0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (1,330 puan) tarafından
Kızlar bu ara Instagram da hep görüyorum sütü sağmak artirirmis sizce alayım mı kullanan var mi

13 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Sütü çoğaltıyor mu onu bilmiyorum ama bence gerekli. Çünkü sütün çok geldiğinde taşımasını beklemek yerine sağıp sonra onu içirebilirsin ve dışarı falan çıkacağın da bebeği annene kayınvalidene bıraktığında sütünü sağıp yine dışarı çıkabilirsin. Bunları örnek olarak verdim 
(1,330 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Bencede gerekli nolacağı belli olmuyor her çocuk emmiyo mamadansa anne sütü alsın diye sağılıyo hemde dışarda heryerde emzirilemiyo sağıp götürmek mantıklı 
(1,330 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet mantıklı
0 oy
(275 puan) tarafından
Kesinlikle elektrikli olmasın ama manüel evinde bulunsun bende her ikisi de vardı oğlum yoğun bakıma girdi onun sayesinde sütüm çoğaldı azalmadi oğlum yoğun bakım da sadece sütüm ile beslendi. 
(1,330 puan) tarafından
Ama manule çok zor diyor herkes
(275 puan) tarafından
Hangisine bütçen yeterse işte demek istediğim evinde mutlaka bulusnun. Ben şuan manuel kullanıyorum 18 aydır emziriyorum iyi oluyor ilaç kullanınca
0 oy
(471 puan) tarafından
Süt sagma makinesi dogumdan sonra benim elim ayagim gibiydi almalisin canim
(1,330 puan) tarafından
Elektrikli mi yoksa manuel mi sizce
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kesinlikle şart ben çok pişmanım ilk başta almadigima
0 oy
(525 puan) tarafından
Benimki elektriksiz normal pompa çokta hesaplı ama işimi görüyor yanu 
(1,330 puan) tarafından
Çok yormuyor mu canım
(525 puan) tarafından
Yok canım alıştım ben ilkindede kullandım
0 oy
(343 puan) tarafından
normal elinde sağmak için süt pompası alabilirsiniz evde dursun ne olur ne olmaz elektrikliler acıtıyor diye biliyorum 
(1,330 puan) tarafından
Çok yormuyor mu canım
(343 puan) tarafından
yok kuzum zaten ne kadar sagicaksin ki
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Ben tecrubesizlikten  gigus ucu yara kremi ve sagm makinesi almamistim. Kimse de al demedi . Daha sonra lansinoh aldim artik  en gerekli seylerdendi benim icin ama kisiye gore degisebilir
(1,330 puan) tarafından
Elektrikli mi canım
(1,002 puan) tarafından
Elektrikli olan herhangi bir marka alabilirsiniz bence karar verdiginizde
(1,330 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(1,002 puan) tarafından
Evet elektrikli. Manuel tavsiye etmem bende ondan da vardi hem gogus ucunu acitti hemde eli yoruluyor insanjn
0 oy
(901 puan) tarafından
Ben bebek ilk doğunca çok kullandım canım bir türlü inmemisti süt onu iki gün kullanınca kendi kendine indi gerçekten çoğaldı 
0 oy
(2,311 puan) tarafından
İmkanın varsa al arttırıyor. Eğer fazlaysa da sağıp kenara koyuyorsun falan
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Gerekli elbette. Bebek emiyorsa kesinlikle sağımla çoğalıyor. Tabiki bebek büyüdükçe ihtiyacına göre azalıyor ama 2.5 yıl emzirdim. Hem emzirmek hem sağmakla. İkinci de ikisi de azdı 5 ayda sütüm bitti
0 oy
(221 puan) tarafından
Kesinlikle gerekli.

Bende başta almadığıma pişman olup, sonradan alanlardanım. Önce manuel aldım ama hem yorucu hem de acıtıyordu, sonra elektrikli aldım. 
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Bence gerekli ben aldım işimi gördü 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (967 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...