+1 oy
1,021 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,415 puan) tarafından
Hadi itiraf zamanı :D bizim Ocak bozulmuş 3 gözü yanmıyo 1 gözle idare ediyorum çok şükür borç harç yok kira yok bazen diyorum boz şu 1 gözü de yenisini alsın çünkü erkekler siz üstelemedikçe bişey asla almıyolat en azından benim eşim öyle siz böyle bişeyler yapar mısınız:D

58 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy tam delirmelik bnm ocakta öyleydi 
(2,415 puan) tarafından
Naptın peki ay çok zor ya 1 taneyle
tarafından
Kafayı yiyordum ya zorla aldırdım ama oda gidikti ekikiz sıkışmışti o yüzden öyle idare etmiştim
(2,415 puan) tarafından
Şansın yok canım seninde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç öyle birşey yapmadım 
(2,415 puan) tarafından
Bende yapmadım ama yapasım var bu ocağa:D
0 oy
(189 puan) tarafından
1 gözde nasıl idare ediyon kız
(2,415 puan) tarafından
Yaaa işte al al diyorum ben idare ettikçe alınmayacak belli :D
(238 puan) tarafından
Zaten hatayı ordan yapıyon idare etmeyeceksin kardeşim yoksa erkek der  oh iyi iş yürüyor nasıl olsa  onun için  sıkıntı değil senin sıkıntı çekmen
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Yok valaha hiç yapmadım bu zamana kadar hatta ben idare ederim ama eşim alır yenisini 
(2,415 puan) tarafından
Vaybeee varmı öyle eş ben operasyon yapmasam eve iğne alınmaz :D
(7,300 puan) tarafından
Allah'a şükür tek iyi yönü bu :D hahhha
0 oy
(8,933 puan) tarafından

Tam benim kafada biri daha en sevdiğim şeydir mırın kırın yapiyorsa ne hikmetse haftasına ya kırılır ya bozulur :D

(8,933 puan) tarafından
Aynen jeli doktorumuzda onermedi
(8,933 puan) tarafından
Cnm ya Allah senden razı olsun çok uzun Bi aradan sonra ilk defa ilk defa hem rahat uyudu hemde gece uyanip psikkopat gibi hatur hutur kasiyip krize girmedi ayy ne kadar teşekkür etsem dua etsem azdır Allah razı olsun taş tuttuğun altın olsun 1.5 aydır ilk defa deliksiz uyuyup dinlenmiş kalktim bende :))))
(11,272 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun canım miniklerimizin bi derdi olmasa ağlayıp durmazlar zamanla da anlıyoruz deneye deneye derlerini  :)
(8,933 puan) tarafından
Nihayet bu duruma Bi çözüm bulundu ya esimde bende bitmistik artık yorgunluktan sıradaki hangi saçma sapan dönemi varsa ona artikin:))))
(11,272 puan) tarafından
Desteksiz uyutabiliyorsan iyi onun dışında yanlız kalmak istemiyor bi dönem  :)
0 oy
(444 puan) tarafından
Kaç yılık makinam temiz yıkamiyor kendi emekli olsun bekliyorum hiç öyle bozmak felan geçmedi aklımdan hiç öyle bir şey de yapmadım  gerçi hoş bozmaya kalksam da tamir etmiş olurum öyle bir şansa sahibim 
(2,415 puan) tarafından
Bizimkide senin gibi herşeyi ilk tamir eder bu ocağı edemedi yeni de almıyo
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Niye manyak miyim :)
(2,415 puan) tarafından
Kız ne alaka manyakla yıllar yıllar kullanırsın artık kendisi gitti gidecek sen biraz D erken yollarsın :)
(5,240 puan) tarafından
Alalım diyince alan bir kocam olduğundan galiba yapmıyorum oyle çılgınlıklar:)) sıkılınca değişim yapıyorum valla ne kircam dökcem
0 oy
tarafından
