0 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
kendimi bildim bileli hep jiletle alırım 5 6 güne çıkıyor. tüm bacak koltuk altı icin kuaföre giderim her ay. kendim hiç beceremem gercekten. şimdi sorum genital bölge için de kuaföre gitmek istiyorum ama namahrem miş yani öyle olduğu icin orayi hep jiletle alırım annem de kuaförde orani aldirdiktan sonra eve gittiginde gusül alabileceğimi söyledi kararsiz kaldim kendim alsam hemen cikiyo kuaföre gidip gitmemek te kararsiz kaldim siz ne düşünüyosunuz

37 Cevaplar

+2 oy
(1,219 puan) tarafından
Agdayla.aliyorum.ben en temiz agda ya
(70 puan) tarafından
Acısına nasıl dayanıyorsun ya
(1,219 puan) tarafından
Açılmıyor ki ilk açıyor sona alışıyor ve ince cikiuor zaten
(159 puan) tarafından
İlk zamanlar bend agdayla alıyordum bir gün çocuk aklı jiletle aldım Bi dahaki agdayla alisimda bir acıdı ama anlatamam
-Reklam-
+1 oy
(10,069 puan) tarafından

Agda bandiyla aliyorum caaart caaart :woot:

(10,069 puan) tarafından
Ama dikkat edin su baya asagida kalsin agiz kismina gelmesin. Icine girerse hicbi ise yaramaz
(243 puan) tarafından
Ağda yaparken soğumaz mı yani katılaşmaz mı
(10,069 puan) tarafından
Soguyo canim tekrar kaynatman lazim iste o zor oluyo. Dedim ya bende onceden sesu yapardim. Sobra agda bandina gectim
(965 puan) tarafından
Ama hızlı yapınca bişey olmuyo ben tekrar isitmiyom hiç ama boncuk ağda çabuk donuyo ılık ağda bu konuda daha iyi turuncu kutu olan
(243 puan) tarafından
Hmm tamam canım valla beni bu konuda aydınlattın biraz :) teşekkür ederim
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Bekarken giderdim kuofode ewlendim elin oğlu bırakmıyor diyor kimse gormesn amaman;))☺️☺️
(1,219 puan) tarafından
Bekarken görduler Allah'tan:))
(1,590 puan) tarafından
Puahahah aynn:)))
(1,219 puan) tarafından
Ahahhaha:))
0 oy
(7,974 puan) tarafından

Bekakren 2 kere gittim çok temiz oluyo ağda jiletle temizlemek zor ya valla ama bende artık gidemiyorum çünkü utanıyorum :D

