0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ilk evldgmde ara ara paylaşırım 4 yıldır evliyim biyere gidersek belki paylaşırım aşk sözleri çok çok nadir paylaşırım. Oda hoşuma giderse bı arkadsim var severek evlenmiş kaçmış ama. Her gün kocasını paylasyor işte çok seviyorum falan aşk falan hergun hergun artık göre göre rüyama gelmisti insan sever ama. Okdr da gösteriş gbi neblm sizde öyle çok paylsrmisiniz

37 Cevaplar

0 oy
(3,776 puan) tarafından
Ayda yılda bi paylaşırım ohic paylasmaz
-Reklam-
0 oy
(3,575 puan) tarafından
Haberlere bile konu olmuştu bu durum. O kadar paylaşıyorsa bi sıkıntı vardır. 
tarafından
Ayy yuh
0 oy
(1,743 puan) tarafından
İnstagram da Bile foto şu yok paylaşmam 
tarafından
Ben istgram kulanmam eşimde atmaz öyle çok
0 oy
(7,640 puan) tarafından
bir yere giderken paylaşıyom başka yok 
tarafından
Aynen aynen düğün olur gezme.falan
(7,640 puan) tarafından
aynen öyle gerek hep paylaşmaya
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Hoşuma giden bir şey yada kare varsa paylaşırım ama ne o öyle her dakika miç miç 
tarafından
Dimi bide aynı fotoları zırt pırt koyior öne ya
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Nadir paylaşırım beğendiğim anlık resim veya söz olursa.o beni asla paylaşmaz profil resimlerinde durumda gönderi olarak hiç paylasmadi sevgiliyle.n nisanliyken bile paylasmadi.beni görmemeleri için 
0 oy
(837 puan) tarafından
Paylaşmam özellikle tek fotoğrafni 
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Bence öyleleri gösterdikleri kadar mutlu değiller 
tarafından
Yok zaten düğün bile yapilmasi mesela madii durumu iyi degl ailesi ile görüsmiyor dedim Allah'tan düğün yapmamış yoksa hergun gelinliğini çiçeğini paylasirdi
0 oy
(13,883 puan) tarafından
Ben paylaşmam ama paylaşanada bir şey demem ama şöyle bir durum var  çok fotoğraf paylaşan herkesi bir süre sonra sessize alıyorum içeriyi hiç önemli değil 
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Paylaşmam canım. Dost var düşman var hasetten çok ne var
0 oy
(425 puan) tarafından
Ona bakisim bile gizli olmali yaninda durusum resmi olur ancak paylasirsam :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Öncelerde evet paylaşırdim bi yere gidince vs şimdi değil eşim aşk sözleri bile paylaşmıyorum 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Aile resmi olarak paylaşıyorum aşk sözleri deil de ailemle dolanmaca gibi şeyler yazıyorum 
0 oy
(359 puan) tarafından
Hiçççç paylaşmam nazara inanırım ve doğrusunu demek gerekirse hoşuma gitmiyor böyle şeyler saçma geliyor sevgimi neden sosyal medya da ilan ediyim ki giderim kocama derim böyle paylaşanların sevgisi de bana gerçekçi gelmiyor bir şeyleri kanıtlama gibi geliyor arkadaşınız da kaçtığı için birilerine bir şey göstermeye çalışıyor sadece o da çok sevdiğinden yada aşkından öldüğünden değil kaçtım pişman değilim demeye çalışıyor işte en güzel sevgi gizli yaşanandır
0 oy
(8,713 puan) tarafından
Çok nadir paylaşırım herkese eşimi sevdiğimi kanıtlamak zorunda değilim hergün her gün☺️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Esimide cocuklarimida çok nadir paylaşırım hata çok nadir durum yaparım bana gereksiz geliyor aşırısı 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Nazar değer ben artık kendi resmimi bile paylasmiyorum

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,510 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 909 göst.
0 oy
20 cevap 645 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,143 puan) tarafından soruldu