0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (302 puan) tarafından
7aylik olduk bir aydir burnu tikali oksuruyor doktora goturuyorm burnunu sık sık temizle diyor yapiyorm buharda veriyorum evde ama ayni kizlar doktora bidaha gitsem ona gore antibiyotik varmidir yazarlarmi bende oda cok yoruldu burnundan ihlamur herseyi denedim nafile

2 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Canım viks varsa evde kaynar suya koy odasında dursun yayılır açar o burnunu
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Antibiyotik kullanma ya daha çok küçük. Bir de grip yani bu Allah başka sıkıntı vermesin tabi ama boğaz iltihabı vs değil bence onu aklından çıkar. Biz 5 aylık olduk 1. Sınıfa giden oğlum var inan kaç kez grip olduğumuzun artık sayısını bilmiyorum. Oğlumdan bebeğime de bulaşıyor. Burnunu sürekli çekip temiz tutuyorum ve serum fizyolojik kullanıyorum. Yakasına yastığına cold mix damlatıyorum odayı nemli tutuyorum ıhlamur veriyorum öksürük için de sırtına sabunlu bez yapıyorum
(302 puan) tarafından
Tam hiriltisi onlar geciyor diyorim bi bakiyorum daha beter tekrarliyor yine yada kizlarim grip oluyor hop yine bebege bulasiyor
(1,575 puan) tarafından
Kışı böyle atlatacağız mecbur. Allah diğer hastalıklardan korusun inşallah çocuklarımızı. Gece uyurken yastıkla uyut istersen böylece tıkanmaz. Ben emzirme yastığına yatırıyorum grip olduğunda o yükseklik iyi geliyor ona

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
0 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.

379,360 soru

11,355,315 cevap

34,830 kullanıcı