Ben istersem hemen alır ağzımdan çıkanı hemen aklında tutar hiç öyle çabaya girmedim Allah ondan binkere razı olsun ama bende sık boğaz etmem al.sat diye olanla idare etmesini bilirim 
(2,415 puan) tarafından
Ben hiç demem 1 kere tel söylerim oda hemen tamire girişir sonra yapsa da yapmasa da unutur gider:D
tarafından
Dediğim gibi eli bol eşimin evdeki tel şehriye bitti diyelim hemen alır ertesi gün eksik hiç düşünmedim su faturası çocuğa kışlık hepsini o düşünür ben alırım götürür
(2,415 puan) tarafından
Helal olsun mutluluklar ♥️
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️ herkes mutlu olsun bende ona karşı öyleyim maaşım var ama o çeker nereye verdin demem ettin demem karismam ihtiyacım yok çünkü alıyor satıyor
(2,415 puan) tarafından
Evet bende demem çünkü veriyor tek sıkıntımız bizimle ilgilenmemesi
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Yapmadım ama tek göz ocak kalsa ne yapıp ne edip aldırırdım. Çok zor tek göz ocakla idare etmek bence
(2,415 puan) tarafından
Ya ona söyledim önce idare et falan dedi ama farkında 1 taneyle olmadığının tamir de edemedi bakalım bozcam artık napim :D
(5,980 puan) tarafından
Benim kocam da ben ittirmezsem erteler hep. Amaaan yaparız, hallederiz, alırız ama aradan 3 ay geçiyor soruyorum fırsat mı oldu diyor:) 2 senedir daha fırsat bulamadığı şeyler var. En son artık patliyorum ondan sonra yapıyor. Diyorum iyi mi oldu şimdi, bir şey yapman için illa kavga mı etmemiz lazım diye. Hem hak veriyor hem de hala yapmıyor:)
(2,415 puan) tarafından
Boğa burcu mu :D 2 yıl ertelediği şeyler var benimde ama ben artık operasyonu yapıyorum ondan parasını istiyorum ozaman daha kolay :D
(5,980 puan) tarafından
Yay benimkisi :) her şeyi erteleme huyu var, her şeyi. Artık çatlama noktasına geliyorum. Bazen indirim oluyor mesela söylüyorum. Tamam alırız diyor. İndirim bitmiş aldın mı diyorum, yok.
0 oy
(6,249 puan) tarafından
Kaynananin ocağında büyük ve küçük yapmıyordu diğer iki ocakta en kisikta çalışıyordu kaynanam ilk zamanlar idare etti son zamanlarda baktım yemeği bilerek geç yapıyor sjsj sonra kayinpeder gidip aldi
(2,415 puan) tarafından
İşte ilk onu düşündüm bende :D ama o işlemedi çünkü geç yiyo illa pişmiş oluyo
(6,249 puan) tarafından
Kız sen zorlamazsan almazki konuş gitsin aman bir ocakla insan verem eder
(2,415 puan) tarafından
Seninki de mi öyle valla asla üstelemesem almaz bakalım:)
(6,249 puan) tarafından
Valla ben kocayı görmeyeli 3 sene oldu ama sanırım bozulsa alır çokta bir zaman geciremedik kendisiyle zaten o burdaykende herseyim yeniydi pek tanıma fırsatım olmadi
(2,415 puan) tarafından
Biliyorum senin olayı ama neden girdi falak bilmiyorum allah kavuştursun♥️
0 oy
tarafından
Bakayım bi yok vallaha öyle bi şey yapmadım eşyaya acırım yaa kıyamam sjsjsjs bende ocağımi sevmiyorum bazen kötü düşünceler geçiyor aklımdan sjsjs
(2,415 puan) tarafından
Çalışıyorsa sabret kız amma pahallılar ama ben  alacam gibi :D
tarafından
7 ay oldu alali ama gel gör siyah olduğu için gına geldi :(
(2,415 puan) tarafından
Ayy dimi bende beyaz istiyorum siyah olanın beyaz rengini tavsiye edersin dimi
tarafından
Evt evt beyaz mutluluktur hayattır sjsjsj
0 oy
tarafından

