0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından

Kızlar bana akıl verin. 2 yıllık evliyim. 17 haftalık hamileyim. 1 yıldır görümce bende. Aslında sorunum yok ama çocuk odasında kalıyo. Bende haliyle bebek odası istiyorum ilk bebeğim olacek.  Ama eşim kardeşi gidecek diye oda almak istemiyo ama bende yeter artık diyorum ne kadar daha biz de kayacak 

9 Cevaplar

+1 oy
(207 puan) tarafından
Elzem bir nedeni var mi sizde kalmasinin? Hani ogrenci mi ya da engeli falan mi var? Kendi ailesi hayatta mi?
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından

Şöyle tatlım burayı ben cocuguma oda yapmak istiyorum de gorumcene de kaç yaşında gorumcen ailesinin yanında neden kalmıyor senin yanında kalıyor bide 1 yıl yani çok fazla

(207 puan) tarafından
Yani hayati bir nedeni varsa zaten ilk 6 ay bebek odasi olsa da pek kullanilmiyor anne yanına beşik rahat oluyor bebegi hemen emzirmek uyutmak göz kulak olmak icin vs. hem evde yardimci olacak birinin olmasi da ekstra avantaj bence. Ancak keyfe keder kaliyorsa o apayri bir konu bizi aşar zaten canim. Onu eşinle konusman lazim.
0 oy
(597 puan) tarafından
Gorumceniz neden sizde? Belli bir süre kalıp gidecek diye mi geldi yanınıza kalıcı mi geldi? Bunlar önemli bence eğer kalıcı geldiyse siz de kabul ettiyseniz simdi ben oda yapicam sen çek git derseniz olmaz bence ki öyle olmus gibi bir sene az bi süre degil 
(207 puan) tarafından
Aynen. Arkadas durumu yazmis ancak gorumce neden 1 yildir orada onu yazmamis.. Nedeni nasili bilmeden pek bir sey diyemeyiz.
(597 puan) tarafından
Buradaki genel sorun da bu zaten kendini net ifade edemeyen kadınlar çoğu zaman okuyorum ama hepsi yarimyamalak yazılmış iletişim kuramayan çiftler yine benzer bir durum var anladigim kadarıyla
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Görümcen neden sizde kaliyoki kaynanan faln yok mu annesinde kalsa

0 oy
(1,232 puan) tarafından

Saçmalık yeni evleilerin yanında ne işi var ya 

0 oy
(11 puan) tarafından

AnNe baba köyde. Üç abisi daha var. Ama hepsinde kalmış bıktırmİş.  İstemiyo gelinler.  Mecbur bana kaldı. Çalışıyordu şimdi işten çıktı hala bende 

(661 puan) tarafından
Gorumcen ille odada kalck diye birsey yok  , ki sende kalmasi da sacma , cok oda istyorsan gorumceni oturma odasinda koltukta yatirirsin soncta ilk insanin hevesi oluyor , Oturup konusabilirsin esinle , tapulu evi degil ya  ille odada mi kalcak
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Simdi tmm istiyorsun ama idare etmelisin gidnce yaparsin. Kadina sen git biz bebek odasmi yapicaz dceksin :)

0 oy
(427 puan) tarafından
Bu yüzden ıyiki görümcem allah yardımcın olsun 
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Bebek bi 3 yaşına kadar genelde anne baba odasında kaliy9 canım ben bebek odası yaptım ve çok pişmanım keşke odasına gecicegi zaman genç odası alsaydım diyorum çokta takip üzme kendini olmazsa olmaz değil bebek odası.. 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 256 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nasipseanne__ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.