0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (2,207 puan) tarafından
Özellikle eşinizle aranızdaki samimiyeti kıskanan birine karşı ne yaparsınız.daha dmmi samimi davranirsiniz onun yanında yoksa uzak mi durursunuz esinizle

9 Cevaplar

+1 oy
(1,613 puan) tarafından
Aynen yorumlars kstiliyorum gozune sokarım dahada sürekli eşinin yaninda dolaş sürekli elin elinde gozu gozunde yaninda otur saçlsrını okşa falan ustunu basını temixler gibi yap, guleryuzlu ol. Şimdi diye bilirsin buyukler falan varsa ortamdaaldırış etme, onlarda dile gelsin birak. Benim eşim başta hep oyleydi bana ben utaniyodum hatda operdi yapma diyodum amakeske demeseydim simdi ozluyorum keske engel olmasaydim ama simdi ben yapiylrum o seyleri eşime 
-Reklam-
+1 oy
(736 puan) tarafından
Kim olduguna bagli ya kendi tarafindaysa uzak dururm gorusmem esimin tarafindaysa gozune sokarim bozarim .
0 oy
tarafından
Gözüne sokarım 
(2,207 puan) tarafından
Bende öğle yapacağım bugünden sonra
tarafından
İtin duası kabul olsa gökten kemik yağar demişler inadına gözüne sokarım çok bekerlersin ayriliriz diye
(2,207 puan) tarafından
Valla en ufak eşim yükselsin hemen ayrılacağız diye laf çıkarıyor bende daha işveli cilveli davranmayın kendi kendini yesin diye düşünüyorum
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Nazar etmeisn diye ben uzak duruyorum bende var o sorun görümcem kiskaniyor bide yakışmıyolar demiş onca seneden sonra keşke diger kiz olsaydi demiş SARIŞINDI o demiş 
(2,207 puan) tarafından
Biraz mesafeli gibi davrandım eşime bu sefer hemen ayrilacaklar diye umutlaniyor o yönde laf çıkarıyor bende gözüne gözüne dolaşım var için için yesin kendini
(1,212 puan) tarafından
Daldir sende
(2,207 puan) tarafından
Anlamadım ne demek istedin
(624 puan) tarafından
Ayrılacaklar diyen akraba kim de sizi gözleyp laf çıkarmak için fırsat kolluyor
(1,212 puan) tarafından
Gözüne daldir ayirlilmayacaz diye
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Daha çok kıskansın diye uğraşırım 
(2,207 puan) tarafından
En doğrusu bu galiba
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Kıskanç insanın gözü pis olur dolayısıyla nazarı da çok değer mümkün olduğunca aynı ortamda bulunmamaya çalışırım 
0 oy
tarafından
Nasılsam öyle davranırım o kısıyode görmezden gelirim 
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Ay kudursun diye daha çok yapışırım koala gibi☺️☺️☺️ kocam da kocam 
(2,207 puan) tarafından
Kocacım Kocacım yapmak lazım ,,
(2,649 puan) tarafından
Aynen öyle görünce mi bu kıskanç akraba onu merak ettim
0 oy
(1,814 puan) tarafından
Vallaha kıskanç hasetlik eden niyetinden emin olmadığım kimseyi yakınımda bulundurmuyorum akrabada dahil öyle kıskanç insanların nazarı falan çok değer ama illa denk geleceğim ortamdada hep nasilsak öyle davranırım eşimede 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 440 göst.
0 oy
5 cevap 308 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 449 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 306 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu