüz hiç vermeden kessen 4-5 güne çok rahat olursun artık 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
24 aylik olduk gündüz belki de gece ne yapicam bilmem
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben kafaya taktım 1 günde kestim geceleri de istiyordu ben emzirmek yerine biberon veriyordum bir de  sabır taşı var onu suya koyup acısını bırakınca göğsüme sürüyordum iki defa o acılığı aldı ondan sonra pis dedi istemedi 
0 oy
(59 puan) tarafından
Sabır taşını kullan bana dua et derim :)))

Bnde oğlumu sabır taşıyla biraktirdim bırakmaz diye cesaret edip denwmiyordum ama bı sürdüm çocuk nasıl tiksindi bu sefer de ben verdim Kendi istemedi ama sadece gündüz kestim gece hâlâ veriyorum kıyamadım acıkır diye şuan 26 aylık bı kaç aya geceyi de kesicem inşallah 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Gece beslenmesi yoksa gündüz kolay olur canım dikkatini dağıt hemen istediğinde 
0 oy
(1,071 puan) tarafından

Göğüs ucuna yara bandı yapıştır. Meme acıyor annem yara olmuş bak de emmek isterse aç ağzına alinca acıdı of oldu diyebilirsin. Israr ederse sevdiği bir yiyeceği vermeyi teklif edebilirsin. 

Dikkatini oyuncağını yada farklı bir şeye çekebilirsiniz. 
Konuşa konuşa bitirebilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SENEM46 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 144 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,913 cevap

34,778 kullanıcı

...