+1 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından

Elti değil abla gibi o kadar özenle hazırlamis ki çok mutlu oldum<3

image

19 Cevaplar

+4 oy
(3,851 puan) tarafından
Ben bebegıme bu kadar hazırlık yapmadım :) ne mutlu sana 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
(7,719 puan) tarafından
Katılıyorum ☺️ hayırlı olsun post sahibine ☺️
-Reklam-
+1 oy
(7,719 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah valla ne güzel 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Benim gibi eltiden yana şanslısın ...benimkide hep destek tam destekk
(55 puan) tarafından
Çok şükür bende ona karşı öyleyim o da bana iki sene olacak hiç kırmadık birbirimizi
(3,765 puan) tarafından
Aynn bizim4 sene oldu
0 oy
(890 puan) tarafından
Güle güle kullanssin minnoş çok tatlılar maşallah.❤️
(55 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimm
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Ben bebegıme bu kadar hazırlık yapmadım :) ne mutlu sana 
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Şöyle eltimiz oldu da biz mi sevmedik be :) degerini bil lutfen Allah gonlune gore versin 
(55 puan) tarafından
:):) Şükür ben ona o bana kötülük düşünüyoruz ve sonuç
(768 puan) tarafından
Tulay allah mj söyletti kız doğruyu söyle puahahha
(55 puan) tarafından
Çok güldüm yaaa klavye azizliği:):)
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok özenli Maşallah diyelim. Çok şanslısın. Ben daha bu parçalardan hiçbir sey almadim. Temel ihtiyaçlara bu hafta başladım böyle şeyler alır mıyım bilmiyorum. Serklaj li olduğum için avm de gezemiyorum 
(55 puan) tarafından
Alırsınız inşallah Allah'ın izniyle. 29 haftaya doğru gidiyorum bende eksik bişey kalmadı şükür darısı size
0 oy
(674 puan) tarafından
Ellerine sağlık güzel günlerde kullanırsın inşallah 
(55 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ayy ne güzel yaa ben burda mutlu oldum 
(55 puan) tarafından
Yaa teşekkürler
0 oy
tarafından
Çok şanslısın :) 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederimm. Eltim de şanslı ama:)
0 oy
(246 puan) tarafından
Maşallah böyle eltiler var mıydı benimki ne kötü ne iyi yabancı gibiyiz Allah bozmasın ne mutlu size 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yüreği güzel insanlar iyiki varlar daim olsun inşallah 
(55 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Ne mutlu sana ablandan bile görmedim 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bende Eltim benden çok küçük, doğum yaptı hem gram taktık hemde kaç takım alıp tepsi hazırladım özenle . Sonra aradan 3 sene geçti ben hamile kaldım, doğumda bebeğime sadece gram taktı. Karşılıkmı bekledin diceksin ama ben bunun adına değer verme diyorum. Ben ona değer verip gezip bir günümü ayırıp alışverise gidip özenerek hazırladım ki benden başka kimse ona bunu yapmadı ne görümcem , ne başka birisi . Onun bir takım dahi almaması yani , yok ne ben nede onun cocuğu bizden değerli değil. Bir tane daha doğum yaparsa sadece gram takıcam o kadar , herkese hakettiği kadar değer vermek en güzeli. Bende ona abla gibi yaklaştım ama herkes işte o değeri anlamıyor. Sende eltinin sana verdiği değerin farkındasın ne güzel bence kıymetini bil.
(55 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum karşılık gibi değil elbette ama karşılıklı verilen değer önemli olan burada. Bende fazlası ile ona yaparım ki o da değerli olduğunu hissetsin
tarafından
İşte bu bak onun eşinin maaşı ve durumu benden kat olarak daha iyi, yapacak durumu olmasa lafını bile etmem ki ben imkanlarımı zorlayarak yaptım hiçte gram eşim bana şunu yap bunu yap demedi , hep ben eşime sunuda yapalım bunuda yapalım dedim , hevesle . Ama karşıda gram hiçbir şey görmedim.
(55 puan) tarafından
Ona göre davranirsiniz artık yapacak bişey yok içinden gelerek yapmışsın ama haketmeyene gerek yok yani. Sizde değerlisiniz sonuçta en güzel şeyleri sadece eltiniz değil sizde hakediyorsunuz.
0 oy
tarafından
Kötü elti postlarindan sonra ilaç:))Allah aranızdaki sevgi ve saygıyı korusun.saglikla gelsin minnoş inşallah 
(55 puan) tarafından
:)amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(807 puan) tarafından
Hay maşallah etliye bak be . Benim elti de , o kadar tüp bebek tedavisi gördüm, ilki tutmadı, 2. Tuttu. Hamilelik , doğum, bebek büyüdü daha bir gün arayıp nasılsın diye sormadı bile.
(55 puan) tarafından
Arayıp sorma inceliğinde bari bulunsaydı:(
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Böyle eltilerin alnından öpmek istiyorum güle güle kullansın minik hepsi mükemmel 
(55 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok düşünceli gerçekten de Allah muhabbetinizi arttırsın 
(55 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(7,236 puan) tarafından

Vay be ne Eltiler varmış. Benimki 2 hafta oldu doğum yapali aramadi yazmadi bile jsjsjsjsj

Tavşan daga kusmus dağın haberi yok hesabı aramayinca farkettim küs olduğunu :woot:

(55 puan) tarafından
Nasıl ya aramadı sormadı. Bebek olmuş minicik küslük olur mu hiç:(
(7,236 puan) tarafından
Bende anlamadım valla. Kaynanamla arabamız ortak verdik bı sure kullandılar o zaman iyiydik sonra arabayı değiştirdik sigortası yoktu vermedik o yüzden kötü olduk galiba. Yada bilmiyorum kendisi çok alıngan biseye mi alındı bilmiyorum. Hamileydim en son görüştüğümüz de zaten hastaneden gelmiştim her yerim ağrıyordu yattım durdum alinacak bişey yapmadım ama.
(55 puan) tarafından
Her ne olursa olsun bebeğin hatrina ilgilenmeliydi
(7,236 puan) tarafından
Artık benimde tavrım ona göre olur dediğin gibi bı mesajda olsa yazmaliydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,955 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 379 göst.
+3 oy
30 cevap 1,441 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
8 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...