0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar.Benim bir derdim var.Nasil çıkacağım içinden bilemiyorum.Benim ruh hastası bir konsum var.Bahce kapısı ses çıkarıyordu gelip gidip sırf gıcıklık olsun diye açıp kapatıp rahatsiz ediyordu.O yüzden baya tartıştık.Bir gün kapıyı iterken çıktı avazı çıktığı kadar bağırıyor beddua ediyor.Neyse kapıyı yaptırdık.Evin giriş kapısını vura vura kırdı.Onu da yaptırdık.O da sallantida.Simdi kendi ev kapılarını vuruyor.Geri donusum posetini giriş yolumuza koyuyor. Alt katta otiruyor.Balkonundan kurutmaligi sarkitiyor camasirligoyla beraber yeri oldugu halde.Uc cocugu var .Sesleri gurultuleri kavgalari hic durmuyor.Apartman mi dingonun ahiri mi bilemedim.Polise zabıtaya konuya komşuya söyledik ama yine de o bildiğini yapmaya devam ediyor.3 katlı bir apartman kayınvalidesinin evi.ustteki kiracı ben de orta kattayım ev bizim.Gecen gün tartıştık kocası baltayla geldi saldirmaya calisti polis geldi ama yine  aynı taş aynı hamam.Mahkemeye verecek durumum yok olsa hemen vereceğim.Ne yapmam lazım önerisi olan var mı nasıl kurtulacağım onun yüzünden eşimle de aramız bozuluyor

9 Cevaplar

0 oy
(1,176 puan) tarafından
Böyle insanlar ile baş etmek zor Allah korusun size zarar verebilirler dikkatli olun ne olur ne olmaz baltayla saldırır felan. Eşimle aran niye kötü oluyor ki .
(5 puan) tarafından
Amin o niyetle geldi zaten üstüme geldi eşim olmasaydı saldırırdı da eşim diyor muhattap olma belalı insanlar bende nereye kadar sabredeceğim olmuyor bir yerde patlak veriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden mahkemeye vericek durumun yok. Benim kuzenime de komşusu bebeği ses yapiyor diye komşunun kocası kapıya çıkıp kuzenime küfürler etti kuzenimin kocası akşamında kuzenileriyle birlikte kapıya dayandı sopalarla ses kesildi ayrıca poliste komşuya bagirmaktan beter dedi 
(5 puan) tarafından
Mahkemelik için ayrıca avukat tutmak gerekiyor masrafı baya tutar diye biliyorum
tarafından
Hayır ne alakası var illa avukat tutmaya gerek yokki
(5 puan) tarafından
Ne yapılabilir mesela
tarafından
Polisi çağırıp şikayetci oluyorsun. İfade veriyorsun bir süre sonra mahkeme oluyor
(5 puan) tarafından
Polis hiç birşey yapmadı ki dinleyip gitti
0 oy
(8,144 puan) tarafından
Apartman yöneticiniz yok mu neden siz muhatap oluyorsunuz yönetici halletsin 
(5 puan) tarafından
3 katli canım üstteki kiracı ilgilenmiyor bile diyor ki bize ses gelmiyor bizim evse yıkılıyor seslerine kızım uykudan uyanıyor bazen biz bile kalkiyoruz
0 oy
(583 puan) tarafından
Ayy evlerden ırak Allah yardımcın olsun kuzum ya ne biçim insanlarlm var ruh hastası sakın bulaşma en ufak şeyde polis çağır baksana adam baltayla gelmiş kapına hiç normal şeyler değil Allah korusun neler okuyoruz görüyoruz kimse yüzünden canından olmaya değmez bizim apartmanda da öyle bi kadin var girişte oturur kimse bebek arabasını bile koyamaz girişe polislik oluyoruz her merdiven yıkamada flan eşim kesinlikle muhatap olma diye tembih ediyor ama kadının kocası ipini çekiyor yani o dur demese çok edepsizlik yapar da Allah'tan ailesi kadını biliyor artık şikayetten bıkmışlar o yüzden buna hak vermiyor kimse oda sustu bu aralar bakakaim 2. Merdiven temizliğine kadar sessizlik.var 
(5 puan) tarafından
Ay beni anlattın canım aynen bununla kimse muhattap olmuyor biz zaten temizlik yapmıyoruz ona bile katılmaz bahçeli evimiz bahçe pislikten gidiyor ben yapmasam söylemesem kimsenin aldırış ettiği yok herkes kendi kapısını siler hanımefendi ye söyledim ben sadece kendi kapımı silerim demiş o günden beri bende sadece kendi kapımın önünü siliyorum yok anacim o kendi bildiğini okuyor
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Bizde daha önce bi komşu sorunu yaşadık eşim yeğenleri ile birlikte sokakta iki tur attılar akşamina adam özür dilemeye geldi sizde deneyin 
(5 puan) tarafından
Ah çözüm olacağını bilsem bütün herkesi çağırırım ama o kadar pis insanlar ki yalan dolan iftira hepsi onda penceresini vura vura kırmış diyor ki siz kırdınız gelip yapacaksınız
0 oy
(12,854 puan) tarafından
O evi satıp başka ev alma şansınız yok mu 
(5 puan) tarafından
Gündemimizde o var canım yoksa sonumuz ya hapse ya mezara karı-kocanın gözünü kan bürümüş
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Yaa gercekten zor bi durum Allah kadina akil fikir versin
(5 puan) tarafından
Amin canim Allah herkesi ıyi merhametli anlayışlı insanlarla karşılaştırsın
(17,721 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sırf bu yüzden ev sahibi olmuyoruz işte kiracı olmak en iyisi çıkıp gidiyorsun böyle durumlarda. Eski evimde dört sene oturdum evime her gelen sen burda nasıl oturuyorsun diyordu. Giriş katta olduğum icin apartmanın bütün sesi bendeydi. Gece gündüz demir kapının sesi geliyordu kimse yavas kapatmiyodu. Çocuklar sürekli binanın girişinde top oynuyolardi.. çocuğu uyutuyordum gelip cama top atiyolardi. En sonunda çıktık baska yere taşındık simdi buradan da memnun değiliz yazin yine çıkacaz. Taşınmak zor ama anlayışsız komsu daha zor. Benim alt kattakide tuvalet banyoda sigara içiyor sürekli benim evimr doluyor kokusu. 
(5 puan) tarafından
Anlayissiz insanlar yüzünden geldiğiniz geldiğimiz hallere bakın alttakimizin de çocukları var her yere kapıyı yavaş kapatın yazıyordu ki biz bu konulara çok dikkat eden biriyiz üstteki öyle kapatıyordu Allah bizim gibi anlayışlı insanlara böyle anlayışsız tipler veriyor
(1,925 puan) tarafından
Az önce girdim banyoya les gibi sigara kokuyor geldr sinir olma yani evime biri gelse benim ictigimi düşünecek. Gidip konuşayım diyorum eşim izin vermiyor yazin çıkarım bu evden bosver diye
(5 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun canım anlayış mahlukatlarla işimiz çok zor insan olana bir kere söylenir
0 oy
tarafından
Ha bire sikayet edin bu nedir yaa 
(5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Pardon çok özür dilerim valla canım polis de geliyor ama yaptığı bir şey yok zabıtaya da söyledim formalite icabı gelip gidiyorlar
tarafından
Ben komşuyu polise sikayet edin dedim yanlış anladın galiba ben ne komşular gördüm silahla kapıya gelen mi neler  neler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 564 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,729 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 525 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.