0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından

Merhaba kızlar, kızım bir yaşında, emziriyorum. Ağzını göğsüme yaklaştırdığında bir anda midem bulanıyor, herkes ilk defa oluyor diyordu, zamanla alışırsın ama olmadı, hala aynı hislerim var sanki bütün vücudum kasılmış gibi, kendimi yabancı gibi hissediyorum, mutluluk hormonlarım düşüyor tabi ki kızım da benim dünyamdan ve ilk günden itibaren kendimi emzirmeye çalıştım, ama bir şekilde bu şeyler tekrar oluyor

8 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Nasıl yani her emzirmede bunu mu yaşıyosunuz?
(35 puan) tarafından
Evet evde herkes biliyo kocam bırak artk verme diyo
(625 puan) tarafından
psikiyatriye gittiniz mi peki
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok, iki çocuk annesiyim hiçbir zaman midem bulanmadı. Emzirmeyi sevenler derneği üyesiyim. 
(35 puan) tarafından
Ama kızımın saglıgı için veriyom
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Emzirirken başka biseyle uğraş telefonla falan düşünme yani dusundugun için olabilir 
(35 puan) tarafından
Denerim
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Hiç böyle bişey yaşamadım ya bilemedim neden oluyor acaba , bende aksine çok mutlu oluyorum bebeğimi emzirirken 
(35 puan) tarafından
Evet ablamda böyle söyluyor
(1,407 puan) tarafından
İnşallah geçer canım çok düşünmemeye çalış
(35 puan) tarafından
Teşekkur ederim canm
0 oy
tarafından
Mide bulantısı değilde bende sıkıntı basıyor vallahi. Boğazlı kazak hiç giymem mesela atkı fular aksesuarım değil. Boğuluyor gibi oluyorum 
(35 puan) tarafından
Böyle olsa yine iyi ben sanki yüreyim agzmda çarpyo
tarafından
Zor ya emzirmek gerçekten sabır işi bana göre.
0 oy
(346 puan) tarafından
Benim bulanmadi hiç emzirirken ama çok tuaf birşey yaşıyordum emzirdikce su içmek istiyordum çok susuyordum ağzına alıp emmeye başladığı an 
(346 puan) tarafından
Bana mutluluk veriyordu ama emzirmek keşke ilaç kullanmasaydim tedavi olmasaydım da sütümü emseydi oğlum emzirmek istedim ama malesef sağlığım buna ek vermedi herşey Allah'tan tabiki isyan etmiyorum 25 gün anca emzire bildim
(35 puan) tarafından
O zaten var
(346 puan) tarafından
Ben sadece su istiyordum emzirirken cnm çok susuyordum ama miğde bukantisi tuafima gitti
0 oy
tarafından
Benim aklıma psikolojik gibi geldi , acaba bebeğini emzirirken mideni bulandırcak bir sey mi yaşadın yada bir görüntü veya bir yiyecekmi yedin . Benim aklıma böyle bir şey geldi . Bazen yaşadıgımız travmalarda o anda ortamda ne varsa o şey o travmayı hatırlatabiliyor buda sende her emzirdiginde vücudun tepki veriyor olabilir.
(35 puan) tarafından
Ola bilir ilk günler stres yaşamışdım bilmem ki ama artk vermek istemiyorum
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Uzun süre emince benimde midem bulaniyotbulaniyot

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 51 göst.
+1 oy
3 cevap 169 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı

...