0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Artık her hafta NST ye mi gireceğim kızlar iki hafta sonra gel dedi ilkimde pek girmedim de 

7 Cevaplar

0 oy
(12,668 puan) tarafından
Günaydın ☺️

İlkinde 32 de bu sefer 28 de girdım ilk defa canım 
tarafından
Günaydın canım ben iki hafta olmadı iki hafta sonra tekrar gel dedi şimdi yine mi gireceğim doğuma kadar yani
(12,668 puan) tarafından
Evet. Soran gelmeden muayene saatinden önce git nstye gir oyle muayene ol canım her sefer gireceksin muayeneden sonra yollayacak böylece vakit kaybetmemiş olursun
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından

Ben de 33 oldum bakalım randevum var beni de bağlayacaklar mi nst'ye bu arada( NTS  değil NST'dir):)

tarafından
Evet canım
tarafından
Seninki bir aksilik cikmassa inslalah normal gözüküyor
Rabbim yardımcımız olsun
(583 puan) tarafından
İkinci demi sizinde amin hepimizin bende çok korkuyorum ilki zordu ikincisi kolay diyorlar inşallah kolay doğum olur bana size doğum yapacak olan herkese Rabbim kolay doğumlar sagSalim kucağımıza almayi nasip etsin
tarafından
Amin canım evet ikinci benimde ilkim çok zordu ama bazı yerlerde benim hatam vardı inslalah rahat geçer bu sakın davranmaya çalışacağım
(583 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(905 puan) tarafından
Kızlar Şubat'ta 33 olcam banada gel nst ye sokucam seni dedi Dr 
tarafından
Maşallah canım sgalikla gelsin bende o haftala da girdim de artık düzenli olarak girerim galiba
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Kızımda bir kere falan girdim di oğlumda 2 ,3 girdim nst en sonda da sancı çıktı akşama acil sezeyana aldim di 36  hafta sonunda 
tarafından
Hayirlsii canım yolun sonu gözüküyor banada
(1,167 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına
0 oy
(7,044 puan) tarafından
Aynen canım 
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Ben de 35 haftalığım geçen hafta girdim. Önceki gün hafif lekeli akinti olunca İlçe Devlet te bir daha girmiş oldum. 2 gün sonra gene kontrole gidiyorum Dr tekrar isteyebilir geçen hafta 1 kez 60i 1 kez 40i gören sancı çıkmıştı 
0 oy
(890 puan) tarafından

Günaydın canım muhtemelen 2 haftadan sonra tek haftaya düşürecektir doktorun kontrolleri :)

Sağlıkla al kucağına :)

Ben 37den itibaren felan her hafta gidiyordum tabi benim kızçe erken gelmek istiyordu :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 162 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 82 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 105 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,009 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...