(340 puan) tarafından
bir iki utanırım sonra alişırım onda sikinti yok çoğu kişilerin orasını alıyolar sadece bizimki değil sorun sadece namahrem miş oramızın görmesi kuaforun ve bu yuzden kararsiz kaldim
0 oy
(157 puan) tarafından
Ben kuaföre gidiyorum çok rahat oluyor ayda bir kez 
(340 puan) tarafından
işte bende gitmek istiyorum ama kararsızik namahrem diyorlar annemde yazdigim gibi diyor
0 oy
(583 puan) tarafından
Epilasyon aletiyle al canım çok rahat hem kendin evde yaparsın 
(340 puan) tarafından
evet herkes gidiyor cogu kisi orasini aldiriyor ama namahrem mis ya annem öyle dedi ama yinede kararsızim
(583 puan) tarafından
Namahrem erkeklere karşı olmuyor mu
(1,076 puan) tarafından
Kadının kadına da mahremide var.
(583 puan) tarafından
Teşekkürler canım bilgilendirme için bilmiyordum doktora flan gidince de bakılıyor ya yok sanıyordum
(1,076 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kendim ev için ağda makinası aldım evde alıyorum da bu aydan sonra kuaföre gideceğim sanırım göbekten zorlanıyorum artık 
(340 puan) tarafından
hamilesin sanırım
(4,548 puan) tarafından
Evet canım
(243 puan) tarafından
Acıtmıyor mu zor bi yer eğil bükülmüş nasıl yapıyonuz
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kuaföre gidiyorum 18 senedir ve annenizin dediği gibi gusul alıyorum eve gelince ama gerçekten agda çok iyi 
(340 puan) tarafından
ne yapsam sasirdim oram icinde gitsem her ay görmüş olucaklar eve gelipgusül alsam günah mi degilmi bilmiyom
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce ergenligimde epilasyon cihaziyla universite de jiletle okul bitince kendim agdayla aliyordum sonra hamile kalinca hassaslastim jiletle almaya basladim gene  agdaya geri donmek istiyorum ama ona da vakit lazım benim sıpanın uykusu belirsiz uyanirsa agdayla kala kalirım diye simdilik jiletle devam
0 oy
(562 puan) tarafından
Evde epilasyon cihazı ile alıyorum 
tarafından
Hangi cihaz ise yariyormu tek başınıza becerebiliyormusunuz
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Liseden beri tüm vücut agdami evde kendim yaparım kalıp ağda ile çok kolay alınıyor 
(243 puan) tarafından
O nasıl kalıp ağda. Kullanımı nasıl bence bu işi beceriyorsunuz her insan yapamaz
0 oy
(3,427 puan) tarafından
Epilasyona  gidiyordum  bekarken 1 sene  şimdi çok rahatim
(3,427 puan) tarafından
2021 yılında gittim  ben cnm 1 sene  boyunca  ayda bir çağırıyorlar tüylerim bitti buzlu epilasyondu   fiyatı o  zaman  800 TL  di
tarafından
Tek seans 800 tlmi bide tamamen bitti mi bende giymeyi düşünüyorum da
(3,427 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Toplam  seans  800  TL di canim tamamen bitti evliyken uğraşmak zordu bende bekarken gittim  şimdi rahattim   fiyatı atmıştır ama 3 seas bile gitsen farkı  görürsün cnm  bide  bütün seans bitince parayı alıyorlar   şimdi  tüm vücut  5 ile 6 bin arası fiyatı  bizim burda cnm
tarafından
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
(3,427 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Lazer canım kesnlkle tavsiye ederim 
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Lazer aleti aldim once jilet yapip sonra lazer yapiyorum
0 oy
(5,712 puan) tarafından
Bir tek orası namahrem değil yalnız. Diğer yerlerde günah diye biliyorum. Bende kıaföre giderdim ama günah olduğunu öğrendiğimden beri jilet ile alıyorum 
(5,712 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum ama araştırmak lazım
(5,184 puan) tarafından
Tabi iyice araştırmak lazım gitmedigim için hiç araştırmadım:)
(5,712 puan) tarafından
Ben gidiyor dum maalesef :-\
(5,184 puan) tarafından
Gitmiyormussun artık ama ☺️
(5,712 puan) tarafından
Aynen çok şükür ☺️
0 oy
(1,966 puan) tarafından

Ben lazere gittim canım rahattim bende hiç kuaföre falan gidemezdim hep jilet ile aldım halam bir kızdı dedi sen dedi milletin parası olmuyor bulup buşurup gidiyorlar kocan onca alıyor kendini yenile dedi ya kuaföre git ya lazere dedi :) neyse gazla kuaförü de bırak lazere başladım ilk başta utaniyordum alıştım valla şimdi 7 ci seansima gideceğim 3 seansım kaldı iyikide kızmış halam  yani rahatladım benim jiletle ertesi gün çıkıyordu , utanma canım git kuaföre en azından baya bir süre dayanir , bende gidemiyordum insan bir iki gidince alışıyor 

(243 puan) tarafından
Lazer neye göre araştırıyorsunuz çünkü çok çeşit makine ve her bölgeye uygun  Lazer  cihazı var diye duymuştum. Birde kaç yıl boyunca tüyler çıkmıyor
(1,966 puan) tarafından
Yani en iyisi Alexander lazer diyorlar ama benim bulunduğum bölgede yapan yok bende buz lazer yaptırıyorum yanlız benim çok az kaldı tane tane sanırım oda biter diye umuyorum kişiye bağlımis canım kişinin hormonlarina ,ömür boyu geri çıkmayan da var bir kaç yıl içinde hamilelikte vs hormonlar artinca geri cikanda oluyormuşda gür şekilde değil tabi az şekilde , yani şans işi biraz , ama yinede büyük rahatlik
(243 puan) tarafından
Evet rahattır çalışmadım çalışsaydım mutlaka para biriktirip lazer gidecektim planım buydu ama hamile kaldım bunun gibi.bir çok planım suya düştü : )
Bu cihaz aklımda kalsın ilerde araştırırm nasip olursa
0 oy
(625 puan) tarafından

Lazer:angel: kesin çözüm 

0 oy
(12,706 puan) tarafından
Kuaföre giderim 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
ben jiletle alıyodum bu ay lazere gitcem
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Ağdayla alıyorum uzun zamandır.

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,001 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 364 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
9 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde bircanyerlikaya (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 391 göst.
5 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...