0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Boğazım ağrıyor soğuk soğuk terliyorum bu saatte çoktan uyumuş olurdum 10 aylık kızım var üstelik uykusuz kalacağımı bile bile uyuyamadım gece uyanmasın diye şimdi rüya maması yaptım uykuda onu içiyor varmı tavsiyeleriniz benim gibi olan çok kötüyüm 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sarımsak bal limon kürü var inşallah sende ise yarar canim dene bı zarar gelmez.cok geçmiş olsun.anneleron hasta olmaya hakkı yok ya yan gelip yatamioz .:(
(743 puan) tarafından
Vallaha canım aynen öyle o yüzden hasta olmayı istemiyorum 10 aydır ilk kez oldum sık hasta olmam oldummuda iyi hasta olurum bu arada teşekkür ederim canım
tarafından
Havalar bı garip canim valla senin suçun yok.nekadar dikkat etsende oluyorsun.karadut şurubu falan çok iyi geliyor canim kullan bebeğine falanda dirençli olursunuz en azından .bir haftadan önce geçmez ama halsiz olmassin en azından.rica edeim canım acil şifalar dilerim
-Reklam-
0 oy
(3,799 puan) tarafından
Nane limon iyi gelir ıhlamur .pekmez iç .

Geçmiş oolsun
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(947 puan) tarafından
Allah şifa versin. 

Nane limon ,  ılık su limon. Allah yardımcın olsun . Sabaha idare et geçmezse bence hastaneye git yazık bebeğinde var . Yorgun düşersin iyileşmek daha zor olur 
(743 puan) tarafından
Ay valla çok şükür çok hasta olan biri değilim en son hamileliğimde oldum bide şimdi teşekkür ederim canım hastane uzak arabamız yok sağlık ocağı yakın malum haftasonu kapalı gidemedim
(947 puan) tarafından
Hacamat kupa yapabilen biri olsaydı oda iyi gelirdi inşallah. Zencefil bal da iyi gelir ben hamileyken ilaç kullanamıyorum diye içiyordum iyi geliyordu .
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Aynı benim de boğazım şişmiş yutkunamiyorum. Küçük oğlum da diş çıkarıyor. Zaten bir haftadır uykusuzuz ikimiz de. Gözlerim yaniyo ama uyuyamıyorum. Emziriyorum diye ilaç da içemiyorum. Nane limon ılık seyler içiyorum sürekli ama bir işe yaramiyo
(743 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben emzirmiyorum 9 aydır 1 aylıkken sütüm tamamen kesilmişti o konuda istediğim şeyi icebiliyorum aynen banada fayda etmiyor
(9,117 puan) tarafından
Benimki de on aylık. Tek mememde var süt. Yettiği kadar emziriyorum. Balın içine zerdeçal karabiber koymuş eşim. Ondan yedim boğazımı rahatlatiyo gibi ama geçmiyor.
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Benim de aynı ya akşam birden bogazim agridi. Yutkununca acıyor. 2 saattirde kızı salliyorum. Var bi derdi iki gecedir aynı hadi hayırlısı bakalım.
0 oy
(922 puan) tarafından
Evdekiler hemen fayda etmiyor canım. Hemen sağlık ocağına git antibiyotik yazar 2 günde ayağa dirilirsin bende öyleydim antibiyotik kullandım 2 güne dikildim ayağa 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 589 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 661 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 840 göst.
6 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknazz (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.

396,951 soru

11,872,582 cevap

35,985 kullanıcı

...