0 oy
228 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (95 puan) tarafından
Selam!ben buraya daha öncede şöyle post açmıştım.şöyle ki kendime mont almak istiyorum o Bile problem.ben eşimin ailesiyle yaşıyorum bunlr öyle insanlar ki isterler hep bunlar ne derseler o olmalı,bunlardan izinsiz bir şey yapılmamalı ve sair kısacası desek insanın kendilerinden asılı olmasını isterler .neyse kocamla konuşmuyoruz hem konuşsam neye yarar ki?!ben bir mağaza bulmuşum orda çok güzelleri var tüylü severim ben.ama oraya nasıl gitsem alsam bilemiyorum kocamla konuşsam bile beni oraya götürmeyeceğini biliyorum.kaynanaya söyledim bana diyor başka yerden al .orada alma falan filan.arkadaşlar sizce ne yapsam nasıl alsam şu monttan?hem de pahalı zavallı babamlar kartıma yollamışlar ben uzakta yaşadığım için 

6 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Ah ah ailesinin böyle deger verdiği el bebek gül bebek büyüttüğü kızları el evinde kaynana kayinbaba yanında böyle harcanıyor ya ona yanıyorum bende kaynanamlarla oturuyorum bu arada 9 ayda hayattan nefret ettim tabi benimkiler aldığıma falan biseye karismazlar
(95 puan) tarafından
Siz deprem olan bölgede mi yaşıyordunuz??Allah yardımcınız olsun kaç yaştasınız?siz 9ay birliktesiniz bende 7 yıl
(763 puan) tarafından
Evet canim iskenderundayim evim yıkılınca mecburen yeniden köye ev yaptırdık kaynanamlarla birlikte o yüzden birlikte yaşıyoruz ayy 7 yıl Allah seninde yardımcın olsun inşaallah o kadar süre oturmam ben ama eşime şimdiden söylüyorum istemediğimi
(95 puan) tarafından
Evet arkadaş 7 yılda neler çektim Allah Şahit .Allah sizin de yardımcınız olsun Çok Şükür bir şey olmamış size ama eviniZ yıkılmış geçmiş olsun
(763 puan) tarafından
Ayrılma gibi durumunuz yok mu ? Aynen çok şükür eşim ben kızım 4 saat sonra çıktık enkazdan
(95 puan) tarafından
Korkunçtu değil mi ?!üzgünüm adınızahayır ayrılma gibi bir durum yok maalesef
-Reklam-
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Baban zaten yollamış parasını ver sipariş gelsin hep dedikleri olduğu için iyice alışmışlar hükmetmeye bellikim
(95 puan) tarafından
Evet hem de nasıl…
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Parasını baban yolladıysa ne alacağına nerden alacağına kimse karışamaz. Ya sipariş ver ya da git al koca kadınsın 
(95 puan) tarafından
Dert orasındaki ailem de desteklemiyor “git kendin al” diye
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Gitmek istwdgin yere eşin nasıl götürmüyor ya o nasıl birşey bunlar neyin kafasını yaşıyor. 
(95 puan) tarafından
Yok beyefendi çalışıyor beni götüremez
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Allah yardım etsin. O evden çıkarsınız inşaallah. 
(95 puan) tarafından
2 yıldır ev almışız da bir türlü göçermiyoruz
(3,249 puan) tarafından
Çok şükür eviniz varmış. Eninde sonunda gidersiniz.
(95 puan) tarafından
Hazır değil ama inşaat gidiyor
(3,249 puan) tarafından
Olsun. Bi ışık var sonunda.
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Esir değilsin herhalde kaç yaşında kadınsın kartında para da varmış gidip alıcam de git al bu kadar yüz vermeyin ya :(
(95 puan) tarafından
Çünkü kocam olacak herif yüz vermiş onlara hep beni esirgemiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
10 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu