0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Korkudan uyuyamıyorum o kadar uykum varki dua ediyoruz ama içim rahat değil 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hatay da miisn bende antepdeyim sbaah hissetmedim ama kış geldikçe beni de korku sarıyor:(
(86 puan) tarafından
Evet hataydaym sabaha karşı öyle Bi salladı ki yani kötüydü ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu aralar bende de cok oluyor ya bol bol oku canım inşallah bidaha olmaz rabbim korusun bizleri 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(81 puan) tarafından
Allah korusun nerde yaşıyorsunuz deprem mi oldu yakında, yoksa 6 Şubat etkisinden mi
(86 puan) tarafından
Hatay da yaşıyoruz sabaha karşı oldu uykudan uyandırdı o derece şiddetli oldu 4.9
0 oy
tarafından
Deprem olduğu gün oğlum sünnet olmuştu tabii ben deprem bölgesinde değilim konyadayım ama o gün bide lohusayım daha birileri arıyor eşyalarınızı hazır tutun her an herşey olabilir bilmem ne nasıl stres altına girdim haberlerde hep depremi izliyoruz o görüntüler oğlum ağlıyor sürekli sünnetten dolayı bide burası da sallanmıştı 2. Büyük depremde birde siz içindensiniz galiba Allah om size peygamber sabrı versin ben o gün psikolojıkman çöküş yaşadım yani sizi düşünemiyorum cidden bu empati yapılabilecek gibi bişey değil yaşamayan anlamaz Allah a emanet olun kalbinize ferahlık gelsin 
(86 puan) tarafından
Allah razı olsun Hataydayız evet çok ama çok kötüydü 6 katlı apartmanın 6. Katında oturuyorduk çocuklarla evdeydim eşim işteydi o gece sallantı olduğunda yerimden kıpırdayamadm bile ve bina yıkılacak diye düşündüm hem çok şiddetli hemde eski bina çocuklarımın üstüne kapattım yıkılırsa üstüme gelsin çocuklarım kanadımı altındaydı ve tabiki evimiz yıkıldı şükürler olsun ki can kaybımız yok ailemin evinde kalıyorum çocuklarımla Rabbim bu felaket afetler i durdursun gerçekten öyle korku var ki inanılmaz
tarafından
Enkazdan mı çıktınız
(86 puan) tarafından
Hayır çok şükür ki üstümüze yıkılmadı ama kullanılmayacak hale geldi aşağı zor indik artçı lar devam ediyordu ve ayaklarımız da çıplak mont yok hiç bişey fortmanto devrilmişti anahtar üstünde asılıydı onu kaldırıp kenara nasıl attığımı bilmiyor anahtarı aramaya başladım karanlıkta bulunca hemen aşağı duvarlar yıkılmıştı aşağı inene kadar ömrüm den ömür gitti üstümüze çökecek diye 2 çocuk kucağımda tek ben kalmışım herkes inmiş biride deme di ki 2 bebesi var yardım edelim ama can korkusu işde ne diyim
tarafından
Ahirette de kimse kimseyi tanımayacakmış işte kendini kurtarmak için cidden can pazarı şükürler olsun sağsınız sevdikleriniz yanında Allah om bidaha yaşatmasın o günleri
(86 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bugün hava soğuk burda yinemi deprem olacak korkusuyla uyuyamıyorum şuanda çok tedirginim Rabbım içimize bir ferahlık versin inşallah 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah evet burada soğuk siz nerden
(4,986 puan) tarafından
Malatya siz
(86 puan) tarafından
Hatay
0 oy
(306 puan) tarafından
Vallahi ben İstanbuldayım her akşam olucak korkusuyla Ayetel Kürsi okuyup uyuyorum 6 Şubat beni de çok etkiledi en ufak sardıntıda burda da oluyor sanıyorum Rabbim bir daha yaşatmasın yerden ve gökten gelecek her türlü felaketten korusun bizleri Amin.
(86 puan) tarafından
Amin amin inşallah 6 şubatın etkisi hala üstümüzde kolay kolay geçecek değil
(547 puan) tarafından
Bende İstanbuldayım bendede aynı korku var her gece 4 de kadar uyumuyorum 6 şubatta 6 aylık hamileydim bide yaşamadığım halde yaşamış gibi kötü olmuştum  şimdi bide istanbul diyorlar hepten korkuyorum
(306 puan) tarafından
O psikoloji çok kötü bu şekilde yaşamak da zor öylece olmasını bekliyoruz gibi hep dua edelim Rabbim korusun
0 oy
tarafından
Şu an bende öyleyim rabbim yardımcımız olsun inşallah 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah
tarafından
Havada soğuk ve kasvetli tövbe tövbe Gaziantep te
(86 puan) tarafından
Hayırlar getirsin inşallah burası da Bi tuhaf Gökyüzü
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 574 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 214 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Slmrv (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 446 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...