At Camdan aşağı ocağı bi baksın yemek nerde eee o kalan tek göz ocakda bozuldu de oldu bitti:D

(2,415 puan) tarafından
Kız nereye atayım hahahha :D en iyisi kaşla göz arası bozmak
tarafından
Boz gitsin canına yazık vakit kaybı boz o yokken ara söyle yanmıyor buda bıktım vallg söylen akşama da yemek yapamadım Ocak al gel de
(2,415 puan) tarafından
Haklısın 50 saat uğraşıyorum biri pişecek de diğerini eklicem de
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Ay yok valla nekadar bozulsa herhangi eşyam yenisini alır 
(2,415 puan) tarafından
Maşallah ne güzel bana hayal:D
(1,496 puan) tarafından
İnada bağla olmuyor de yapma bak nasıl alıyor :D
(2,415 puan) tarafından
Evet kafaya koydum :D
(1,496 puan) tarafından
Hadi kolay gelsin :)))
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Telefonu bilerek bozduğum var.... ☺️
(2,415 puan) tarafından
Ona kıyamam :D
0 oy
(395 puan) tarafından
Annem hep odasinin camini (boya damlamis hic gitmiyo damla damla boya var hep)  kirmamizi isterdi evin butun camlari kirildi bi o kirilmadi 
(2,415 puan) tarafından
Şaka yapıyosun vaybe olaya bak :D benim bu 1 göz beni senelerce götürür müş şimdi
(395 puan) tarafından
Kis valla hala sapasaglam duruyo kucuktuk diyodu gidin o odanin yaninda top oynayin :))
0 oy
(5,861 puan) tarafından
Yok bacım ya ben elimdeki eskimedikçe yenisini almayı sevmiyorum zaten genel olarak :D o yüzden ihtiyaç dışı bişey almam ihtiyaç olsun diye diğerinide kırmam shshsh 
(2,415 puan) tarafından
Diğeri bozulmaya başladıysa :D
(5,861 puan) tarafından
Bacım bozulmaya başladıysa eşim uğraşır ya tamamen bozar yada tamamen yapar shshsh her türlü kârda olurum shshhs :D eşimin usta fobisi var eve usta çağırmaya karşı herşeyi kendi yapıyor shshs
(2,415 puan) tarafından
Hahaha benimkide öyle ama çoğunu da yapıyor hemen :D
(5,861 puan) tarafından
Aynen öyle bacım hshshs :D evlenmeden önce petekleri temizlet demiştim gerek yok ben temizlerim dedi tabi ozaman inanmamıştım evlendikten sonra çağırdım adam bana dedi bak bunu bunu yapacak ben evde yaparım inatla çağırdım adam gerçekten onun dediklerini yaptı gitti shshshsh :D sonra bana ısıtma soğutma sistemleri okudum ben niye güvenmiyorsun diye kızdı shshsh artık onu dinliyorum bacım
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Tek gozu kalmis ocaga bisey yapmadan da degismesi gerekiyo bence o ne ya nasil idare edilir ki
(2,415 puan) tarafından
İşte bacım anlayan eş yokki idare ettikçe almazki :)
(2,704 puan) tarafından
Her gun şurada bambaska cesit koca okuyorum ya kiz kendi kocama sukur namazi kilasim geliyo o derece :)))) bozuver sen de valla dinsizin hakkindan imansiz gelir :)
(2,415 puan) tarafından
Şükret valla ne iyi kocalar var bende görüyorum diyorum vay böyle koca helal olsun bazen de yuh bune diyorum :)
(2,704 puan) tarafından
:))))) sus sus simarmasin diye soylemiyorum ama benimki melaikeymis masallah.
0 oy
tarafından
Ben hic ypmadm oyle bi durumda esim bnden önce bi caresne bakiyo hallediyo :-) ama eltim yatak odasi aldydi bi sene filan oldu hanfendi hevesi gecmis olsa gerek hemn yenisni istedi kaynimda daha taksdi yeni bitti buda yeni filan dedi almyodu  bigun eltimin kizi geldi dedi melisa yenge annem dolabin civilerni söktu dolabi itti itti dolap yıkıldi kirildi dedi :-) kaynanamla ben şok tabi :-)  gitti yeni dolap aldilr  sonra :-) 
tarafından
İşte onunki gorgusuzlk bi mobilya vs. Hemen alinmyo sonucta dunyanin parasi sat ustune gerekirse ekle birz oyle yenisni al ama anlmz cok sonradn gorme biri kendisi
(2,415 puan) tarafından
Evet öyleymiş zengin mi bari
tarafından
Kaynım fabrikada calisiyor 35 40 bine yakin maaş aliyo
Ama eltim surekli borc vs. Yptgi icin aldiklri para yetmyo maas alyo kaynim snrasnda bzden borc istiyo esimde artik vermyo bendede yok abi filam diyo cnku bi sure snra krisinn bos beles masraflrna yetsmek icin bzden aldigni da gec odemeye basladi
Hank baba evnde gormeyip koca evnde sonradn gorem her gordgnu alan aslnda ihtyci olmayan tipler varya oyle biri iste
(2,415 puan) tarafından
Baya iyi maaş alıyomul normal bi eşi olsa çok güzel geçinirdi
tarafından
Evet bayag  bayag hemde :-) ayy hatta sana şunu diiyim. Esim bana hesap karti cikardydi dedi dursun lazim olur kartida eve getryolr ya hani eltmde bnu gordu one dedi bende yalandn kredi karti cikrmis bana aykut dedim :-) halbuki hesap karti esim para atrsa olck atmazsa olmick yani :-)
Bu gitti bir hafta icinde kendine kredi karti cikardi :-)
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Elhamdülillah eşim öyle değil ben söylemeden kendisi alır düzeltir o yüzden hiç gerek duymadım 
(2,415 puan) tarafından
Vaybe öyle erkekler varmış burda gördüm çevremde sıfır
(5,654 puan) tarafından
Hahahha varlar Allah sayılarını çoğaltsın
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Valla hiç yapmadım da bazen benimde aklıma geliyo çamaşır makinesi iyi güzel yıkıyor ama yumuşatıcıyı tam almıyo:D ve bizim Ocak öyle olmuş olsa alırdı çünkü zamanında aldık 2 gözü yanmıyodu
(2,415 puan) tarafından
Onun için makineyi yakma boşver:)
(5,493 puan) tarafından
:D bende şuan duruyorum ben kayınvalidemlerle oturuyorum eşime yeni ev yeni eşya diyorum bakalım 40 kere ne dersen gerçek olurmuş inşallah buda gerçek olur :D
(2,415 puan) tarafından
Ne diyorsun kız 40 değil 400 kere söyle durulmaz kaynana ile :D
(5,493 puan) tarafından
:D kız Allah seni duruyoruz 6 sene bitti elbette sorunlarımız oluyo ama o kadar çekilmez değil ama 2 çocuk var artık kendi düzenim olsun istiyorum inşallah Rabbim en kısa zamanda nasip eder

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 623 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,244 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 223 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,329 göst.