0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar 25 günlük oğlum ilk hamileliğim. Bugün bir tanıdığım arada pipisini hafifce geri doğru cek kireçlenme olur dedi pek anlamadım aslında her söylenene kulak tıkamaya çalışsamda aklıma takıldı böyle birşey varmı 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var canım sünnetli değil ya daha pipinin dışındaki deri bosta hani o deriyi geri dogru ittiriceksin beyaz beyaz görürsün zaten sil o beyazliklari cok fazla ittirmemeye calis dikkatli ol 
(35 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya normal ıslak mendillemi temizliyim yoksa kuru pamuk mu kullanıyım
tarafından
Canım daha küçükmüş ben iki ay kdar ıslak mendili yıkayarak kullandım o şekilde silmistim cildine zarar vermez hem ns kdarsa olsa kimyasal istersen pamuğu islatipta edilebilirsiniz ama günlük bez değiştirmede xe bence ıslak mendili yikayarak kullan
(35 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim tavsiyelerinizi dikkate alıcam :)
tarafından
Sormak istedigin bisi olursa ozelden de yazabilirsin her zaman :) iyi geceler yeni anne :)
(35 puan) tarafından
İyi geceler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok geriye çekmeden siliyorum caım ıslak mendili yıkayıp bi zararı yok zatrn
(35 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sakinn yapma canim ben de yaptim enfeksiyon kapti doktor bana gerimi cektin dedi evet dedim bi daha yapma demisti ilanca duzeldii
(35 puan) tarafından
Bir çok kişi yap dedi ama 25 inde kontrolümüz var bende sorarım doktora inşallah
0 oy
(497 puan) tarafından
Evet canım yap. Pipisini tutup hafif geriye doğru çek ve temizle üç kısmındaki iç kısmı. 

Sunnetliyse gerek yok
(35 puan) tarafından
Henüz sünnet olmadık sünnete kadar böyle sanırım demi
(497 puan) tarafından
Valla ben haftada 1-2 defa yapıyordum zaten 40i çıkınca sünnet ettirdim
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Ben hiç yapmadım o dediğinden ne gerek var ki 
(35 puan) tarafından
Herkes farklı şeyler söylüyor dedim ya bir coğuna kulak tıkıyorum fakat bu farklı bir konu olduğu için tedirgin oldum
(16,000 puan) tarafından
Bence yapma gerek yok
0 oy
tarafından
bebegim erkek değil ama bunu duymustum canim kireclenme değilde baska bişey olur diye konusulmustu yanımda
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(535 puan) tarafından
Kimi doktorlar yapın diyor kimisi yapmayın ben haftada birkez filan yapıyorum bende böyle birşey 2 aylıkken filan öğrenmiştim 
(35 puan) tarafından
N kadar devam ettin buna peki
(535 puan) tarafından
Şuan 4 aylığız hala yapıyorum sünnet olana kadar yapılması gerek diye biliyorum
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(437 puan) tarafından
Sakin yapma eskiler öyle diyor ama artık kabul görmüyor bu doktorlar önermiyor 2 Oğlum var hiç geri çekmedik doktor sakin enfeksiyon kapıyor çocuklar dedi. Sadece arada bir sünnet derisini öne doğru hafifçe çek dedi o kadar hiç enfeksiyon olmadık biri 9 biri 5 aylık çocuklar 
(35 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum bende doktorla konuşup öyle yapıcam sanırım
0 oy
(389 puan) tarafından
Ben yapmiyodum esim Yapiyodu ama yinede bebeğimde kireçlenme oldu sünnet ettirirken fark edildi 2 aylıkken sünnet ettirdim ben
0 oy
(2,853 puan) tarafından
bende hergun yapiyorum ucu kapanmasin diyeymis dr soyledi
(35 puan) tarafından
Doktordan doktora fark ediyor demekki ya
0 oy
tarafından
Geri verip tizlemen lazm pipisinin ucunu sünneti kolay olur hemde enfeksyon riski olmaz 
0 oy
(13,250 puan) tarafından
Evet canım ileri geri yap sen yapamazsan eşin yapsın ilk günler için kötü olurdu korkardım yapamazdım eşim yapardı şimdi ben yapıyorum 
0 oy
(151 puan) tarafından
Canim bende hic yapmiyordum bilmiyordum 2 3 ay sonra doktor söyledi bi cikardi pipisinin ucunu şok oldum aglayacak sandim arada boyle yap mikrop olmasin dedi banyolardan önce yapiyorum ama silmiyorum ben çünkü sadece deligi görünüyor pislik falan olmuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 138 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 569 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,311 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,552 cevap

36,003 kullanıcı

...