0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (1,458 puan) tarafından
Kızım doğduğundan beri mama ile besleniyor. Şuanda 14 aylık ve hâlâ uykuya dalmadan ve geceleri kalkıp mama içiyor. Bu da beni artık yormaya başladı, gece devamlı uyanması ayrıca kullandığımız mamanın da ücreti de artık zorlamaya başladı. Akşam 7 de odaya geçiyoruz 8 de uyumuş oluyor. Bende 6 gibi kaşık mama yapıp yediriyorum. Ama karnı tok olmasına rağmen mama içmek istiyor, kaç kere vermeden sallamayı denedim, uykuya kalmıyor yıkıyor ortalığı. Nasıl kesicem bu mamayı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Aynılarını yaşıyorum 14 aylık bugün hatta hasta ek gıda sabah ve öğlen aldı diğer türlü sur iştahsız şuan mamayı bırakmak için erken bnce çünkü küçük bebeğimiz 
-Reklam-
0 oy
(8,897 puan) tarafından
Küçük aslında daha. Bikac ay daha imkan varsa ver.. veya bir kere doktora danış istersen
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Bilmiyorum ben bi sürü yemek veriyorum sanki hiç yememiş gibi 1 biberon mama içiyor üstüne bulursan çözüm söyle bana diyorlar 3 gün ağlar bırakır ben dayanamam ona
(1,458 puan) tarafından
Emziği o şekilde bıraktırdım bunu da öyle yapmak istemedim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kalktığı zaman su ver. Bende mamayı keserken su veriyordum. Akşam yemeğini güzel yerdi ona rağmen gece uyanıp mama içerdi. 
(1,458 puan) tarafından
Karnı tok olsada içiyor, gecede en az bir kez uyanıyor anlamış değilim
(1,928 puan) tarafından
Aynı benim oğlum. 1 saat önce yemek yediği halde versem içerdi. Bende dedim kesin çok zor olur ama bıraktık. Gece uyandığı zaman su verdim biraz zorluyor seni ama sabırlı olmak gerekiyor. Mamayı bırakınca rahat ediyorsun
(1,458 puan) tarafından
Su verince içip uyuyor muydu. Birde kaç gün sürdü tam anlamıyla bıraktırmak. Sırf bu yüzden odasını ayıramıyorum, devamlı kalkıp mama içiyor
(1,928 puan) tarafından
Evet uyuyordu uyumadan 2 saat önce irmikli muzlu mama yapıp veriyordum bir süre öyle yaptım uyurkende mama istiyordu ama o aliskanlikti çünkü karnı toktu çoğu zaman mamayı bitirmezdi. Bende araştırdım su verin diyordu. Sadece uyku geçişlerinde mama veriyordum uyanınca suyunu  veriyordum ama biberonla 1 hafta sürdü sonra alisti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zahide (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
4 cevap 246 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu