0 oy
50 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
2 ay 18 günlük bebeğim var. Bugün ayna karşısında bakarken sağ boyun kısmının sol boyun kısmına göre kısa durduğunu farkettim. Ama yaptırdığım zaman bu durum belli olmuyor. Bebeğim çok kucakçı bir bebek benim yanlış tutusum yüzünden olmuş olabilir mi?

3 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Yanlis yone yatirmaktan oluyor surekli ayni yone yatirdigin icin olabilir benim oglumda oyleydi duzeldi şükür zamanla duzeliyor 7 aylik suan
(285 puan) tarafından
Düzelir değil mi yani benim hatam yüzünden böyle kalmaz. Ne yapmalıyım peki?
(351 puan) tarafından
Surekli ayni yone yatirma sag sol seklinde degistur hep
(285 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi. Hep sol tarafa yatardı. Kafasını zaten dik tutamazdı, hep sola eğerdi boynunu. Bu yüzden de sol tarafı ezik gibi duruyordu. Hatta ben doktora bile götürdüm kafası ya.muk diye. 4.aydan sonra mı ne iki yönlü yatırmaya başladım zor alıştı ama en son alıştı. O yamukluk da kalmadı. Eğer sizinki de benim kız gibi tek yönlü yatıyorsa o yüzden olabilir 
(285 puan) tarafından
Evet hep sağ tarafına doğru yatıyor. Ne kadar sola yatırsam da olmuyor. İnşaAllah düzelir.
(984 puan) tarafından
Sen hep elinle düzeltmeye çalış. Ben nerdeyse 1ay uğraştım düzelsin ikit taraflı yatsın diye. İnat olunca sıkıntı oluyor :)
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(567 puan) tarafından
Benim bebeğim de sola doğru eğik oluyo genelde çocuk cerrahisine götürdüm tortikolis çıktı. Yani kas kısalığı. Sizde götürün. Aynısı olacak diye bişey yok sadece tedbir amaçlı 
(285 puan) tarafından
Benim yüzümden böyle olması çok üzdü şuan. Daha dikkatli olmalı idim. Geçiyor değil mi egzersiz ile
(567 puan) tarafından
Bunun seninle alakası yok canım. Şu an ne olduğunu sende bilmiyosun. Büyüdükçe düzeliyor. Eğer tortikolisse egzersizle 1 yaşa kadar düzeliyor. Onun sebebi de doğumla ilgili. Benim doğumum zor olduğu için oldu
(285 puan) tarafından
36 haftalık hamile iken 32 haftalık doğdu bebeğim. Teşekkür ederim cevabınız için. Umarım hallolur bir şeydir
(567 puan) tarafından
Rica ederim canım. Sağlıkla büyüsün bebişiniz
(285 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 187 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 83 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde deliyureq1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu

381,240 soru

11,413,441 cevap

34,959 kullanıcı

...