0 oy
44 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızım kahvaltı yapıyor öğlen yemek yemiyor sürekli deniyorum ama yok birşeyler atıştırıp uyuyo uyanınca irmik yulaf badem ceviz muz elma tarz bildiğiniz muhallebi yiyor sonra akşam 5-6civarinda akşam yemeği.Aksamda yemek yiyor mesela et suyuna.sehriye çorbası içti bir kase yanına iki büyük kıyma köfte yedi yarimsaat sonra mama diyor önüne geçemiyoruz.Kahvaltı yapıyor bir haşlanmış yumurta domates biraz patates kızartması mesela bunları yedi bir saat olmadan mama çok erken acikiyor doktor akşam yemek yesin sonra meyve atıştırmalık uyku bizde öyle.birsey yok napcamk şaşırdım o gün vermedik mama evi inletti apartmandan şikayet geldi hep sesten .Aglamaktan kendini vurdu yere ağzı kanadı .mama diye napcaz şaşırdım ya Kafanızı şişirdim ama doktor verme diyor tamamda kimse anlamıyor beni....Eline atıştırmalık veriyorum.mesela mama diyince elma çubuk kraker nebilim yogurt yiyor onbeş dk sonra yine mama bazen inat ediyor onlarida almıyor fırlatıyor illa mama...ne dicem bilmiyorum mama nasıl bıraktınız.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Masallah dr kiz hep istyor daha ne benimki bisi yedirene kadar surekli pesinde kosuyorum sabahtan beri daha bisi yediremedim
-Reklam-
0 oy
(1,261 puan) tarafından
MaşAllah diyorum benimkide öyle ama onun yemek işi nerdeyse hiç yok. Tadımlık yiyor bazen ama manada vermezsem aç kalır mecbur kesmiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.

381,062 soru

11,408,040 cevap

34,945 kullanıcı

...