+1 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kızlar gerçekten şuan gözlerim dolu dolu yazıyorum normalde sorunlarımı paylaşmam ama dayanamadım artık. Bugün birine cenaze için gittik eltimin halası oluyor. Oğlum beş aylık sabah doktora götürdük 7 kilo dedi çok güzel dedi sağlığı vs. Oğlum baya uykusuzdu neyse ağladı falan kadın başladı bu doymuyor süt gelmiyor ondan ağlıyor yok bebe bisküvisi ver yok şunu ver. Kaynanam zaten o düşüncede hep o da oradaydı kadını onaylar gibi davrandı (aramız iyidir normalde) sonra gene bu tarz konuştu zor tuttum kendimi ağlicaktım sinirden sonra kaynanam laf eder niye böyle dedin falan diye nişey demedim yok ben bir sürü büyüttüm biliyorum yok anlamıyordur sütü varmı diye. Cidden delircem artık kaynanamla konuşcam tavrımı da belli edicem çok sıkıldım ya. Ayrıca bebeğimim boyu uzun 3.700 doğmuştu. 

13 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu insanlar ***** niye üzülüyorsun 
(263 puan) tarafından
Ama çok zoruma gitti yani hep zayıf diyorlar sadece anne sütü içiyor çevremdeki herkes mama ve ek gıda veriyor daha 3 aylıkken başlamışlar bende öyle yapsam benimki de kilo alır ama sağlıksız
(7,654 puan) tarafından
Benim oğlum 3090 gr doğdu suan 7 aylik en son tartildiginda 7800 dü ve dr cok normal dedi
Bende 6 ay sadece anne sütü verdim
Bu insanlar senin sinirlerini bozmak icin konuşmuş kafana takma
(263 puan) tarafından
İnsan üzülüyor yetemiyorum çocuguma diye düşünüyor
(7,654 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahim onlara akıl fikir versin onlar tek doğurmuş çok bilmişler sen o tatlı canını sıkma onları da takma bosver cnm
(263 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ama anlarsın beni öyle olmuyor
tarafından
Senden de kuzum es geç inanki olan sana oluyor kim ne derse desin kulak asma
(263 puan) tarafından
Kız doğum yaptım yapalı aynı bıktım
tarafından
Zor vallahi cnm yaa Rabbım yardımcın olsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sinemcim böyle ne dediğini bilmezler için mi kendini üzüyosun yapıştırcan lafını o kadar
(263 puan) tarafından
Canım inan söylerdim ama kaynanam orda diye bide cenazeye gittik diye söylemedim
(14,428 puan) tarafından
Boşveeeer takma kime ne bebe senin can senin
(263 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Varya öyle insanlarin yüzüne bebegin boklu bezini yapistiracan kiz bide bu mall insanlarin lafinami uzuluyon deliii
(263 puan) tarafından
Afedersin o bezini bile vermem daha doğum yaptığımdan beri aynı muhabbet artık sıkıldım yani
tarafından
Amann takma beee
(263 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
tarafından
Kiz varya oyle bikac kisi bana denk geldide verdim agizlarinin payini gotlerinin ustune oturdular susarsan daha cok konusurlar ver agizlarinin payini
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Kilosu iyi zaten boşver millet doktordan daha iyi bilir hep. Bende üzülüyordum normal olmasına ragmen doktorumuz hep iyi boyu uzun demişti kızım babasına çekmiş  Şimdi iki yaşına girecek çok şükür saglığı yerinde gene çıtı pıtı ama hep boya veriyo . İnan boşuna canını sıkma . Ha denemek istiyorsan devam sütü ver içiyorsa zaten açtır bana bunu çocuk doktoru demişti benimki hiç içmedi kaç tane farklı mama denedim içmedi 
(263 puan) tarafından
Aç olsa ağlamaz mı canım yanaklarından akıyor süt her emzirdiğim de. Sağ gögsümü versem diğerden süt akıyor. İnsan bilmez mi sütünün oldugunu
