0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle konuşup görüşmüyoruz. Eşimin annesi oğluna çok düşkün ve onun elinden almışım gibi benden nefret edercesine davranıyor. Başımdan her türlü sağlık sorunu geçti ve bir kere beni aramadı. Şimdi de yaşadığımız şehire geliyor eşimde tek başıma gitmem sende geliceksin yanımda hoş geldine yoksa benden bir daha bu eve gelmem boşanırız diyip beni tehdit ediyor. Siz olsanız ne yaparsınız 

2 Cevaplar

0 oy
(3,122 puan) tarafından
Bence git ama mesafeli ol eşin için benim eşimde kardwşi için aynısını yapmıştı mecbur dwdiğini yaptım şimdi başıma kakmıyor sende öyle yap bişey derse de cevabını ver eşine belli etme
(1 puan) tarafından
Kardeşleri için henüz bunu yapmıyor onlarla konuşup görüşmek zorunda değilsin diyor. Ama annesi benim içimi o kadar çok yaktı ki beynimde kist çıktı kötü ameliyat dediler aramadı beni oralı olmadı dedem ölüm döşeğindeyken aramadılar hamile kaldım kürtaj oldum hiçbirinde aramadılar. Kadın ilk evlendiğim aylarda gözümün içine bakarak oğlumu elimden aldın dedi ya daha neler neler
(3,122 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım güle güle de ona
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Anasinin evine yollarim direk bir daha gelmemek uzere :) kotu gunumde yanimda olmayana iyi gununde bile yaninds olmam. Kim olursa olsun.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 226 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Prensim_2024 (39 puan) tarafından soruldu

384,949 soru

11,513,544 cevap