0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar ben eşimle 4 yıllık evliyim biz aniden evlendiğimiz için evimiz yoktu eşyamız yoktu altın falan da hiçbir şeyim yoktu yüzüğüm falan hiçbir şeyim yoktu Allah'a şükür şu an durumumuz iyi eşim geçmişte yapamadıklarını şimdi yapmak istiyor içine çok dokunduğu için dün akşam da bana bir sürpriz hazırlamış böyle pasta falan almış bir de takı almış sonra hani dedi ki bu dedi hani sana hediyem falan ben de o an işte kaydettim ve ben paylaştım işte canım eşimden yeni hediye falan tarzı böyle güzel bir söz yazarak paylaştım ve benim halamla falan aram biraz limoni hemen bana şey yazmış ya işte yaptığın çok görgüsüzlük işte çok ayıp sonradan görmemişsin sen falan bu şekilde yazmış ve bu insan bana bir çöpü dahi layık görmeyen bir insan ve ayrıca kendi kızı da sürekli sosyal medyada her şeyini paylaşan bir insan ve onu görmeyip bana laf söyleme kalktı ben zaten sinirlendim cevabını verdim bir de şöyle bir durum oldu bundan 2 yıl önce yine eşimle evliyken böyle arabada böyle yan yana Bir fotoğrafımız var o zaman demiştik ya işte bu da nasıl bir fotoğraf bu ne böyle falan diye eşimle evlenmemi onaylamadıkları için hani evli eşimi bile çocuğumla babasına bile fotoğraf paylaşmama zıt olan bir karakter gerçekten bilmiyorum sizce ben çok mu abarttım yoksa o mu haksızlık etti yani sizler benim yerimde olsaydınız ne söylerdiniz

25 Cevaplar

+4 oy
(7,731 puan) tarafından

Halani filan bilmem de 

Bana çok görgüsüzce geliyor 
tarafından
Yani nerede görgüsüzlük varki yemek paylaşmak bana göre görgüsüzlük geliyor kahve herkeste var bende paylaşıyorum ama yemek hiç paylaşmıyorum mesela eşim bana hediye alsa aldığında paylaştım bende çiçek paylaşırım
Kadın mutlu olmuş paylaşmış bunda ne varki millet boy boy neler paylaşıyor canım
(7,731 puan) tarafından
O boy boy şeyler de bana saçma geliyor paylasilmamali onun özeli sonuçta
tarafından
Ufacık bir hediyeden bişey olmaz diye düşünüyorum
(7,731 puan) tarafından
Valla ufak olsun büyük olsun bana ters

Dilan Polat görgüsüzlügu yüzünden bu durumda
-Reklam-
+1 oy
(15,200 puan) tarafından
Bana görgüsüzlük gibi geliyor evet ama kimsenin sana karışmaya hakkı yok . Halan fesatlık yapıyor seni huzursuz etmek için belli. Bence muhatap olma
0 oy
(1,932 puan) tarafından
Paylaşırım görmek istemeyende numaramı silsin
0 oy
tarafından
Çekemeyen anten taksın şarkısını paylaşırım birdahakine ben olan hiç cevap vermezdim 
0 oy
(3,064 puan) tarafından
Engelle gitsin 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Bişey diyeyim mi halen o kişi rehberinizdemi lütfen değil diyin ben net bişekilde silerim acımadan çünkü 
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Yemek VS. Paylaşmak evet bana da ters ama mutluluğumu paylaşmaktan çekinmem halan da belliki senşn mutluluğunu kıskanmış 
0 oy
tarafından
Seni sevmediği içindir canım ne dert ediyorsun daha çok paylaş kudursun
0 oy
(3,308 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiç uğraşmam numarasını silerim benim mutlu olmamı istemeyen insanın hayatımda yeri yok herşeyini paylaşanlar yok çevremde ama ayda yılda bir anı atan yada hediye atanda görgüsüz değil bence mutluluğu paylaşmak lazım ha o görgüsüzlük diyenler de çekemeyenler alınsa yapılsa dakikasında atarlar hazmedeyip kusuyorlar belliki 
0 oy
tarafından
Bence görgüsüzlük filan değil niye olsun ki ben olsam bende paylaşırım kime ne görmek istemeyen varsa bakmasın Allah Allah cekememisler canım seni bosver iyi yapmissin
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Başlıga göre cevap verıyım bence görgüsüzlük. Yani her insan herhangi bı psikolojyke paykasıyor gerek mutlu olmak gerek muylugugunu paykasmak amacyla ama karşıdan gercektem görgüsüzlük olarak algılanıyor. Yani gülüyorum bazen eşin yanında nıye eşine etmıyor sun teşekkürü diye. Yakınlarıma da zaten bak kocam bana ne aldı derm samımı gördyklerıme.başkalarına göstermek görgüsüzlüktür bana göre
0 oy
(12,624 puan) tarafından
Paylaşırım. O halanın negatifliği aramız limoni demişsin ya keyfini bozmak istemiş
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yani halanla arandaki muhabbeti bilmem de bana da paylaşmak çok saçma geliyor yani saygı duyuyorum paylaşana görünce arkasından konuşmuyorum ama ben paylaşmayı tercih etmiyorum bazı şeyler özel kalmali diye düşünüyorum.
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Kiskanirlar bacım kiskanirlaaar yapmadan da yaptı derler yap da içinde kalmasın sjsjsj neresi görgüsüzlük ki bence değil 
0 oy
(734 puan) tarafından
Yani ergenler gbi sonrdan görme gibi haklılar 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bence görgüsüzlük değil 7/24 bişey paylaşmiyorsun sonuçta insanların hep üzüntüleriyle mutlu olur millet.

Ayrıca o halan ne terbiyesizmis öyle nasıl bı hadsiz yok görgüsüzlük vs kendi terbiyesizliğiymis bence.
0 oy
(15,976 puan) tarafından

Halan görgüsüzlük demiş ya bende cevap olarak evet görmedim ama çok şükür eşim önceden görmediklerimi bana şimdi göstermeye özen gösteriyor çekemeyen anten taksın derim :D

0 oy
(5,627 puan) tarafından
Bencede görgüsüzlük. Birebir teşekkür etmek varken, durumda paylaşmak niye? Kime neyi gösteriyorsunuz 
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Kocaya eşe yazılacak sözleri oraya yazdığınızda bana da görgüsüzlük geliyor 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çekmemiş belliki neden paylaşmayasin senin hesabın senin sayfdan insanlar zaten seni niçin takip ediyo naptını görmek için bana göre görgüsüzlük her haltı paylasmak 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 900 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 428 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 637 göst.
17 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 487 göst.