0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (446 puan) tarafından

9 takım alt üst hastane çıkışı yarısı 0.3 yarisi 3.6 ay

4 tane çıtçıtlı atlet

4 uzun kolu çıtçıtlı atlet

4 sadece alt pijama 

3 penye battaniye

3 nohut bataniye

12 ağız mendili

6 çorap

1 isimli nohut bataniye

1 isimli tulum eldiven şapka

1 isimli emzik emzik Zinciri bileklik 

3 biberon büyük küçük en küçük olan

3 tulum

1 alt açma minderi

Süt sağma makinası

3 uzun kolu badi

1 kalın battaniye

1 anne çantası

3 lü ıslak mendili

Hazır bez bir paket

Mama bir paket

6 kundak 

Eldiven şapka takımlarda var diye almadım 

Şuan bunları hepsini aldım ayriyeten 3 poşet eski kıyafetlerde var  aldıklarım yeterli mi

Kendime sadece lohusa takımı aldım şimdilik

Bir puset birde park beşik Almam lazım onuda 32 de alayım diyorum kıyafetleri de 31 de yıkamayi düşünüyorum şuan 25+4 haftalığım 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

3 nohut battanıye ve 1 ısımlı nohut battanıye :D cok degıl mı sencede 

(446 puan) tarafından
Kız ben bir beyaz bir pembe aldım benden sonra eşimde a101 de görüp oda almış sağolun işte öyle 3 oldu bide isimli yazılı yaptırdım bir tane
tarafından
Bir ince battaniye bir kalın battaniye ayrıldı burdan :D
(446 puan) tarafından
Kız ne yapayım ben bir beyaz pembe aldım eşim gidip birtane de o almış
tarafından
Cıtcıtlı atlet az bu arada ilk cocuk mu, kusuyoşar sıcıyolar bunlar hep gunde 10 tane degıstırdıgımıı bılıyorum
(446 puan) tarafından
Kuzum yeğenim inkiler de var hep bunlar sadece benim aldıklarım 6 aylık tüm kıyafetlerini annesi bana verdi
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Gayet iyi benve ağız mendilini gerekli görmüyorum ben sadece onunlq silmeyi havlu kağıt daha temiz oluyor bence tabi 
tarafından
Cidden ya bir suru aldım kullanmıyorum büyük oğlum alerjik burnunu siliyor onla :D
(446 puan) tarafından
Ben mama verirken kullanıyorum  kusmasin kusarsa üzerine gelmesin diye de hep önünde durur
(663 puan) tarafından
Çocuk fosur diye kusarsa havlu kağıdı yırtar geçer hele bide reflusu varsa hepsini çektim valla 40 tane ağız bezimiz vardı 40ıda günlük yikanirdi battığı için
(7,226 puan) tarafından
9 günlük bebişim var bencede gerekli çok kullanıyoruz kusunca kundak ıslanıyor bende ağzının kenarına onu koyuyorum kundagimiz temiz duruyor en azından ☺️
0 oy
(796 puan) tarafından
Yani nohutlu battaniye nıye okdr Cok 
(446 puan) tarafından
Kız isimli yaptırmak aklımda yoktu ben bir beyaz bir pembe aldım eşim gidip birtane daha almış bana sormadan a101 de görmüş almış  isimliyi zaten fazla kulanmam hatıra olarak saklarım
(796 puan) tarafından
İyi yapmış ztn hepsıde cok gerekli İlk zamanlar cok krleniyorlar bn günde 3 4 defa değiştirirdim ustunu
(446 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(257 puan) tarafından
Battaniyeler çok fazla gibi geldi ama diğerleri yeterli
(446 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Bunlari alacağına bol bol bez ve ıslak mendil al en çok onlar can yakar derecede pahali
(446 puan) tarafından
Bunları alacağına derken çocuk doğunca ne giysin
(8,777 puan) tarafından
İlk.onceligin bez olmaliydi cnm malum.fiyatlari her ay altınla yarışıyor 1 ay önceki paketle 1 ay sonraki fiyatları aynı değil önce onları alıp kiyafetleri en son alabilirsin demek istemistim
(446 puan) tarafından
Bez  stoğu yapmadım hani ya gelmese ona pişik olursa felan doğunca artık  öyle alırım allah nasip ederse
0 oy
(978 puan) tarafından
emerse pompada biberonlarda bosa gidecek ihtiyac aninda heryer eczane diye almamistim ben hicte ihtiyac olmadi cok sukur emiyo guzelce.baharabdogarsa o battaniyeleri kullanamazsin ikisini açma bence hediye goturursun yada baska bebegin olur.yazin dogdu bnm oglum hep zibinla gezdi takimlar giymeden kuculdu sen ayni hataya dusme aylarini hesaplayarak al.islak mendili 24lu paket getirt bi hafta yetiyo bi paket.bezide 1 ve 2 numaradan 2ser paket al 3 numaradan 5paket al gerisini hep 4 numara al.bir yasa kadar 4 numara kullaniliyo genelde
(446 puan) tarafından
Ocak sonu Şubat başı doğum allah nasip ederse tabi ben sezeryanla doğum yapicam o halde emzirecegimi sanmıyorum sütüm zaten hemen gelmiyor aç kalmasın diye mama biberon aldım  yazılı olan Bataniye yi resim çekip hatıra olarak sağlarız  penbe birtane evde birtane yedek olarak kulanirim beyazı da dışarı çıkınca öyle düşündüm 4 üncü gebeliğim daha çocuk düşünmüyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 151 göst.
0 oy
10 cevap 186 göst.
28 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevvalice (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.

378,331 soru

11,323,858 cevap

34,775 kullanıcı

...