0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar bugün benim doğum günüm. 

Ne eşim ne ailem ne bir arkadaşım hiç kimse iyi ki doğdun bile yazmadı hatırlamadı. Oysa ki ben herkesin doğum gününde hemen uzakta olsa bile mutlaka yazarım kardeşlerim olsun annem olsun eşim olsun bir şeyler yapmaya çalışırım e bileyim ya hiç kimseye iyi ki doğdun demedi bugün bana: ((

38 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
Tanımıyorum ama ben diyeyim iyi ki doğdun sen de kutlama bir daha kimseninkini hatırlarsan değerin olmaz 
(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ilk kutlayan oldun:)) bilmiyorum içim burkuldu hediye vs. Asla beklemedim bir mesaj atanim olsa mutlu olurdum. Kardeşlerimin doğum günü olunca uzak olmalarına rağmen hemen mesaj atarım video falan hazırlayıp paylaşırım benim saf kalbim
(675 puan) tarafından
Kendimden biliyorum çocuk çocuk yeğen kardeş hepsinin kutlarım benimkini kimse hatırlamaz artık ben de kutlamıyorum bunun için üzülme boş ver değmez
(80 puan) tarafından
Valla bendensin
-Reklam-
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Iyi dogdun cnm niye mutlu senelere♡
(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canımsın ❤️
İçim buruk işte ailem eşim falan bir cümleyi çok görünce
0 oy
tarafından
Nice senelerin olsun güzel kadın ❤️ iyi ki doğdun 
(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim burası çok güzel ya çok güzel insanlar var etrafımda hiç böyle insanlar yok. :(( ❤️
tarafından
Mutlu olmak için birilerine ihtiyaç duyma aynaya bak ben varım yeter de ;)
(80 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam artık şu an sağlık problemlerim var o yüzden biraz psikolojik olarak da çökmüş durumdayım ama toparlanacağım ve asla eskisi gibi olmayacam
tarafından
Geçmiş olsun canım kimseden bişey bekleme insan en çok kıymeti kendine vermeyi öğrendiğinde herkesin kıymetlisi oluyor
(80 puan) tarafından
Sağol ❤️
0 oy
(761 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun Rabbim hayırlı ömür versin sana.

Sundan birkaç ay önce bende aynı şeyi yaşadım evliyken ilk doğum günüm olmasina rağmen eşim kutlamadi yani sadece iyiki doğdun dedi. Çok üzüldüm gerçekten ama birşey değişmedi bugünden sonra kimsenin ki umrumda olmaz evladimdan başka.
(80 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah daim etsin bizde sözde bile yok eşim oturmuş her şeye laf ediyor şu an
(761 puan) tarafından
Bizimde aynıydı sözde çok seviyordu yani bir insan sevdiğinin dogdugu günü özelleştirmek istemez ki kimse ondan altın pırlanta beklemiyordu ama çok üzüldüm o zaman. Ben yine 20 gün sonra onun doğum günü oldu ***** gibi gidip pasta falan yaptım kendi ellerimle neymiş beyfendi mahcup olmuş onu küçük dusurmusum falan diye zerre kadar sevinmedi. Cidden öküzler bunlar ya :)
(80 puan) tarafından
Bizimki mahcup bile olmaz kız boşver artık sende yapma ben yapmicam
(1,436 puan) tarafından
Aynen umursamayani umursamayaca. Busefer gerçekden canikafama  tak eder o bana bisey yapmasa . Evet dediyniz gibi pirlanta felan beklemiyoz onlardan ama yine anlayişsız okuzler. Bizde onlar gibi olsak uzaklaşırız aslında me yapalım bari biz biseyler yaoiyoz
(761 puan) tarafından
Bazen diyorum onun yaptığı gibi yapcam ama sonra düşünüyorum onun gibi ilerlersem evlilik dümdüz hal alır az da olsa renk katmak için ben birşeyler yapmaya çalışıyorum
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bnm de on gün sonra bklm bnm de pek umudum yok iyiki doğdun bacım bu arada nice senelere sağlık la inşallah 
(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,215 puan) tarafından
İyi ki doğdun iyi ki varsın sen kendine yetersin canım bende öyleyim eşim dahil kimse kutlamaz yanlız değilsin 
(80 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya ❤️ boşver kız haklısın biz bize yeteriz bir cümle kurmak bile ağır geldiyse onlara iyi ki başka kadınlar gibi başka insanlar gibi kutlama hediye falan istemedim sadece bir cümle bekliyordum
(1,215 puan) tarafından
Boşver canım valla konuşsam saatlerimi alır ama üzerinde bile durmuyorum herkes kendine yakışanı yapar ve ona göre değer görür nokta diyorum:)
0 oy
(70 puan) tarafından

İyi ki doğdun iyi ki varsın. Bunun için asla kendini üzme. Senden başka yok. Hayırlı güzel yaşların olsun canım. :)

(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağol ❤️
0 oy
(284 puan) tarafından
İyiki doğdun canım nice güzel senelere :) boşver sıkma canını seni hatırlayıp kutlayanı sende kutla seni unutanı sende unut ama daha gün bitmedi belki eşin akşam süpriz yapıp bi pasta alır 
(80 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ya inan pasta vs. Zaten beklemiyorum 7 yıldır hiç almadı yok harammıs doğum günü kutlama falan dört dörtlük müslüman oluyorlar güzel bişey duyunca işte insanın içi burkuluyor
(284 puan) tarafından
Anlıyorum canım işte insan tek bir msj bile bekler sevdiklerinden inşallah hatirlayan olur olmasada sıkma canını, ben yıllardır hala çok sevdiğim okul arkadaşlarımın bile doğum gününü gece 12 oldumu kutlarım bir kaç kuzenim teyzelerim asla unutmam doğum günlerini hatta hep ilk hatirlayan ben olurum o yüzden kolay kolay kimsede benim doğum günümü unutmaz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
İyiki doğdun canım

Gün daha bitmedi hemen olumsuz olma yazarlar 
(80 puan) tarafından
Yok kız annemle ablamla konuştum hiç biri bilmiyor hatırlamıyorlar bile. Eşim zaten hiç bir gün hatırlamadı ki ama işte ben hep umut ediyorum
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Boşveeerrrr kimseden bişi beklemicen malesef ki :/ doğum günün kutlu olsun, Allah ömrünü hayırlı kılsın
(80 puan) tarafından
Amin canım benim çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(471 puan) tarafından
İyi ki doğdun :) belki sürpriz yaparlar ama yapmasalar da boşver mutlu yaşlar dilerim 
(80 puan) tarafından
Yok kız sürpriz falan zaten imkansız bir mesajı çok gördüler Bir de ailem abiminin diğer erkek kardeşimin kız kardeşlerimin doğum gününü mutlaka en az bir kere pasta ile kutlamışlardır ama benim doğum günümü hiçbir zaman kutlamadılar hep içimde ukte kaldı zaten... Bu yılda en azından bir mesaj atmalarını bekledim zaten yanımda değiller uzağız aman boş ver ya teşekkür ederim bu arada ❤️
0 oy
tarafından
Güzel senelerin olsun canım sıkma canını:)
(80 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
Daha gün bitmedi bekle belki kutlarlar Doğum günün kutlu olsun canım 
(80 puan) tarafından
Yok canım gün içinde hepsiyle konuştum yani hiç akıllarında bile değil biliyorum ❤️
tarafından
Hayla kutlayan olmadımı
0 oy
(3,650 puan) tarafından
Çok üzücü iyi bilirim bu duyguyu:( Doğum günün kutlu olsun canım 
(80 puan) tarafından
Çok sağol canım sende yaşıyorsun sanırım takma ben artık beklentiye gitmicem❤️
(3,650 puan) tarafından
Aynen girmemek gerekiyor
0 oy
(279 puan) tarafından
Ayni drumu bende yaşadım kutluyorum arkdslarimin doğum gününü ailedeki bazı kişilerinden baktım onlar benimkini kutlamıyo yda kuru kuru sdce söz ile kutluyorlar bıraktım 2 snedir kimseninkini kutlamadı sdce eşimin kutladım baktım bu sene konuşmadığım kız kardesim bile kutladı o yüzden kimseye dger verme onlarin yerine biz kutlayalım nice mutlu güzel yaşlara 
(80 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım bundan sonra cidden kimseyi kutlamicam çok kırıldım ❤️
0 oy
(195 puan) tarafından
Nice mutlu yıllara cnm 

Bundan sonra napiyosun sende kimseyi kutlamiyorsun..
(80 puan) tarafından
Aynen öyle canım teşekkürler ❤️
0 oy
(583 puan) tarafından
İyi ki doğdun iyi ki varsın nice mutlu yıllara 
(80 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Iyikiiiii doğdunnnn cok kiymetlisin❣

Bende ayni konudan cok üzülmüştüm  ailem ve esim haricti benim kuzenlere vs tepkimdi ben herkesin  asla unutmam ama bundan sonrada asla kutlamam kimseden bi beklentim yoktu bi mesaj bile yeterliydi  gören  geçmişti  malesef 20 eylülde ☺️
(80 puan) tarafından
Aynen benimde öyle canım teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Kimse için degil evlatların için iyiki doğdun güzel anne ❤️
(80 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım zaten buraya yazarken sesli yazıyordum kimseye doğum günün kutlu olsun demedi diye 5 yaşındaki kızım koştu ve dedi ki anne doğum günün kutlu olsun:)) ❤️
0 oy
(7,720 puan) tarafından

İyi mi doğdun muzaffer :D

(80 puan) tarafından
Teşekkür ederiiiiimmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
26 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 226 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (1,897 puan) tarafından soruldu