(5,280 puan) tarafından
Bu kadar süt akıyorsa zaten yeter ona aç olsa evet huysuzlanır aglar uyumaz. Benimki diş dönemindeydi o zamanlar dediğin gibi sütünde vardı ama huysuzdu megerse diştenmiş. 4 buçuk aylıkken damakları şişti huysuzluk başladı 18.aya kadar hep diş çıkarttı o yuzden aç mı yoksa dişten mi huysuz anlayamıyodum çünkü çok mızmızdı. Mana denedim ek gıda denedim yok yemiyodu ama emiyodu halada emiyo
(263 puan) tarafından
Bizimde damaklar şiş
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benimde etrafımda var deli oluyrm onlara oğlunun boyu uzundur sende öyle deseydin valla sağlıklı olsun yeter valla bıktık bu insanlardan
(263 puan) tarafından
Valla bıktık ya
(2,671 puan) tarafından
Oyuzden takma gerekirse cevabını ver yani altta kalma
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Üzülme canim hemen hemen hepimizin başında var o çok bilmisler . Benim bebeğim 2 kilo doğmuştu ilk dört ay birer kilo almıştı 4 aylıkken 6 kiloydu ama çok ağlıyordu aşırı gazlı bir bebekti hiç susmuyordu benim çevremde hep bebek aç bebek doymuyor diye diye psikolojimi bozdu halbuki çocuk emmekten hep kusuyordu ama onlara göre bir bebek anca obez olursa doyar .. Ben senin gibi susmuyordum cevabımi veriyordum ama çok üzülüp ağladığım oldu .  Simdi kızım bir daha ki ay iki yaşına girecek o kadar üzülüyorum ki sütten kescegim için . Resmen bende travma olmuş bu durum . Sen buna izin verme .
(263 puan) tarafından
Bende ağlıyorum çok üzülüyorum
0 oy
tarafından
5 para etmez insanlar için değer mi morel bozmaya herkesın ağzının payını ver konuşmaya laf etmeye cesaret edemesin ler ben çocuguma laf ettirmem cesaret edemiyorlar benımle ugraşmaya 
(263 puan) tarafından
Öyle Olcan işte susunca böyle oluyo
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Neye üzülüyorsun neye ağlayacaksın bacım boşver bebek kilosu iyi doğmuş şuan da da gayet iyi gülgec yani 
(263 puan) tarafından
Haklısın canım insan üzülüyor işte
0 oy
(76 puan) tarafından
Canım laf söyleyenler hiç bitmiyor ki, benim oğlumda 16 aylık kilosu boyu gayet iyi ama daha desteksiz yuruyemiyor, her gören bi sıkıntısı mi var neden yuruyemiyor diyor, sırf bu yüzden doktora gittim normal 18 aya kadar dedi, korkuyor elini bırakınca düşücem diye, bende çok bunalmistim bi ara ama artık takmıyorum kim olursa olsun cevabını veriyorum valla, kimse cocuguma laf edemez, sende öyle yap yoksa insan kafaya takmaktan sinir hastası oluyor.
(263 puan) tarafından
Susmuyor insanların ağzı herşeye burnunu sokuyolar
0 oy
(1,850 puan) tarafından
E bacım senin 5 aylık bebeyle cenazede ne işin var 
(263 puan) tarafından
Öyle değil eve gittik taziyeye eltimin halası diye
0 oy
tarafından
Maşallah çok güzel kilosu bnce 
(263 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok sağol
0 oy
tarafından
Kuzu niye kendini üzüyorsun ağlıyorsun. Cevaplarını ver sustur. Kim seni üzmek istiyorsa onlar seni üzmeden cevaplarını ver sustur hadlerini bilsinler. Ülkede bu tarz geri kafalı insanlar hiç eksilmeyecek mi Allah ım ya
(263 puan) tarafından
Sırf kaynanam orda terbiyesizlik yapmiyim diye sustum canım inan az önce eşimle de konuştum annem olsun olmasın ben söylüyorum arkandayım ver agzının payını dedi o kadar rahatladım ki
tarafından
İyi işte eşin de arkanda

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 619 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 550 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu