0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Hanimlar benim özel çocuğum var otistik 5  yaşında erkek  alt katımdada 4 yaşında kız var ve ablası var 9 yaşında annesi her gün beni arıyor müsaitseniz size gelmek istiyor çocuklar cocukla oynamaya diyor geliyorlar bi kaç sefer aldım üst üste saatlerce duruyorlar esim vardiyalı çalisiyor kosusturuyorlar devamlida pesimdeler cocukla oynamayıp ben nereye gidersem geliyorlar küçüğünün devamlı bi yeri ağrıyor masaj yaptırıyor bana  soru üstüne soru soruyorlar ben zaten gün içinde çok fazla yoruluyorum oğlum aşırı hiperaktif bide indikleri zaman oğlum peslerinden ağlıyor saatlerce kırmadan nasıl söyleyebilirim bilmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bı kaç kez uyuyor ya da dışardayiz falan desen anlar sanırım kuzum ♥️ Allah yardımcın olsun 
(1,538 puan) tarafından
Canım altlı üstlü oturuyoruz evdeyiz devamlı biliyor cikamadigimizi cocukla benimki uyanık olduğu zaman binayı yıkar gibi zipliyor uyuyor desemde inanmaz yalan söylemiş olurum çok teşekkür ediyorum ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Aradigi zaman misafirim gelicek, şuan eşim uyuyor ses istemiyor çok yorgun, dışarı çıkacaz çocuğum uykusu geldi dersen zamanla aramaz :)
(1,538 puan) tarafından
Canım altlı üstlü oturuyoruz evdeyiz devamlı biliyor cikamadigimizi cocukla benimki uyanık olduğu zaman binayı yıkar gibi zipliyor uyuyor desemde inanmaz yalan söylemiş olurum çok teşekkür ediyorum ❤️
(1,969 puan) tarafından
Hmm kötü olmuş canım müsait dersin. Ne demek rica ederim :) ❤️
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bi kaç sefer müsait olmadığını söyle misafirim gelecek eşim gelecek vs anlar o zaten diye düşünüyorum
0 oy
(303 puan) tarafından
Oğluna faydalı olabilirler bence 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Açm a telefonu sessizdeydi de bidakine duymadım de bişey uydur
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Aradığı zaman müsait değilim de . Biraz işim var vs de .O da anlar heralde
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Hiçbir açıklama yapmak zorunda değilsin müsait değilim de insan olan anlar herhlde bune canım benimde var komşumun çocuğu gelir kızımla oynar bazen ama sürekli olmaz annesi müsade etmez kimse kimseyi rahatsız edemz çocukları atmış kadın senon başıma evde kendi rahat ben müsait değilim benim çocuk sana gelsin orda oynasınlar de
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Bi bahane sunmak zorunda değilsin müsait değilim demen yeterli bence
0 oy
tarafından
Elin evdeyken mı gönderiyor hayır zaten normalde de saatlerce gonderılnez çok çok çok samımı isen gıder gelınır de oda saatlerce olmaz ama esın evdeyken kız çocuğu birde ne akla hizmet yolluyor yanlıa anlama esin acısından demiyorum bır anne olarak nasıl rahatlıl anlamadım ben
0 oy
(354 puan) tarafından
Eşim uyuyor canım şuan müsait değiliz diyceksin canım ne var bunda ben olsam kesin dille söylerim  eşin işe gidince de çocuğu banyo yaptırdım yatircam başka zaman diyip sürekli gecistircen kendi cocugun yetmiyor bide milletin bebesine mi bakcan 
0 oy
(970 puan) tarafından
Valla canm bende bole bisj yasadm bnm kizlarim.okula gidior komsumun  vocuguda hergn ama hergun gelior ya disari cagrior yada eve girmek istior nesele girmesi falan da deil ama kucuk bebegm var uyutuorm ozmanda asiri ses yapio cocukta uyumuo ve sorun yasiorz ayrica kizalrimnda dersleri oluor ogrwtmnler fazla odev verior cocuk gelince odevlerde kalior haliyle en son arrik dayanamadm annesine soyledim dedimki kizlarin dersi oluo biri 1.sinif okumasinn falan ustune durmam durmam gerekior birakrsam ogrenemz digerinnde matemtgi falan kotu onun ucin calismalar yapiorz ama seninki gelnce sorun yasiorz kizim okumasi geri kaldi igretmeni gelistrmesj gerekior dedi dedim biraz daha dikkat edelimmj bu konularda dedim zaten cocuguyla ilgilenmeyen bi anne isine gelio yani baskasinda olmasi ben bole diyincedw benle konusmayi falan kesti bende hic umursamadm acikcasi kimse kusura bakmasn ole hergn hergun baskasinin cocugunu cekemem evde zaten yetior kendi cocuklarimz bize sende acik ve net bisekilde rahatszlgni dile getr bahane aramana gerek yok 
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Çok basit eşim uyuyor çocuklar çok ses yapıyorlar diyeceksin senin özel çocuğun var kadın resmen senin üstüne kendi çocuklarını da ittiriyor çocukları sana gönderip evde keyif çatıyor herhalde
0 oy
(624 puan) tarafından
Virüs olduk de 100 kerede arasa virüs olduk 
0 oy
tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor biz sana gelelim de bence en mantıklısı bu. 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 989 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 415 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 287 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 843 göst.