+1 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından

Kızlar eşimle 4 senelik evliyim 1 kez olsun özel günleri kutlamaz doğum günü sevgililer günü aklimjza ne gelirse doğum yaptığımda bile 1 çiçek alıp gelmedi evliliğimiz in ilk 3 senesi nereye gitsek annnesini de getirdi evime bişey Alaçam zamn ailesine danışır karar verirken ailesine danışır hiç dışarı çıkarmaz güzel söz söylemez aynı yatakta bile yatmıyoruz (eşim istemiyor çünkü) 1 kez olsun bayramlarda düğünlerde gittiğimiz yer yoktur (kalabalık ortamları sevmiyor mus bey efendi) anca ailesi götürürse gidebiliyor um yemeğe götürmez güzel söz söylemez ne yapsam kusur bulur (örneğin yemeği yapmisimdir Salatayi yetistiremedim onu yapacam yemiyorum bn sen ye evde boş boş oturuyorsin napiyonuz ki diyor çocuk her gün temizlik yemek herşeye yetişmeye çalışıyorum ) bnm ya da  ailemin hatalarını sürekli yüzüme vurur Kendinin ya da ailesinin hatasını söylediğimde tersler duymazdan gelir yanına giderim diğer koltuk boş oraya geç der izin günlerinde bile ise gider evde asla baş başa sohbet edemiyoruz çocuğun bezi bitmiş diyorum onda bile kes sesini diyor ne saygısı ne iletişimimiz  nede  sevgisi kalmamış gibi 3 gündür ayrı odada oturuyorum ne bilim artık eskisi gibi deilim 3 gündür yanına gitmiyorum uzağım bana tavırlarından bıktım eskiden kızardım bazı tavırlarına artık kızamıyorum bile sizce bu evlilik devam etmeli mi 

Ailesiyle altlı üstlü oturuyoruz bı kez olsun beni savunmaz ailesi elektrik faturası bile yüksek gelse hesabını sorar evimin anahtarı 50 defa dememe rağmen almadı kaynanamda var kapı bile çalmadan evime girer 

31 Cevaplar

+5 oy
(119,338 puan) tarafından

sen evlilik yasamamissinmi be bacim :(

(136 puan) tarafından
Aynen öyle kaynanam kayinbabam ne derse o Bizim evde bıktım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
E canm sen sylyosn zaten kendi kendine farkndasnda herseyin ne diye kendine yazik ediyosnki tamam evlenmek yuva kurmak kolay degl belki ama bu kisi hic duzelmz nolrsa olsn ayni devam eder sana da cocgnda yazik cocgnn bezine bile sana kes sesni diyeblyosa ikogun snra cock buyudugunde ona dahafazlasni yapr eger bosanmaya razysa cock konsnda sana sknti cikarmicksa ailende senin arkndysa hemen bosan boylesne cock bile fzla 
(136 puan) tarafından
Ailem arkamda durur mu bilmiyorum aama git gide uzaklaşıyorum
tarafından
Once bi ailenle konus annenle veya kendine kimk yakin hissedyosan onunla anlt guzlce kararnj ackkla snra da esine syle boyle boyle bitsin istyosan vs. Dye snrsa bosan ben boyle durmlrda kadknlara ck uzulyorm elinden geleni ypyosnz ama snrasi fiyasko karsi taraf hicbrsekilde anlamyo kadin once hep kendni suclyo snrasnda bazi seyler farkina varyo uzaklasyo hakli olark
(136 puan) tarafından
Bitmesini en çok bn istemem ama bnde insanım
tarafından
Evet dyrm ya elinde gelenin fazlasni yaptgina emnim ama bi laf var köre yüzünü süsleme yorulursun diye işte o hesap kendi kendine çabalamanin bj anlami yok sana da cocngnda ikinizn pskolojisnde yazik
+1 oy
(1,660 puan) tarafından
Geç bile kalmışsın anlattığına göre adam sevmiyor zoraki geliyor eve sana tahammül etmeye çalışır bı tavır sanki kendi çok tahammül edilebilir insan olmuş gibi
(136 puan) tarafından
Cnm biz doğru düzgün iletişim bile kuramuyoruz
(1,660 puan) tarafından
Sizinki evlilik değil ki o zaman sizi koymuşlar mecburen bir evin içine kimse kimseye değmeden yaşamaya çalışıyor yani evlilik yok aslında ortada bı imzayla olan bı imzayla biter zaten devam edecek şey imzaladigin kağıt değil ki
(136 puan) tarafından
Aynen bnde onu anlatmaya çalışıyorum
(1,660 puan) tarafından
gidebildiğini görsün eve girdiğinde sen çocuğu olmadığını görsün görsün yani sen olmayınca nasıl davranacak erkeklere ilk zaman herşey çok iyi gelir zaman gectikce koyar kadınlarada ilk önce koyar sonra çok iyi gelir herşey bı sensizligi göster düzeltmek isterse peşine gelir istemiyorsa gelmiyorsa yapacak hicbirsyin yok ne kadar daha yok sayılacaksın o evin içinde
(136 puan) tarafından
Haklısın cnm denicem
0 oy
(8,325 puan) tarafından
3 gündür evliliğini sorgulamışsın ve anladığım kadarıyla sende ortada bir evlilik olmadığının farkına varmışsın 

