0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (569 puan) tarafından
Kızlar durumlar nasıl kaç kilo aldınız ağrılarınız varmı neler hazirladiniz ben daha hiç birşey yapmadım bu hafta tekrar doktora gidip tam net cinsiyetini ogrenicem insAllah benimki saklamassa baş geliş duruyor oyuzden pek cozemadiler sanırım net diyemeyiz diyorlar ona göre birşeyler alıp yıkayıp kaldircam inşaallah rabbim tüm gebeleri bir avazda kurtarsın insAllah sağlıklı bir şekilde isteyenlere de rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat nasip etsin

16 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
İyi akşamlar canm 26 haftalık hamileyim ve çantamı neredeyse hazırladım...4 kilo almışım bugüne kdr 54 ile hamile kaldım 58 olmuşum..Rabbım hepimize hayırlı doğumlar ve hayırlı evlatlar nasip etsin 
(569 puan) tarafından
MaasAllah cnm ben mide bulantısı dan hamur işine vermiştim kendimi 6. Aya kadar 10 kilo aldım şeker çıktı bu sefer dikkat ediyorum şuan 77 kiloyum aynı kilodayım almadım dikkat ediyorum 1 buçuk aydir
(2 puan) tarafından
Ay ay dikkat et doğumdan sonra vermesi de zor olur
(569 puan) tarafından
O önemli değil emzirme döneminde veririm cnm ama fazla kilo almamak lazım şişkinlik oluyor ödem o sıkıntı
(444 puan) tarafından
Bende 25+6 oldum bende tüm eksikler aldım bitirdim alışveriş işini bir pusetim bir de Park beşiği sadece kaldı onuda 30 u geçince alırım  çanta felan hazırlamadim daha yikamadim da
-Reklam-
0 oy
tarafından

34 haftalık oldum daha ortada bir şey yok bende :))

10 kilo aldım çok kaşıntım oluyor başından beri geceleri uyuyamıyorum ya bebek tekmeliyor yada kramplar uyutmuyor 
(569 puan) tarafından
O kaşıntı çok kötü cnm karaciğer yada enfeksiyonun varsa ondan oluyor birde protein kaçagi yok dimi dikkat et ona zehirlenme yapıyor vücudunda çok ödem oluyor sa falan
tarafından
Yani testlerimi vs yaptım hepsini bir şey çıkmadı sadece şekerim yüksek çıktı oda yeni öğrendim diyet yapıyorum enfeksiyonum yok çok şükür ama çok ödem kaptı vücudum haddinden fazla:/
(569 puan) tarafından
Cnm diyetine devam et birde o kaşıntı bende oldu bacaklarimdan başladı kollarima karnıma dağıldı kanıyordu hatta ilk gebeligimde karın ağrısı ishal mide bulantin olursa halsizlik falan doktora koş protein kaçagi olabilir bilgin olsun
0 oy
(1,073 puan) tarafından
26 haftalık olduk bu hafta ilk defa birkaç parça bisey aldım. Hastane çıkışı almadım henüz kendime pijama da alirsam çanta ya gecerim. Kasım indirimlerine bakicam bebek bezi falan.

Ben yatarak geçirdiğim için çok kilo aldım maalesef. Belim falan ağrıyor artık yattığım yerden zor kalkıyorum 
(569 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm insAllah önemli birşey yoktur rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin yemeklerini az az sık sık ye Beyaz ekmek yeme suyunu bol tut insAllah daha fazla kilo almadan tamamlarsin çünkü kilo hamilelikte ödem demek ödemede ağrı gerçekten insan yürümekte güçlük cekiyor
(1,073 puan) tarafından
Serklajlıyım riskli diye pek iş yapmıyorum kalktığımda ayakta duracağım vakit 15 dk. Ağzıma göre de her zaman yemek bulamıyorum maalesef bazen Tek çeşiti zar zor yapıyorum mecbur ekmeğe dayanıyorum
(569 puan) tarafından
Zor cnm rabbim emeklerini boşa çıkarmasın yavrularimizi insAllah sağlıcakla kucağımızaalmayi nasip etsin
0 oy
(12,662 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun ☺️♥️

33 bitiyor

Her şeyi alındı bi bavul konup odası kurulacak bklm yarın kontrol var

Ağrım sızım yok şükür rahat ilerliyor

50 le kaldım en son 66 idim 
0 oy
(444 puan) tarafından
Benimde doğumum ocak sonu Şubat başı  banada net cinsiyeti diyen olmadı ama çoğunluk kıza benziyor dedi bende hep beyaz penbe aldım  isimli emzik zinciri tulum bataniye yaptırdım tüm eksikler aldım geriye yıkamak ütülemek kaldı oda şimdi yapmam bir 30 u görelim 25+6  oldum bir puset birde park beşik Almam lazım onuda 32 de alırım allah nasip ederse tabi ki 
0 oy
(8,948 puan) tarafından
Ayy otuzuncu haftada daha Cinsiyeti tam net öğrenemedin ki. Ben ilk gebeligimde toplam 35 kilo almıştım valla sjsjsj
0 oy
tarafından
Unisex kıyafetler al canım. Sorun olmaz zaten renklerinde cinsiyeti yok. Doğuma gideceğim günün akşamına hazırlamıştım çanta mı bende. Koyduğum gibi geri getirdim hepsini ama :) eşortmanla gittim eşortmanla çıkmıştım :) 
0 oy
(122 puan) tarafından
37+2 olduk ama ben hâlâ kıyafetleri yıkayıp hazırlayamadım. Çok yoğun günler geçirdim ama bitti çok şükür. 1-2 gün içinde hazırlarım insaAllah valizimizi ☺️
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Ben de 31 e kadar bekledim hazrlamadim sivas a koye gittik gezmeye 32 de orda dogurdum bence hazrla nolur nolmaz hic belli olmuyo nezman gelcegi cocgun hic bseyim yoktu durduk yere suyum geldi bi rahatszligim yoktu yani 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Ben doğuma bi kaç gün kala hazırlamıştım planlı doğum olduğu için acil gidilecek durum yoktu 
0 oy
(68 puan) tarafından
Hayırla sağlıkla al kucağına 30 da hazırladım bende 38 de dogum yaptım 1 hafta oluyo şükür 

Darısı sana 
0 oy
(677 puan) tarafından
Kıyafetleri oğlumdan kalanları var o yüzden alışveriş olarak bi anakucağı fln alacam kıyafetlerin hiç birini yıkamadım daha Rabbim nasip ederse taşınacaz 2 haftaya kadar ondan sonra yıkayıp ütüleyip çanta hazırlıyacam
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ben 30+6. Cantayi hazırlamadım daha ama çekmece dolap hazırlığı tamamlandş. Bel agrilarım cok. 8 kilo almışım şimdiye kadar
0 oy
(111 puan) tarafından
Bende 26 haftalığım ama hic birsey almadım hersey ates pahası bu haftadan intibaren bir iki birseyler alicam 30 haftadan sonra da çantamı hazirlicam inslalh 
0 oy
(1,118 puan) tarafından

image

biyle canım 
0 oy
(1,715 puan) tarafından

25+1 olduk herşeyi tamam kızçem olacak rabbim izin verirse ❤️ hastane çantası için adan zeye herseyini aldım ama hazirlamadim daha erken doğum riskim var hala bekliyorum neyi bekliyorsam onuda bilmiyorum :angel: 30 haftalık olsun doktor net bişey diyecek ona göre hazırlarım inş ❤️:ermm: 2 kilo aldım 25+1 olana kadar ☺️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 92 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 82 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 105 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,002 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,881 kullanıcı

...