0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızım 18 aylık geceleri plastik meme gibi emmek istiyor beni ama artık çok bunaldım acıyor da hem geceleri nasıl kesebilirim memeden uykuya da emerek geçiyor lütfen ise yarayan bir fikir verin gündüz o kadar düşgün değil  mama falan da yemiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(4,612 puan) tarafından
Biberon ver canım 
(388 puan) tarafından
Ne kadar da versem almıyor mama vs koyuyorum içine yok nafile 10 gibi uyuttum 11 de uyandı hala uyanık
-Reklam-
0 oy
(7,358 puan) tarafından
sabır taşı kulan  yatak odasına gec karanlık yap odayı ilgilenme hic ama yanında dur  emmesine izin verme ağlıyo eve ama uyo sonunda
(388 puan) tarafından
İnşallah deniyicem mutlaka
(3,721 puan) tarafından
Sen tamamen memeden kesmek mi istiyosun yoksa gece emzirmesini mi bıraktırmak istiyosun
(388 puan) tarafından
Gündüz zaten çok emmiyor en fazla 2 kez geceleri çok istiyor gece kesmek istiyorum
(3,721 puan) tarafından
Senin sabırlı olman lazım en az 3 gün kendinden feragat etmen lazım uykusuz kalırsın ama değer
(3,721 puan) tarafından
Sadece geceyi kesiceksen de sabır taşı sakın kullanma çocuklar hemen tiksinir ondan bi kere sürersen bidaha memeni almaz
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Her uyandığında vermezsen alışır yanında yatıyorsa yatağını ayır 
(388 puan) tarafından
Evet yanımda uyuyor  ağlıyor ama vermeyince uykusu bölünüyor öyle öyle alışır mi ki
(3,721 puan) tarafından
Yanında yatırmaya devam edersen bırakamazsın benim oğlum 2 yaşına girecek eşim gece gidiyor bazen yanıma alıyorum belki 10 kere uyanıp meme diyor odasında yatınca ya 1 kere kalkıyor ya hiç kalkmıyor
0 oy
(18 puan) tarafından
Uyku eğitimi candır gerisi heyacandır. Benim bebegim 4 aylıkken itibaren geceleri 2 defa emziririm uyanmaz hemde akşam 7 sabah 7 aralığında uyur. Şuan 13 aylık 1 haftadır emzirmeyi tamemen kestim hiçbir şekilde uyanmıyor kesintisiz uyuyor. Pınar sibirsky den uyku danışmanlığı aldım %100 tavsiye ederim 
(388 puan) tarafından
Ne güzel maşallah darısı bize
0 oy
(529 puan) tarafından
Benim ki de öyleydi.Öncelikle emerek uyuyordu onu kestim yani emzirmeden uyumayı öğrettim daha sonra zaten daha az kalkmaya başladı onu da azaltarak kestim.Mesela çok kalkıyordu saymadım ama ağzına alınca uyuyordu borakınca kısa süre sonra uyanıyordu.İlk önce max 3 kere emzirdim birkaç gün sonra 2 ye düşürdüm 1 derken en son hiç vermedim tabi çok ağladı ve bildiğin ben de uykusuz kaldım çünlü uyanıyorsun ve onu uyutmaya çalışıyorsun meşakkatliydi ama deydi sabaha kadar uyur o gün bugündür.Nefes alabildiğimi hissettim gece uykusu çok önemli bence.Hele çoçuklar için daha da önemli
(388 puan) tarafından
Hic önemli olmaz mı ya inşallah yarar bizdede

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 126 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu

378,335 soru

11,324,082 cevap

34,775 kullanıcı

...