0 oy
1,032 göst.
Diğer kategorisinde (2,593 puan) tarafından
Başlık ne yazacağımı bilemedim. Çok detay vermeyeyim.  Arada komşu çocuğu bize gelir .Bir süre önce konuşurken dedesinin taharetlerken acittigini söyledi. Bunu anlattım ben biraz yüzeysel ama böyle böyle olmuş diyemedim.

Bunu nasıl anlatabilirim ?doğrudan söylesem iftira derler diye düşünüyorum.  Söylemesem içim rahat değil. Bunu bana söyleyen çocuk annesine söylememiş midir diyorum kendimce . 

Sizce ne yapayım burda zekasına güvendiğim çok fazla bacım var . Bu işi bana sicratmadan halletmem gerek

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beynimden bir türlü soru işareti oldu Allah ıslah etsin kötü niyetliyse şimdi anneye söylesen iftira atar aileye söylesen sana birsey yaparlar sosyal hizmetlere söylesen ellerinden alırlar iki ucu b.k değnek resmen çok üzüldüm yaa galiba sana güvenmiş anlatmış neden gelip anlatsin ki sana buna bi çare bul çocuğun başına daha kötü birsey gelmeden 
tarafından
Valla bu devirde kimseye güven kalmadı ya Allah'ım çocuklarımızı korusun
tarafından
Amin aminn gerçekten tüylerim diken diken oldu yaa :(((
-Reklam-
0 oy
(13,417 puan) tarafından
Taharetini neden dedesi yaptırıyor laf arasında bunu sorarak ağzını arayabilirsin annenin
(2,593 puan) tarafından
Bunu konuştum ama anladığım kadarıyla haberi yok
0 oy
(13,417 puan) tarafından
Kızın biraz ağzını arasaydın canım hep mi deden yapiyor annen neden yapmıyor annene bunu söyledin mi veya şöyle şeklinde yönlendirseydin 
(2,593 puan) tarafından
Anne çalışıyor zaten canım ama video çekeceğim inşallah. Onu dq annesine gösteririm
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yavasca ses kaydi alsan annesine yada sosyal hizmetlere göstersen nasıl olur ki
(2,593 puan) tarafından
Ses kaydı denedim ama benim çocukların sesi ve çocuğun konuşması da net olmayınca anlaşılmamisti. Bakalım video deneyeceğim inşallah
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Allah'ım ben ne okudum şoktayım, sakin bir odada ses kaydı al ,annesi ile mutlaka konuş , sessiz kalma
(2,593 puan) tarafından
Bakalım canım dua et benim için ❤️
(1,169 puan) tarafından
Eldicem sende lütfen gelişmelerden haberdar et bizi, Rabbim korktugumuza uğratmasin inşallah
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Canım medem sana geliyor çocuk yaşı küçük değil sen ona nasıl yapması gerektiğini öğret bundan sonra kendin yap dedeni çağırma de ben öğrendim kendim yapabilirim desin yine size gelince sor durumu ısrarla ben yapayım diyorsa çocuğa ailesine mutlaka söyle bu durumu 
(2,593 puan) tarafından
Çok haklısın canım.  Gösteririm keşke çözülsün. Ayıp yerlerini benim kiz 3.5 yaşında biliyor ama ona da anlatmak aklıma gelmedi . Teşekkürler bu aklıma gelmemişti
(2,474 puan) tarafından
Kız çocuğunu dedesinin temizlemesi hiç hoş değil elbette ama şartları ne bilmiyoruz günahını da almak istemem erkek eli daha sert belki nasıl davranması gerektiğini bilmiyor o yüzden canı yandı kastı birsey varsa durum elbette başka sen bir bunu dene inş çözülür ortada kötü bir durum yoktur şimdi direk söylesen sen bana ne demeye getiriyorsun diye sana kızarlar en sonunda bir bakarsın sen suçlu olursun bu işte
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bnce sen onu her yakalandığında gülerek şakayla karışık ters tepki yap anlatsın çocuk dilinden anlarsın işte bı şekilde detaylı öğren 
(2,593 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Of şimdi günlerce bu meseleyi düşünüp dertleneceğim . İnşallah çocuğun yararına bir şekilde bu mesele çözülür.Bak çocuk sana güvenmis anlatmış.Bu da önemli bir adım 
(2,593 puan) tarafından
Evet yani sanırım pek çocukla konuşup dinleyen yok bilemiyorum.bir şekilde çözeceğim inşallah
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kız inan ameliyat oldum eşim ilgilendi kızımla çişe felan eşim götürdü o.halimde yine ben ilgilenmeye çalıştım evet babası ama ben anneme çekmişim pimpiriğim 

Küçükken annem banyoya giince oturmadan ayakta yakanın oturursan da oturağı sabunla öyle otur dedi en basidi sende bi şekilde bu konuyu aydınlat belki çocuğun başına daha kötğ bişey gelmesini engellemiş olacaksın
(2,593 puan) tarafından
Evet canım biseyler yapacağım zaten bu şekilde kalmasına ben de razı olamam. Ama nokta atışı yapmam lazim
(1,538 puan) tarafından
Sosyal hizmetleri ara bilgi al durumu anlat yönlendirirler seni
0 oy
tarafından
Cocugu tekrar cagırırdım video ses kaydı filan alırdım bana inanmazlarsa daha neler göreceğiz ya
(2,593 puan) tarafından
Evet haklısın.  Video diyen olmuş ama yukarıda arkadasin biri de suç bu demiş. :/ kafam kazan gibi inanir misin günlerdir bu konuyu düşünüyorum bir de
tarafından
Mahkemeye vermicen ailesine göstercen ayrıca ailesinin izni olursa nahkemeyede sunulur
0 oy
tarafından
Susaman illa konusurum soylerim böyle bir konuda sessiz kalamam aklim vicdanim elvermez çünkü gece yatamam. Annesine acikca soyle daha alttan ya da laf ustü belli etmeden soylemenin anlami yok acikca soylemek gerek.Kız gelibce sessiz ce belli etmeden rekrar ses kayit alirsin senin cocuklar uyudugunda falan hatta kadin sana birakiyorsa cocugu hemen bir doktora gotür ozelde ben olsam bunu kesin yapardim bi muayene ettirirdim sessizce bisey varsa zaten raporda cikar sende rahatlamis olursun iftira falan olmaz biseyde yoksa vicdanin rahat uyursin ama bunu gizlice yap derim coxugu oyala bir sekilde 
0 oy
(749 puan) tarafından
Kendi cocugunuzun tuvalet egitiminden ruvalet konusunda ne zaman cekinir acaba gibisinden konu açın,sizin cocuk da boyleymis gerci kendi dedi diyw girin konuya 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 331 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 419 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 288 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 848 göst.