0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (297 puan) tarafından
Midem çok bulanıyor uyuyamıyorum kusmak istemiyorum . Bir öneriniz varmı ne iyi gelir acil olarak. Maden suyu iyi gelirmi normalde içince rahatlıyorum. 13. Haftalık hamileyim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Leblebi varsa yiyebilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Tabiki 2 tane içebilirsin demişti doktorum hem magnezyum açısından ağrılar için 
(297 puan) tarafından
Doktorumda günde birtane iç demişti magnezyum açısından agrılarım oluyordu onun sayesinde geçti günde 1 tane içiyorum ama şuan midem bulanıyor iyi gelirmi bilmiyorum
0 oy
(323 puan) tarafından
İyi gelebilir limonlu suda rahatlatıyor ama hamilelik bulantıları bazende geçmiyor  geçmiş olsun 
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Madem suyu gecirtmez bulantını anam doktora söyle ilac yazsın kulan
(297 puan) tarafından
Hastane 2 saatlik yol yolda giderken içim dışıma cıkıyor 2 ayda 1 gidiyorum doktora eşimde asker izni yok sürekli göreve gidiyor malesef
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bulantida cubuk kraker, biraz ekmekle ayran falan iciyordum o mideni bastırır.
(297 puan) tarafından
Akşam yediklerimi hazmedemedim midem tıka basa dolu yiyecek durumda değilim maden suyu biraz bastırdı midemi ama bulantım geçmedi daha
(3,333 puan) tarafından
Ic canım o zman bisey olmaz Allahin izniyle. Gebelikte icmek faydali zaten
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Bi bardak soğuk süt iç anında ferahlatacsk 
(297 puan) tarafından
Normalde soğuk sütü severim ama Hamilelikte tiksinti geldi içemiyorum daha çok midemi bulandırıyor
0 oy
(321 puan) tarafından
12 haftalıgım bende kusmaktan korkuyorum ağzımın tadı yok tuhaf hissediyorm mide bulantısı da beni çok rahatsız ediyor 
(297 puan) tarafından
Bende öyleyim şuan ama akşam yediğimi hazmedemedim şişkinlik var galiba kusmadan rahat edemiyecem
(321 puan) tarafından
Bende her akşam yediğim beni şişiriyor ve aşırı gaz yapıyor midem ağzımda duruyor çokta yemiyorum ama ne yesem gaz yapıyor
(297 puan) tarafından
Aynı durumdayım :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 249 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 169 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
3 cevap 237 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...