0 oy
988 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından

Kızlar eski postlarimi bilirsiniz eşimle 2yildir ayrıyız boşanma sürecindeyiz numarasını tabiki sildim ama evliyken kendi uzerinden bana hat almıştı sonra ben ailemin yanına gelince numarayi kendine açmış o numarayı da silmemistm duruyordu bugün baktım biyle birşey yazmış sürekli sosyal medya üzerinden laf sokma derdinde ben bir kere bile böyle birşey yapmadım iki kizimiz var kızlardan bı haber 8aydir çocuklarıni görmüyor çocuk dediğime bakmayın biri 3digeri 2 yaşında elbette ki yazdığı şeyleri asla takmıyorum ama bu ne zaman son bulacak. Yani bir insan neden bu kadar küçük düşürür kendini? 

image

18 Cevaplar

+5 oy
(2,702 puan) tarafından

Sanırım senin kocan çılgın liseli sivilceli ergenler misali ayy çok güldüm bu söze gül geç benim gibi umursama bile sivilceli ergen işde

(166 puan) tarafından
Hayır canım 39yasinda :) ama kafası 10yaainda çünkü anne sözünde beş dakika çıkmaz
(2,702 puan) tarafından
Tövbe tövbe yazdıklarına baksana kız yedirememiş büzüğüne:=)
-Reklam-
+1 oy
(2,674 puan) tarafından
Aman boşver , her şeyden önce çocuklarının annesisin. Kurtulduğuna şükret. Terbiyesiz hadsiz 
+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Yazıklar olsun ne kadar avam basit hareketler bunlar tamam anlaşamadın ayrılıyorsun ama hatır da mı yok hiç Eski güzel günlerin adına hadi o da yok kızlarının da mı hatırı yok işte maalesef bazıları ayrılırken kendilerini belli ediyor kendine yakışanı yapmış boşver 
+1 oy
(1,240 puan) tarafından
Annesinin büyütüp terbiye veremediğine sen hiç veremezsin. Boşver o edepsizliğiyle kalsın
(4,136 puan) tarafından
Aynen
+1 oy
(1,353 puan) tarafından

Demekki zamanında ona çok yedirmişler :D

(166 puan) tarafından
Ahhaay sesli güldüm vallahi. Evet halada yiyor. Annesinin abisinin kuklasi. Allah'a havale ediyorum
0 oy
(95 puan) tarafından
Klasik erkek işte iyiken senden iyisi yok bi kötü ol dünyada senden kötüsü yok ne diyelim rabbim hidayet versin sonuçta 2 evladınız var. Ama sen iyi yapiyosun helal olsun sessiz kalarak ben sanmıyorum sessiz kalacağımı kesin buna karşılık verirdim onun seviyesine inerdim haksızlığa hiç tahammülüm yokta ama sen emin ol sessiz kalarak nasıl kudurtuyosundur onu 
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Yani herşeyden önce çocukların annesisin, önüne bı kap yemek koydun, iyi gününüz oldu bu kadar ayaklar altına alınmaz ya asıl kendi pislik 
0 oy
(13,662 puan) tarafından

Hiç sevmiyorum şu şekilde olmayı işte.

Biterken de helalleserek,kötü konusmayarak ve kimseyi kötü konusturmayarak bitirmek ne kadar şık demi?

Hani o medeniyet..
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Aman boşver görmezden gel yani seviyesini düşürmüş başka hiç bir şey değil 
0 oy
(454 puan) tarafından
Tam bir ergen yazısı daha büyümemiş belli çocuklar daha çok küçükmüş Allah yardımcınız olsun boşanma süresi çok uzun olmuş iki yıl aman kurtul biran önce bu adam'dan
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Ne demek pisliği sofranda yersin demek

Allah Allah

Hiç anlamadım
(166 puan) tarafından
B.ok yersin demek istemiş
(2,867 puan) tarafından
Abovv
Ne densiz bişey bu adam
Canım merak ettim niye iki yıldır boşanamadin
Yani uzatma ya mı gitti bu olay
(166 puan) tarafından
Çekişmeli dava. Uzun sürüyor beş yıl sürdüğü bile oluyormuş
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Ne kdr varoş bir adamiss şu yazdığına bak ya neyse dahada yazmak isterdim mübarek ramazan ayındayız 
0 oy
(876 puan) tarafından
Kurtulduğuna dua etmelısın böyle bı adamdan. 
0 oy
(474 puan) tarafından
O sözü yazarkenn ne düşündüğü acaba arar özür diler mi bazen insanlar kendini böyle düşürüyor gözden takma boşver kurtulduguna say
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Kuyruk acısı loading 

Tam sebebi bu boşanınca kimse ölüp bitmiyor herkes hayatına yeni bir yol veriyor eşinde boşanmanın haftasına kız istemeye giden ama Doğanın hayatına kimse giremez Doğa tekrar evlenmez diyen Fatih izlenimi edindim. Benden sonra sürünür perişan olur ömür boyu mutsuz olur düşüncesine kapılmış 
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Canım eşin 39 yaşında olmasına rağmen ergenmis :) sen kaç yaşındasın bilmem ama gayet olgunca davranıyorsun takmamaya devam et. Seni görebileceği yerler varsa orada sadece mutlu eğlenceli hayatını paylaş ki gördükçe daha çok kıskansın. Böyle insanlar böyle yaparak aslında karşı tarafı unutamadığını göstermeye çalışır. Eski eşinin aklı hala sende seni kışkırtmaya çalışıyor ona ulaş ona yaz diye. 
0 oy
(17,722 puan) tarafından

Şair burda ne zırvalamışşş :D

0 oy
(3,002 puan) tarafından
Sen yazma bişey deme canım adam olupta eşine çocuğuna sahip çıkamamışlar evlenmesin o ayağına yapışan sakızı birgün geri döndürüp çiğnetirler elbet

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 443 göst.
25 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,027 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,069 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 906 göst.