Al karşına güzelce konuş sorunları anlat çift terapistine gitmeyi teklif et böyle devam ederse sonucunun ayrılık olduğunu bilsin (hoş 3 gündür ayrı odada oturan bir eşinin yokluğunu bile anlamayan adamın vereceği cevap az çokta bellidir) 
(136 puan) tarafından
Uzun süredir böyleydi 3 gün öncesine kadar biseyleri düzeltmeye çalıştım ama ne yaptıysam olmadı bu arada konuş demişsin biz o aşamayı geçeli çok oldu çok dil döktüm dinlemedi umursamadi bu arada eşim geldi yanıma noluyor özür dilerim falan dedi ama artık özrü bile bnm için bişe ifade etmiyor
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bu senle evlenirken kafasına silah mı dayamışlar.
(136 puan) tarafından
Birkaç aydır böyle yoksa severek evlendik
0 oy
(2,280 puan) tarafından
 esin önceden mi  böyleydi sonradanmi böyle oldu 
(136 puan) tarafından
Sonradan cnm
(136 puan) tarafından
Evlendikten baya sonra
(2,280 puan) tarafından
Yanı çok garip geldi bana sonuç olarak önceden böyle değilmiş birde benim aklima başka bişey geldi ama sen daha iyi bilirsin tabi yani sana olan bu davranışı hiç normal değil
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Ailen arkanda mi
(136 puan) tarafından
Dayak aldatma fln olsa arkamda dururlar ama böyle biseyde durmazlar cnm
(1,104 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir versin. Çok saçma hareketler yani bebeğin bezi bitmiş kes sesini nedir . Aranızdaki sevgi mi bitti acaba
(136 puan) tarafından
Amin cnm sevgi saygı iletişim hepsi bitmiş gibiyiz
(1,104 puan) tarafından
Canım sevgi olmasa bile bir evlilikte saygı olmazsa olmaz yani önce eşin biraz saygılı olsa herşey düzelmeye baslar
(136 puan) tarafından
Bnce onla da düzelmicek cnm
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Birşey sorucsm bacım sevgiliyle, nişanlıyken falan da böyle değil miydi? Yani kalabalık ortamı eşim de sevmez mesela ama hep böyleydi. 
(136 puan) tarafından
Nişanlıykn kalabalık ortamı sevmezdi ama girer di yine de zaten bu tavırları evlendikten baya sonra başladı çoğu tavrı
0 oy
(70 puan) tarafından
Bu adamla bugüne kadar evli olman bile hata:(:( Allah yardımcın olsun ama bu böyle devam edecek ömrun boyunca hiç değişmeyecek. Yol yakınken ayır yollarını, yataklariniz bile ayrıysa bu evlilik değil zaten.
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Tek taştan duvar olmuyor malesef 
0 oy
(306 puan) tarafından
Evlilik demek her şey demek özel gün hatırlanmalı arada bir dışarı çıkılmalı gezmeli etmeli güzel söz söylemeli özelikle ayrı yatakta yatmak ne ya şaşırdım yani bir de ailesine karşı olan tavrı falan bir garip sana olan tavırları falan tahammül edemiyor gibi sana acaba aldatıyor mu seni gizliden araştır istersen canım böyle bir yaşamın adı evlilik hayatı olamaz yani üzgünüm inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Çok zor canım . Elde tutulacak bir şeyi yok . Sen de mutlu olmayı hak ediyorsun 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben annenin evine gitmeni tavsiye ederim bı sure almaya gelmezlerse bilki evliliği lafasinda karşı taraf bitirmiştir.seninde ekmeğine yağ sürmüş olirlar bununla yasauacaguna tek başına ayakta kal daha mutlu olirsun
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Asla seni üzmek kırmak istemiyorum ama başka biri olabilir mi hayatında? Yani tavırları öyle gibi hissettirdi. Öyleyse de değilse de böyle evlilik olmaz bacım. Ha ama başkası varsa topla delillerini mahkemede işine çok yarar. Tabi yine senin bileceğin iş
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Arkadaşım yanlış anlama ama eşin resmen kendi egosunu tatmin etmeye tam zamanlı köle hizmeti almaya çalışmak için evlenmiş resmen bak çiçek böcek özel gün hadi neyse tolere belki edilir hoduktur elinden gelmiyordur beceremiyordur vs anlarım ama geri kalan hiçbir şey normal değil sakın normallestirme tereddutte kalma bu tarz adamlar herseyi yapar lütuf etmiş almış gibi davranması sakın evlenen o değilde tek taraflı evlilik yapılmış gibi gözükmek hiç hoş değil yazık günah çocuğunuzda sizi rol model alacak büyürken ve eşinizin bu tavrı degismedikce hem sizin hemde çocuğunuzun işi cidden zor Allah sabır versin
0 oy
(1,348 puan) tarafından
İnan şu yazdıklarından hepsi değil bu tanesini yapsın arkama bakmadan kaçarım böyle evlilik olmaz köle miyiz biraz kendine değer ver lütfen artık eskilerdeki gibi koca ne yaparsa yapsın evlilik ölene kadar vs düşünme sakın olan sana olur 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Aşko sebepsiz ayrı yatmak için babannem derdi ki nikahı sakatlar zaten ki birde erkek böyle istiyor zaten sakatta yani durumlar
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Ay okurken kriz gecirdim. Cok bile dayanmissin. Sen karisi misin yoksa cani isteyince yatacagi, evinin islerini gorecek hizmetci, cocuguna dadi misin? Ben hemen alir cocugumu giderdim.
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Özel günleri benimde esim kutlamaz ama diğer yazdıkların yok şükür ailen arkandaysa bi dakka bile durma 
0 oy
(962 puan) tarafından
Bie evin içinde iki ayrı dünya kurarak ne kadar devam ederse o kadar eder. Sen eşinle ciddi bir şekilde konuş 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 485 göst.
9 Eylül 2020 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 743 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 12sema12 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.