0 oy
152 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (6 puan) tarafından

Kızlar hastane çantası için kendime ;
1 pijama takımı
1 gecelik
1 yelek
Terlik
Bebeğim için ;
(Wee baby markasından aldım hepsini)

Kelebek emzik, ezmik kutusu ve askısı 120 ml biberon başka almam gereken var mııı?

Sizler neler götürmüştünüz yanınızda ?

10 Cevaplar

+1 oy
(5,594 puan) tarafından
Süt sağma pompası, pişik kremi, göğüs ucu kremi, emzirme südyeni, bebek bezi, çorap yada patik tesettür lü isen yazma 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Emzik verdirmiyolarr cnm.gorunce aliyolar
0 oy
(11,196 puan) tarafından
Toka alabilirsin yanına saçını toplamak için canım bide Biberon kullanmak yerine kaşık veya enjektör ile besleme yap eger memeyi tutmaz veya sut hemen inmezse
0 oy
(486 puan) tarafından
Baya eksiğin var kuzum. Bebege hastane çıkışı al 2 3 tane. Yine 3 4 tane zıbın al mevsimine göre. Bez al 20 tane falan. Eldiven al. Çorap al. Gogus pedi al. Kendine ped al. Depend ped ve normal ped olsun ama. Bebege müslin battaniye al 2 3 tane. Kendine 1 gecelik daha al. Kan olabilir Çünkü. Emzirme sütyeni al. Yarım atletlerde olabilir emzirme için. Islak mendil, pisik kremi al. Sırınga al sutun gelmezse mama verirsin şırınga ile. Hastanede kalacagin icin ketlee al bardak kahve vs al. Kek givi atıştırmalik al.
0 oy
(553 puan) tarafından
Kendim için 

Hasta bezi 

2 tane pijama takımı

Terlik

Atlet

Kalın çorap

Yelek

Havlu

Emzirme sütyeni

Bebeğim için 

Hastane çıkışı

3 tane zıbın takımı 

10 tane bez 

Kalın ve ince baddaniye 

Islak mendil 

Aklıma bunlar geldi canım başka hatrlayamadim 
0 oy
(1,732 puan) tarafından
İlk günden ben emzik vermedim canım zaten yoruluyor seni emmeye çalışırken çenesi bide emzikle yorma derim.. iç çamaşırları nı 2 şer den koy pijama 2 tane koy leke çıkabilir arkadan.. terliğini çorabını koy üşütme doğumdan sonra üşür insan
0 oy
(75 puan) tarafından
Bebek bezi ıslak mendil bebek için battaniye al göğüs pedi kendin için ped kanaman olucak çünkü kapalıysan eşarp ne yapıyosan çorap al mutlaka kendine çünkü doğumdan sonra ısınmak zor oluyo ben zor ısınmıştım iç çamaşırı al bi kaç tane bebek içinde  zıbın al eldiven çorap şapka zaten onlar hastane çıkış setindenoluyo bi kaç çift al değişik giydirirsin yani aklıma gelenler bunlar şimdilik
0 oy
tarafından
Ben kızımda goturmemısım ama 2. Dogumum olursa mutlaka yanımda mama gotururum 
(3,466 puan) tarafından
++++++
0 oy
(986 puan) tarafından
Bebek bezi 10 âdet ıslak mendil,2 yâda 3 takım Bebek kıyafeti şapkalı eldivenli olması lazim.bebek icin İnce ve kalın battaniye.zıbın, çorap.senin için emzirme sudyeni.yedek alt pijama.corap,pet, hasta bezi,fazladan iç çamaşırı.
0 oy
(4,137 puan) tarafından

Hastane cantasi icin emzik askisina falan hic gerek yok cck zaten saga sola dinemio dumduz yatcak canim biberon muhtemelen kullandirtmazlar mama verecek olursan. Kasik yada enjektor killandirirlar sutun gelmesi icin sicak su torbasi koyabilirsin kendine gogsune sicak kompres yapip sagma pompasiyla sagarsin. Sut icin kendine kuru meyvelerden karisim yapabilirsin hemfe vc cikmadan taburcu etmezler taburcu olmak icin. Gogus icin karbonatli su yada ayva cekirdegi jeli yapabilirsin yara olmasin diye. Bebege bez kendine ped  en rahati depend kilot gibi hiy vikar rahat olur kendine normal islak mendil bebege yenidogan islak mendil agiz silme mendili bebege. Dogum sezeryana donerse eger anesteziden kurtulmak icin nescafe filtrekahve turkkajvesi falan alabilirsin yanina . Rezene kimyon anason cayi humana steel tea. Alabilirsin sut ve gaz icin.  Demlemek icin elektrkli cezve ve french press is gorur:)

image

(4,137 puan) tarafından
Bunlar haciri bebegi hastane cikisi corap. Morap  bez battaniye yazsa muslin kisa geliosa dogumun pazen

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 833 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
15 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde HaticEmrah alp (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 365 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,868 soru

11,340,208 cevap

34,806 kullanıcı

...