0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15,232 puan) tarafından
Kızlar yine mastıt oldum. Kızım çok nazlı emiyor. O yüzden tıkaniklik açılmıyor. Manuel pompayla sağiyorum. Hiç faydası yok. Oğlum güçlü emerdi bı şekilde açılırdı. Hastanelerde pompa varsa gideyim. Ama bildiğimiz elektrikli pompa mi oluyo. Daha güçlü bişey lazım elektrikliden

9 Cevaplar

0 oy
(7,734 puan) tarafından
Şehir neresi canım 
(15,232 puan) tarafından
Antalya
(7,734 puan) tarafından
Konya olsaydı ona göre yazacaktım
(15,232 puan) tarafından
Malesef ☺️
(7,734 puan) tarafından
Sana da Antalyada olan birileri yazarumarım. Bir de öyle post aç istersen
(15,232 puan) tarafından
Sağol dostum diretk giderim hastaneye olmadı .
-Reklam-
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Tedavi amaçlı var mı bilmiyorum ama dogumhanede bizim hastanede vardı ama hijyenik bulmuyorum tabi elden ele geziyordu. Benimle aynı odada kalan kadın bebeği kuvezdeydi diye sağiyordu o sagdiktan sonra alıp başka bir anneye goturuyorlardi. Dezenfekte ediliyordur belki bilemicem ama mastır olduysan doktor antibiyotik verir büyük ihtimal
(16,001 puan) tarafından
Benim dediğin gibi manule pompa ise yaramadi sagmama rağmen göğsüm de yaraydi oğlumu emzirmiyordum o göğüsten çünkü kan geliyordu doktor iyileşene kadar emzirme sağ sütü dök diyordu. Ama tabi pompa bir yere kadar ise yarıyor. Mastit oldum iltihap oldu doktor antibiyotik verdi 2 ay boyunca göğsümden açılan delikten iltihap aktı
(7,254 puan) tarafından
Ay çok zor ya geçer inşallah hastanedekiler baya kuvvetli oluyor tabi heryerde aynımı bilemiyorum
(15,232 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sana da .
(16,001 puan) tarafından
Çok şükür geçti canım üstünden 3 buçuk sene geçti. Şimdi 3. bebemi doğurdum bunda da aynı şeyleri yaşamamak için göğsümü süt iner inmez sağmaya başladım
(15,232 puan) tarafından
Benim aniden oldu ya. Gece 11 22 gibi emzirdim yattım.  Sonra 1 2 saat sonra tekrar kalktım e.zirmeye şişmiş kalmıştı. Üstü
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Ayaklı olanlar var ben 1 hafta kaldım kullandım çok iyiydi 
(15,232 puan) tarafından
Normal elektrikli pompadan güçlü mudur sence peki
(2,418 puan) tarafından
Bence güçlü çekim gücü falan ayarlanıyo çok güçlü çekme gücü de var
(15,232 puan) tarafından
İnşallah vardır da ise yarar  sagolasin dostum
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Vardı kullandım ama tek memeyi bile boşaltamadı o kadar güçlü değildi
(15,232 puan) tarafından
Hadi ya☹️
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Doğum katında vardı bizim. Bence vardır her hastanede
(15,232 puan) tarafından
Bugün hastaneye gitcem sorayım en iyisi
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ben hastanedeyken benimde sagmam gerekiyordu. Eşim gidip almıştı hastanelerde olmaz genelde hastadan isterler 
(15,232 puan) tarafından
Tıkalı göğsü açmaya yaramadi bende hic
(2,522 puan) tarafından
Çok fazla tıkanıklık varsa sürekli duş alıp masaj yapın . Malesef bazen sonu ameliyata gidiyor neden oldu bu kadar
(15,232 puan) tarafından
Kız inan ki hicbisey yoktu. Gece 11 12 gibi.kizimi.emzirdim 1 2 gibi kalktım yine emzirmeye bı baktım üstü taş gibi sertleşmiş. Ortada hiç sebep yok. Bende çok olurdu bu oğlumu emzirirken. Üstte olduğu zaman zor açılıyor. Alt tarafları yanlar falan daha kolay açılıyor. Ama oğlum iyi emdiği için uğraşır uğraşır açardı o tıkanıklığı. Kızım agzinin ucuyla emiyo. Kuvvetli ve çok emmeyince açılmıyor.
(2,522 puan) tarafından
Banyo ve masaj önerebilirim o kadar kötü olmasina müsade etmeden yapıyordum ben .geçmiş olsun siz yinede sık sık masaj yapın ve duş alın sagmaya çalışın elinizlede olsa
(15,232 puan) tarafından
Yaptım yaptım onu ama gecmedi.
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Benimkini özelde şırınga ile çekerek rahatlattı. Devleti bilmiyorum ama sağarak çok zor. Sağmaya çalıştım hâlâ göğüs uçlarım deli gibi acıyor. Devlette de şırınga ile çeker belki rahatlarsın. Enfeksiyon sonuçta vücudunda 
(15,232 puan) tarafından
https://youtu.be/ZT6DehE6hQc?si=Y7E6kNEAOjS36r_P

Bak bu yöntemle. Bebek bakiminda paylaştım. Ama çok aciyo. Son çare mecbur bu kaliyo ama hiç yapasim yok onu☹️
(1,292 puan) tarafından
Benim 2 kere öyle açıldı ama o kadar acımadı ya
(15,232 puan) tarafından
Benim çok acıdı ya
(1,292 puan) tarafından
Yalnız attığın videodaki gibi değildi benim. Direkt sertleşen kısma iğne batırıp ordaki sütü çekti doktor.. Kısa sürede rahatlayan çok acılı olmayan Bi yöntemdi
(15,232 puan) tarafından
AA öyle mi farklıymış
0 oy
tarafından
Lahana sar damarlarin bir aciliyor kendiliginden süt akıyor dene sonra bana dua et
(15,232 puan) tarafından
Lahana yapayım Allah razı olsun inşallah açar o
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Hastanedeki sağım makinası büyük farklı bir makine 
(15,232 puan) tarafından
Tamam dostum sağol. Bugün gideyim de bakayım bı inşallah ise yarar
(9,007 puan) tarafından
Ama mastit olduysan antibiyotik verir. Ben bir kaç kez oldum acaip ateş yapiyo tır tir titriyodum.serum antibiyotik sağım ile geçiyordu
(15,232 puan) tarafından
Daha ateş yok şükür

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 107 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 118 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (972 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,111 cevap

34,874 kullanıcı

...