0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya cumadan beri az geldi sonra kahverengi oldu azaldı baya ama hiç iç çamaşırıma degmiyor sadece idrar yaparken peceteyle siliyorum öyle uzun süre idrar tutunca oluyo bugün yine oldu sabah azdı neyse acile gittim beklerken idrar testi verdim kaç saatlik idrardi tutmuştum hani gidemedim tuvalete ama şok oldum kan daha fazlaydı tam net belliydi yani ama sadece idrar yaparken diyecem idrar yolu enfeksiyonu ama hiç bir ağrım yanma hiç bir şeyim yok muayene oldum vajinal ultrasonla hiç kanama bir şey yok ultrasonun ucunu gösterdi kadın bak kan falan yok dedi normaldir dedi Progestan verdi işte ama korkuyorum yani suyu bol bol içsem acaba zamanla geçer mi bilmiyorum daha idrar testim çıkmadı da bilmiyorum bebeğim iyi çok şükür boşver üstünde durma geçer diyorum ama merak da ediyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(714 puan) tarafından
Kardeşim de bendede kanama oldu kese etrafında kanama yok dediler yerleşme kanaması diye düşündük oda progestan kullanıyor ama kanamanın nedenini bizde bulamadık
tarafından
Vala aynı benimde kardeslerimde oldu ama onların düşük olabilirdi iç çamaşırına falan oluyordu benim hiç iç çamaşırıma degmiyor sadece tuvalete çıkınca oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Idrar enfeksiyonu olabilir hamilelikte daha sık gozukuyor idrar tahlili sonucunu bekle canım her zaman yanma belli etmiyor kendini 
tarafından
Doğru diyorsun bekliyorum canım götürürüm aile hekimine gosteririm
(3,453 puan) tarafından
Aile hekimine verdiysen tahlili saglik ocagi tahlilleri olarak yaz googlle barkod no ve tcnle bakabilirsin e nabiza gec dusuyor
tarafından
Yok üniversite hastanesinin acili ordan bakayım dimi
tarafından
Baktım şimdi dur atayım belki anlayan olur
0 oy
(3,500 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonun olabilir mi
tarafından
Bilmiyorum ki tahlil çıkmadı baya geç çıkıyor heralde sabahtan beri verdim çünkü çıkınca bakacam netten araştıracam enfeksiyon da ağrı olur illaki yanma olur bende hiç bir şey yok
(3,500 puan) tarafından
Bende önce kan gelmişti sonra ağrı falan başlamıştı
tarafından
Canım bir haftadır böyle ağrı halen yok alttan muayene de de bir şey çıkmadı idrar tahlili de temiz çıktı ben de bilmiyorum idrar yapınca geliyor susuzluktan da olabilir diye düşünüyorum böbreklerden de olabilir çünkü hamileyken böbreğim genisledi stent takıldı kızım doğdu stent çıkarıldı ama bu sefer mesanede taş vardı onun ameliyatı oldum bende içimden bir his önceki ameliyattan kalma bir durumdur inşallah gecer
(3,500 puan) tarafından
Büyük ihtimalle böbrekte sıkıntı var
0 oy
(346 puan) tarafından
Cnm beyaz tut kuruşunu kaynat uyumadan ve uyanınca aç karnına iç enfeksiyon varsa idrardada kandada geçiriyor aktarlarda satılıyor geçmiş olsun ben birşey demek istiyorum bendede geliyordu kırmızı kan ilişki sırasında giriş kısmında ufak bir yerde yırtık oluştu gibi birşey orası kanıyordu peceteyi al cnm parmağına dola önce ucuna deyir kontrol et kan varmı diye varsa yeni peçete al temizle oranı önce sonra biraz parmağın ile içi konrol et giriş kısmı mi kanıyor yoksa içte bir kisimmi malesef Dr muane sırasında bilemedi benimkini ve girdi çıktı udrasyon ile peceteye hiç kan yokken o sıra tekrar deydi ben deneyerek buldum sonra ucunda yırtık gibi birşey vardı ondan deyiyormus o derece kan eğer kanlı peçete resmini diyer postta sen paylastiysa. Senin ise aynısı bendede oldu bunu dene banada bilgi ver olurmu yırtık varsa bir tek peceteye deyiyor iç camasirima deymiyordu benimde
tarafından
Canım biz ilişkiye falan girmiyoruz hiç şuan 7 haftalık ve ben daha adetime bir hafta vardı girdim en son hiç ilişki olmadım ama dediğini yapacam da işte fotoğraf atmak istemiyorum akıntıyla geliyor idrar yaparken akıntım oluyor onunla geliyo sümük gibi afedersin
(346 puan) tarafından
Dene cnm bir ilişki olmasamda ufacık bir yara vardır belki o düşmüştür ondanda olur ben kendim buldum Dr bukamadini valla elimideydim sonra sızladı o an anladım artık malesef kendi Drumuz olmamız lazim bu devirde
tarafından
Doğru diyorsun canım bakacam olmazsa
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Enfeksiyon canım büyük ihtimalle 10. Haftada bende yaşadım herhangi bir sorun yoktu Allah'a şükür ama doktor bişi demedi kanama alanı yoktu kaçıncı haftadasın 
(1,118 puan) tarafından
İç çamaşırın beyaz beyaz olcak endişelenme canım
tarafından
Tamam canım sonuçta çıkmış atsam anlayan olur mu acaba
(1,118 puan) tarafından
At bakalım
(1,118 puan) tarafından
O kadar kan aldılar ki anlarım
tarafından
Bulanık çıkıyor canım kırptıgım için de hepsi negatif yazıyo lökosit de aynı şekilde negatif dansite aralığı var en üstte onda zaten netten baktım normal degerde
0 oy
tarafından

Sonuçlar da çıkmış kızlar anlayan var mı hepsi negatif ama kırptıgım için bulanık ya duzeltemiyorum da

image

(1,118 puan) tarafından
Lökosit değer olaraktan yazmıyor mu
tarafından
Lökosit değer sayısı 0 yazıyo şimdi ürik asit e nabiza düşmüş o da 3.5 yazıyo sanırım o yüksek böbreklerle ilgili sıkıntı olabilir 4 5 aylık falanken kızımda böbregim genişledi stent takıldı yine genişler dediler zaten şuan için erken tabi ama sanırım yavaş yavaş başlıyor
(1,118 puan) tarafından
Doktoruna göster canım
tarafından
Doktorum Denizli merkezde uzak aile hekimine gosterecem canım hastane yok burda birde biz izne gideceğiz ikidir Denizli'ye gidiyoruz kaç saat arabada oluyorum çok kötü olmaya başladım izne gidince yolumuz çok uzun cumartesi gideceğiz en azından iki gün dinlemeyin dedim
(1,118 puan) tarafından
O haftalarda bende de bayağı halsizlik vardı
0 oy
(4,238 puan) tarafından
Gecen günler anlattığın durum Bende de oldu aynısı ama ben hamıle değilim neden olduğunu da anlamadım korktum biraz sonra gecti
tarafından
Bir tuhaf benimde ya bende çözemedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emntkrn (22 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...