0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar benim eşim fazla dışarıya çıkmaz evet ama arada sırada arkadaşlari çağırıyor bugün biz çıkacaktık gezmeye onlar çağırınca gitti bende tersledm gönderdim ama napayım hafta içi zaten çalışıyor beni bı komşum arkadaşım yok bı tek eşim vsr

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tersleyip gönderme bugün olmaz bize ayır vaktini diyebilirdin 
(73 puan) tarafından
Eşim o kadar rahat kafaya takmayan bı insan ki terslemem onun için önemi olduğunu sanmıyorum attığım özür mesajına cevap dahi yazmadi
tarafından
İşte bu yüzden terleme sert tepki ver müsade etmiyorum bir yere gitmene de
-Reklam-
+1 oy
(8,416 puan) tarafından
Sürekli çıkmıyor ise terslemek olmaz canım ya 
(73 puan) tarafından
Elimde değil hcbsy yokmuş gibi davrananamazdimki.
0 oy
(674 puan) tarafından
Ben de şu an aynı durumdayım dağ başı gibi bir yerdeyim eşim çekti gitti mesaj attım arkasından ben senin hizmetcin miyim diye gezecek gidecek hiç bir yer yok 
(73 puan) tarafından
Biz bu kadınların demekki beklemek işi onların bizi bekliyecegini hiç sanmıyorum.
0 oy
(163 puan) tarafından
Abartmıyorsun canım. İyi yapmışsın. 
(73 puan) tarafından
2 yil
(1,260 puan) tarafından
Bizde yaklaşık 2.5 ve ben beklentimi sıfıra indirdim :)
(163 puan) tarafından
Beklentinizi sıfıra indirmeyin:) siz böyle düşünürseniz erkeklerin işine gelir. O yüzden senden şunu bunu yapmanı beklerdim falan diyin.
(163 puan) tarafından
Valla ben diyorum hatta normal küçük şeylarde beklemeyip altın beklediğimi söylüyorum. Bilerek beklentiyi yüksek tutuyorum ki ona göre birşey alsın. Sene de 2 defa böylesi oluyor zaten. Onuda yapsınlar.
(1,260 puan) tarafından
Desem de yapmıyor ki o zaman daha çok etkileniyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bence haklısın sizinle planı varken çıkmasi hoş olmamış
(73 puan) tarafından
Gelin nce hicbsy yokmuş gibi oturacak...
(4,216 puan) tarafından
Sakince ve konuşarak açıkla anlar belki
(73 puan) tarafından
Dalgaya alır büyük ihtimalle..hep yaptığı gibi
0 oy
tarafından
Hafta ici zaten calsyor haftanin bi gunu arkadaslariyla cikmis bunda bisi yokki 
(73 puan) tarafından
Bana kalıyor haftanın bı günü yemek o bu şu o günde öyle geçiyor benim burda eşimden başka kimsem yok biraz o da bunu düşünebilir
tarafından
Her hafta sonu ckyorsa haklisin ama bikac haftada bir ckyorsa bence cok ustune gitme tabi sen bilirsin en iyisini
0 oy
(880 puan) tarafından
Benm suratım beş karsış olur gunler hafta bıle alır sınırlenınce  arkadası benden daha mı degerlımı kı o cagırınca gıdyr bnde cocugu alır tek cıkardm  sadece soylerdm bak bakalım pesıdn gelıyor mu gelmıyor mu onun ıcın dısarıya cıkmaktn vazgecmm oylemı sen gıt takıl bende cocugumla takılırım dinlemem 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 260 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,040 göst.