0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (1,545 puan) tarafından
9.5 aylik oğlum artık hiç bana düşkün detil git gide uzaklaşıyo yaa artık kıskanclık krizine gircem )) babasından bana asla gelmiyo aslaaaaa gel deyince hep gelen bebeyim artık gekmiyo cok babacı oldu yaa, babanesinede oyle bana gelmiyo gel diyince kendimi rencide olmus gibi his ediyom zaten k validemin hosuna gidiyo bu durum bana gelmemesini gordukce eminim içinde og iyi oldu diyo gozleri

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim küçük oğlan da öyle sadece acıkınca gelir altını pisleyince gelir başka türlü asla gelmez hep babasının kucağında;)
(1,545 puan) tarafından
Aynen yaa ne ara boyle oldular anlayamadım heralde biz anneler ev isleri baska islerle ugrasırsen onlar azıcık tutsunda isimi hal edeyim diyip cok fazla bıraktık
-Reklam-
0 oy
(8,605 puan) tarafından
Babası gelene kadar yapışık ikiz gibiyiz babası gelince otomatik geri plana atılıyorum birde naz yapıyor babasına ki görmen lazım ❤️ ama ben mutlu oluyorum en azından babası gelince dinleniyorum ☺️
(1,545 puan) tarafından
Acaba ben neden boyle düşnemiyorumda kıskanlyorum anlayamadım yaa soeun bende galiba neden cok fazla sahiplendiyimi
0 oy
(10,152 puan) tarafından

Ay keske benimkilerde az oyle olsa :woot:

(1,545 puan) tarafından
Nasıl oldude oyle deyil ya sizin ginilere ozeniyorum))
(10,152 puan) tarafından
Inanki boyle olsa istemezsin. O kadar bunaliyosunki oglum asiri bana duskun bende hep dua ettimki olmasin babaannesine gitsin kalsin falan diye ama olmadi. Suan 3 yasinda. Kizimda 9aylik dedim bari o oyle olsa yok anam buda ayni :)
(1,545 puan) tarafından
Bunalsamda keske başıma gelse . Abuk subuk seyler oyretiyorlar onalr o yuzden istemiyorum
0 oy
tarafından
İkimizede düşkün eşit şekilde 
0 oy
(12,792 puan) tarafından

Düşkün tabi. Babbannesine hele dedesi olunca herkesı satar:)

0 oy
(3,078 puan) tarafından

Benimki de bir dönem öyleydi, çok üzülüyordum cahillik işte. Babayı görünce beni resmen odada bile istemiyordu. Sadece bakımları için gelirdi bana. :) Şimdi tam tersi oldu. Babayı odadan kovuyor uyuyacağımız zaman gitmezse ağlıyor, asla eşimin elimi bile tutmasını istemiyor gelip hemen onun yerine sarılıyor bana. Koşturmacalı oyunlar da babayı seviyor, etkinliklerde ve bakımlarında beni istiyor. Dönem dönem değişiyorlar. 

(1,545 puan) tarafından
Kaç aylik canim
(3,078 puan) tarafından
11.ayından 14. ayına kadar babaya düşkündü, sonra bana.şuan 27 aylık
0 oy
tarafından
Valla benim herifte babacı olsun diye uğraşıyor daha 3 aylık kizim babaci olsun istiyor dün gülmedi etmedi diye kocaman adam bebeye küstü resmen :))) 

Anneci olursa sevmez o zaman 
(1,545 puan) tarafından
Hahahaha:))nası küstü yaaaa ne deyişikler ya
tarafından
Öyle böyle değil dedim artık sakatmisin sen kocaman adam parmak kadar bebeye mi küsüyorsun diye şaka yapmismis bende yedim
0 oy
(4,774 puan) tarafından
Benimki de babaci ama şuanda babaisni bogmamak için zor tutuyorum o da masal icin
0 oy
tarafından
İki oglum var biri 5 yasnda dgeri  1 yasnda ikisde babaci hemde oyle boyle degl hele kucugu uykusnda bile baba baba dyo cock :-) bende durmyo onda duruyo onn elinden yemek yiyo 

Adamin yanna yaklasamyrm korkudn daha nediyim :-) 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Benimkilerde 3 u anneci 

Benim oğlan bugün polis gördü keşke benim babam polis olsaydı başkası benim babam olsaydı dedi şok oldum baba olmasada bilmez ama bensiz hayatta durmaz kızlarım 16 ve 13 yaşında onlarda öyleler 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
0 oy
37 cevap 438 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu

383,022 soru