0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Kızlar eşimle boşanıyoruz 10 aydır  ayrıyız eşim olacak şahıs  çocukları  bile  arayıp  sormuyor kaç  gündür  rüyamda başka  bir  kadınla  yaşadığını  ve de  onun  çocuğunu  sevdiğini  görüyorum bende hesap  soruyorum  başkasının çocuğunu  sevip  sahipleniyorsun  senin  çocukların ne olacak  diyorum  çok  ağlıyorum  kavga  ediyorum rüyamda  sürekli  düşünüyorum artık  sürekli  saçma  sapan  rüyalar  görüyorum  zoruma  gidiyor  psikolojim bozuldu  resmen  bu arada  o başka  şehirde  ben başka  şehirdeyim ne yaptığını  bilmiyorum  hayatından  haberim  yok  neden  sürekli  böyle  şeyler  görüyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(2,807 puan) tarafından
Bilinçaltındaki kızgınların rüyana yansıyor. Başka bir sebebi yok bence. Çocuklarıyla ilgilenmemesi ve ileride kendine hayat kurması düşüncesi seni rahatsız ettiği için. 
(2,055 puan) tarafından
Evet inan  bu durumu yaşıyorum  ve sürekli  düşünüyorum çok yıprandım bu düşünceler yüzünden
(2,807 puan) tarafından
Bunların hepsi birer süreç, elbet geçecektir. Ama kendini oyalayacak birşeyler bul. Gün içinde çocuklardan vaktin olmuyordur ama akşam kendi haline kalınca eminim kafanda kuruyorsun bunları. O boş vakitlerinde düşünmemek için bir hobi bul kendine, kitap oku mesela. Öğrenmek istediğin birşey varsa dil, eğitim vs. internetten onlara çalış. Hem kendini geliştirirsin hem kafan oyalanır.
(2,055 puan) tarafından
Kızım  biraz  büyüse  işe  gireceğim  başka  türlü  düşüncelerimden  kurtulamiyorum  sürekli  başa  sarıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Bilinç altında olduğu için :( hakikatten çok zor bir durum rabbim kolaylık versin. Kabullenmeye çalış öyle bir durum olursa da olsun karakteri buymuş dersin bunun için üzülüp ağlama bu rüyaları kabullendiğin zaman görmezsin. 
(2,055 puan) tarafından
Öyle inanki  çok  zor zoruma  gidiyor  böyle  birsey  yaparsa  Öyle  diyorum  kendi  karakteri diyorum
0 oy
(260 puan) tarafından
Biri 2 buçuk biri de 10 aylık olan senin cocuklarin miydi canım? Çok kizmissin rüyana yansımış bence rabbim gönlüne ferahlık versin
(2,055 puan) tarafından
Yok değil  canım benimkiler biri  8 olacak  diğer  3 yaş
(260 puan) tarafından
Ha iyi o olmadığına sevindim seninkiler yine buyuklermis
0 oy
(119,338 puan) tarafından
surkeli onu dusundum icin ruyana bile girmis evet ilerlerde destek alman gerekir
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi valla 
(2,055 puan) tarafından
Evet öyle  ama  çocuk  olunca  ister  istemez  üzülüyor  insan
(2,092 puan) tarafından
Benimde var.
Ben hiç istemiyorum yalandan çocuğumu kandirmaya gerek yok Allah bildiği gibi yapsın
Ayrılınca çocuktan değerli sözde
0 oy
(157 puan) tarafından
Bilinç altından dolayı canım çok normal üzme kendini lütfen. Umarım çocuklarıyla ilgilenir aklı basina gelir çünkü onlar babalarına ne olursa olsun ihtiyaç duyuyorlardır.
(2,055 puan) tarafından
Evet maalesef  öyle  babasız  olmuyor  keşke  sadece  benden  boşansa  çocuklarından  değil
(157 puan) tarafından
Keşke canım ama maalesef erkekler bizler gibi hassas olmayabiliyor evlatları konusunda
0 oy
(227 puan) tarafından
Geri barışma sansının varmı acaba yani eger boşanmanızda büyük bir sebeb yoksa tekrar oturup konuşsanız aldatma şiddet yoksa eger 
(2,055 puan) tarafından
Maalesef  yok  canım  bu ilk  değil  ama son  olacak  sorumsuz  biri  keşke  adam akıllı  olsaydıda bunları  yaşamasaydik üstelik  kendiside boşanmak istiyor
0 oy
(94 puan) tarafından
Barışın ozaman cocuklariniz var madem bukadar korkyorsun başkasına gitmesini arayı yapın çocuklar var
(2,055 puan) tarafından
Başkasına gitmesinden korkmuyorum  sadece  başkasının çocuğunu  sahiplenirse  diye  endişeleniyorum  çünkü  kendi  çocuklarını arayıp  sormuyor  bile
0 oy
(9,604 puan) tarafından

İnsanın zoruna gider evladını sormadan nasıl duruyor ya :(

(2,055 puan) tarafından
Evet  öyle  sözde  beni  cezalandırıyor
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Senle mutlu olmayan kiminle olursa olsun ben o düşünce ile atlattım ama çocuklar için çok zor hiç arayıp sormuyor onlar için çok yıpratıcı bunun da bir çözümü yok Allah kalbine merhamet versin ne diyeyim kimseye zorla babalık yaptiramazsin
(2,055 puan) tarafından
Başkasıyla  mutluluğu  artık  umrumda  olmaz  sadece çocuklardan  ötürü  üzülüyorum
(2,096 puan) tarafından
O acı cikmiyor içinden bizim on sene oldu daha oğlumu hiç görmedi kızları arada arıyor psikolojisini bozuyor
(2,055 puan) tarafından
Yaa çok  üzüldüm  ben 10 aydır  bu durumu  zor  yaşıyorum oğlunu  görmedi  derken  hamile miydiniz  o zaman
(2,096 puan) tarafından
Bebe bir yaşında iken ayrıldık on senedir görmedi oğlum şimdiki eşimi babası biliyor.
0 oy
(372 puan) tarafından
buyuk konusmak istemem ama esimden ayrilmjssam kotu biridir zaten ve o kotu biriyle cocuuklarimin muhatap dahi olmasini istemem.varsin ciksin tamamen hayatimizdan sahsen
(2,055 puan) tarafından
Öyle inan  iyi  olsaydı  bize  çocuklarına bunu yaşatmazdi  ama  çocuklar için bazen  elimde  olmadan çok üzülüyorum
(2,096 puan) tarafından
Gerçekten hiç olmasalar keske
0 oy
(91 puan) tarafından
10 aydır ayriysan  resmiyette olmasa da boşanmış gitmişsin başkasıyla tanışmis olabilir zaten seninki meraktan ama insanı merak öldürür bunu unutma ve umursama iyi bir koca olamamış sana iyi bir baba da olsaydı bugün bu halde olmazdiniz bırak Allah'tan bulsun biran önce boşa kurtul 
0 oy
tarafından
Bunları düşündüğün için rüya görmüşsün 
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Geçmiş bitmiş. Boşver. İnsan olan kendi çocuğuyla ilgilenir zaten böyle kendini adam sanan tipler çok. Kendi çocuklarını dışlayıp, diğer eşinin çocuklarına değer verenler. Böylesi adamın uzak olması yakın olmasından iyidir. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 230 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,779 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 583 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianne. (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 865 göst.