0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
İkinci çocuk fikri çıkmıyor aklımdan herşeyi hamileliğe yoruyorum :) ufak kazalı birşey yaşandı ondan umutlandım da bilmiyorum.Galiba cidden ikinci bebeği istiyorum eşim askerliği belki bedelli yapacak yeni atandı 6 ay yapma fikri aklıma geldikçe ikinci bebek şuan olamaz diye üzülüyorum kafam karman çorman oldu kızlar :(

5 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yasin 35 degilse aceleye gerek yok git bebekli akrabani ziyarete hatirla bebekli evi .. hevesin kacar zaten 
(159 puan) tarafından
27 yaşındayım canım bende amh düşüklüğü var biraz ondan da korkuyorum yumurta sayım her adette daha da azalıyor.Allah iyiliğini versin :)) çok yakınımda görümcem var ard arda getirdi :)
(1,737 puan) tarafından
Kiz banada kisir dediler ilk cocugumdan sonra 6 yil sonrasi korunmayi biraktigim ilk ay gebe kaldm.  3 aylik simdi kendini zora sokacak haldeysen yapma ben 29 yasindayim kocan icin bedelli yada 6 ay olmayabilir dedin ya bedelli 43 bin lira. Yani kendizi hem ruhsal hem fiziksel hem maddi zora sokmayin diye önunu ardini iyice düsün canim
(1,737 puan) tarafından
Birde yumurtalık dondurmayi tavsiye edebilirim ama en az 5 bin ile 8 bin arasi odemesi oluyormus. İstesgin zaman doğurabilirsin o zaman
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Senin icin hayirlisi neyse o olsun hic birsey amlamadim istoyonmu istemiyonmuu 
(159 puan) tarafından
Sağol canım aslında istiyorum ama vakti değil gibi durunca üzülüyorum biraz
(1,358 puan) tarafından
Hayirlisi olsun de cnm her cocuk rizkiyla gelir bunu unutma
(159 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun pozitifliğin için :)
0 oy
(166 puan) tarafından
Bnimde ole oldu ya 3 4 gun surdu bi tane pet bile dolmadi nedendir acaba
(159 puan) tarafından
Günlük pedle idare ettim günde bir iki defa değişecek kadar.Niye anlamadım ben de kendi kendime gelin güvey olup test yapmayayım diyorum :)
0 oy
tarafından
Ayy aynı Bn bnde korkuyorum ya hiç hazır değilim. Adet olmadım test alıp yapmaya bile korkuyorum 
(159 puan) tarafından
Bu ay ki bana adet gibi gelmedi tam aşırı az geliyor ve rengi hiç parlak değil
0 oy
tarafından
Sen istiyormulsun Bn istemiyorum ama 
(159 puan) tarafından
Ben istiyorum da biraz daha düzenimiz otursa daha rahat olur sanki öyle de düsünüyorum.bugün saatlerce akıntı olmadı ya zaten 4.gün sayılıyor hani normalde de az olur ama çok fazla fark var.Kesilmiş gibi oldu kahverengi akıntı oldu biraz.Bakayım yarın öbür gün kahverengi olursa test yaparım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emntkrn (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.