0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlar 3 ay oldu dogum yapali en ufak et yesem pirinc yesem azcik ekmek yesem kabiz oluyorum sizde boyle bir durum varmi emzirenler icin soruyorum nasil gecti sebzede yiyorum meyvede kayisi da incirde ama oluyorum surekli kabiz yani şöyle soylim kabizlik derken 3 gunde bir cikmiyorum hergun cikiyorum ama afedersiniz taş gibi catlak vardi o iyilesti ama kabizlik gitmiyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kabizlik çok geç gidiyor. Sabah aç karnına su iç. Zeytinyağlı incir ye..bol posalı gıdalar yemeye calis. Eğer vitamin ilaç filan alıyorsan onlarında yan etkisi olabilir. Ben vitamin alıyorum emzirirken farkettim ki o yapıyor
tarafından
yok canm valla ama hamileyken decavit kullandim cok sonrami etkisi cikiyor bilmiyorum cunku o cok kabiz yapan bir hapmis ama ben hic hamilelikte kabiz olmadim hamilelikten oncede kabizligim yoktu dogum yaptim yine kabizligim 10 15 gun yoktu sonra basladi
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Kendı kendıne geçti bnm şükür 
tarafından
ne kadar zamanda cnm
(16,489 puan) tarafından
Doğudan 10 ay sonra malaesef
tarafından
Allah şifa versin hepimize Gerçekten anne olmak kolay değil Rabb'im annelerimizi başımızdan eksik etmesin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultan2234 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayseglll (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 443 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde A_1425_A (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 233 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı