0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından

Kızlar sizde hep tek mi gidersiniz kontrollere ben artık sinir olmaya başladım kayananm bakmak istemiyor bazen çocuğa yarn kimse olmadığı için. İptal ettim randevumu eşim desen tek git gidemez misin izin alamam diyip duruyor 

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hep tek gittim birinin elinden tuttum birni bebek arabasına koydum biride karnimdaydi otobüsle gidip geldim 
(1,824 puan) tarafından
Maşallah canım rabbim gücünü artırsın
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Canım izin alamiyorsa git ne olucak .zaten hep kadınlar oluyor sırf bunun için bile eşimi yanımda götürmek istemezdim ben :)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ben sevmiyorum onun gelmesini. Bir iki kez geldi gelme sen ben giderim dedim. Özele gitmiyorsan bi anlamı yok zaten gelmesinin
tarafından
Bencede
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Ben hep tek giderim ne gerek var yanımda birinin olmaasina. Sadece mecburi durumlarda olabilir o başka 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Tüm kontrollere esimle kayınvalidemle ya da babamla annemle gittim hamileyken de ilk kontrollere yalniz gitmistim kimsenin haberi yoktu cunku herkes ogrenince esim geldi kendi hastaligim olunca disimi cektircektim o zaman kayinvalideme biraktim gittim 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Ben tek gidiyorum alıyorum kizimida bir şey olduğunda beraber gidiyoruz malesef izin alamıyorlar 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
elektirikli motor var 6 haftalık onunla  gidip geldim gecen cuma gitcem yine annem oğluma bakar bende gider gelirim diyer hamilelikte eşim askerdeydi ya annemle gitik yada babam arabayla götürdü
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Tek gitmeyi tercih ederim. Kizımda detaylı ultrason şeker testı gibi kontrollerde eşim beraber gelmek istemişti

Ama bana kalsa önemli bi durum olmadıkça istemem
0 oy
(832 puan) tarafından
Haftanız kaç blmıyorm ama ben son ay tek gtmstm memlekette daha doğrusu babam asagid beklerdi eşiyle birini görünce hüzünlenirdim bizimki mecburiyet den doğuma bile gelmedi kırkı çıkacaktı oglumuzu gördüğunde smdide eşimle gidiyorum devlette çok anlamı yok ama oğlumla ilgileniyor kimse yok bırakacagim benmde 
0 oy
(2,813 puan) tarafından
Hiçbir kontrolümde yalnız gitmedim, eşim her zaman yanımdaydı. Benim kadar o da heyecanlıydı ve görmek orada olmak istiyordu. Ama sizin bir bebeğiniz daha var en azından eşiniz çocuğunuza baksa iyi olur kontrol zamanlarında. 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Bazen tek bazen çocukların bir kısmıyla bazen hepsiyle giderim. Eşimle de gittiğim olur ama 2 çocuk daha muayene olacaksa falan. Anlayacağın çookkk gittim çocuklarla tek başıma. Zor oluyo ama iptal edilmez randevu, tek çocukla gidebilirsin. 
0 oy
(483 puan) tarafından
Eşim işte olacak bugün ve çocuklarım soğuk aldılar. Arabamız yok. Tek başıma 2 çocuğumu götürecem. Üstelik oğlum hiperaktif. Kızım diş döneminde çok huysuz. Kaynanamlar yakın gelebilirler benimle ama gerek duymuyorum o yüzden haber vermedim 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hayatı çok fazla ciddiye alıyorsunuz canınızı sıkmak için. Aman ne olacak ya tek ya başkasıyla . Mutlu olmaya bak. Ben hiç tek gitmemiştim ama gitsen de ne olacak ya izin slamıyormuş işte herkesin durumu farklı olabilir.
0 oy
tarafından
Çok şükür o konuda eşim hiç yalnız bırakmadı hep beraber gittik 
0 oy
(195 puan) tarafından
Bende her seferinde tek giderim bazen 2 çocukla bazen 3 çocukla minibüslerle 
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Bende tek gidiyorum kıza hamileyken oğlum bebek arabasından düşmüştü muayene sırasında doktor kızdı çocukları niye getirdin diye kimse yok copemi atayım çocukları dedim 
0 oy
tarafından
Mecbur kalırsam evet tek giderim ama şuan annem yakınımda kızımı anneme bırakıp gidiyorum ama dün gece acile gittik kızım yanımdaydı 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Yok çünkü pek bı yer bilmiyorum goturuyo arabada duriyo diğer çocukla .

İlk hamileligimde eltimle beraber oda hamileydi öyle gidiyoduk eşim goturuyodu .
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Çocuğunla git canım genel de herkes öyle gidiyor 

Eşi hafta içi evde olanlar sadece eşiyle gidebilir 

Allah korusun kötü bir durum olmadığı süre boş izin kullanmamalı  , izin alsa maaşından kesilecek 
0 oy
(2,268 puan) tarafından
Hep tek gittim güdiyorum da eşim çalışmasa bile çok nadir gelir hastaneye onu bile ben doktora götürüyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 440 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 334 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.