0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Bugün sabah okula gittim öğretmenle birbirimize girdik resmen fiziksel olarak bişey olmadı ama okulda bağırmalar falan oldu o sinirle çıktım okuldan polisi aradım geldi tutanak tutuldu çocukların çoğunun yüzü daha kırmızı ve şiş darp raporu alındı hepsi için öğretmen ifade için karakola götürüldü müdür bey olmuş bir hata buyutmeyelim diyor sizin çocuğunuz değil tabi dedim bu kadar rahatsıniz o öğretmen çocuklar için cok cabaliyormus beyefendi karşılık göremeyince sinirleniyormus olay büyüdü okulda baya veliler grupta yazmışlar bu kadar büyütmeye gerek yoktu bir daha tekrarlanmazdi falan filan diye o kadar sinirlendim ki onlarda ayri bir dert polis gelmese o cocuklara alinmayacakti darp raporu 15 tane darp raporu alındı diğer cocuklar soğuk kompres yapmışlar geçmiş izi ama onalrinda ifadelerine basvuruldu öğretmenin girdiği diğer sınıflardanda ifade alinacak onlar için veli izni gerekiyormuş bizim sınıfın velileri polis falan gelince geldiler okula onların izni alındı bakalim sonu ne olacak 

34 Cevaplar

+3 oy
(3,088 puan) tarafından
İnşallah öğretmenlikten atarlar onu 

(256 puan) tarafından
Layigini bulsun inşallah
(9,478 puan) tarafından
Atmazlar, başka yere sürerler. Sürdükleri yerdeki öğrencilere yazık olur maalesef
tarafından
Sürdükleri yeri görünce değil bidaha cocuklara dokunmak gidebilecek Bi okul bulacak mı sürgünler meslekten atmadan daha kötü Bi cezadir
-Reklam-
+2 oy
(798 puan) tarafından
Ne olacak düzelirdi diyen veliler uyku sersemi galiba. Kendi çocuğunu insan bu kadar umursamaz
(256 puan) tarafından
Bize düşman olacaklar bide şikayet ettik diye
+1 oy
(798 puan) tarafından
Böyle şiddet uygulayan öğretmenler bence evde sorun yaşıyor hıncını çocuklardan alıyor şaka gibi bizim çocuklarımız kimsenin stres topu değil.
(798 puan) tarafından
Sınıftan atsın müdüre yollasın uyarı versin dövmek nedir.aynısını kendi çocuğu yaşasa ne yapardı
(256 puan) tarafından
Bide güya okumuş kültürlü insanmış hukuk falan bitirmiş dedim bu mu senin adalet anlayışın yazık seni okutana yazık sana bu parayı verene
(798 puan) tarafından
Peşini bırakmayın helâl size
(256 puan) tarafından
Biz bırakacak olsak bile devlet bırakmaz kamu davasına dönecek çünkü çocukların yaşı küçük
(4,698 puan) tarafından
Esımde ogretmen ama cocuklara fiske vurmaz dayak çözüm değildir der herzamn.. Esımde sinirleniyor sabrı tükeniyor ama yapacak birsey yok
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Kız bu diger veliler niye normal değiller ne demek çocuğuma vurmak tırnağı kırılsa  icimiz yanan çocuklarımıza  ne hakla dokunabilir  iyi yapmışsın 
(256 puan) tarafından
Ya onlar için dayak çok normal ya da çocukları umurlarinda değil
0 oy
(5,191 puan) tarafından
Birakma pesini. Gerekirse de baska okula nakil al cocugunu. Ogretmen orda kalirsa sonuc olarak bisey yapilmassa. Bilioruz ki adalet sistemimiz bir garip. On lira para calani on yil yatiriyorlar on kisiyi yaralayip darp edeni on dk tutmuar icerde
(256 puan) tarafından
Nakil için sene başında uğraştık annemgilin mahallesinde baska bir okula annemgil yeni taşındı buraya fatura istedi müdür yardımcısı 3 tane elektrik su doğalgaz sadece elektrik faturası geliyor annemgile su ortak doğalgaz merkezi almayız dediler milli eğitime şikayet ettik kontenjan dolu dediler kardesimde istemedi sonradan ingilizce ileri değil orda diye kaldı
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Ay çok iyi olmuş . Çok iyi yapmışsın. Velilerde bir garip ne ucuz çocukları varmış. 
(256 puan) tarafından
İnsanın başka çocuğa vurulurken içi acır kendi çocukları umurlarinda değil
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Çocuğunuzu okutmayı eğitmeyi öğretmeye gönderiyorsunuz dayak yemeye değil yani harp okulu mu ne ya yani dayak hastası Biz de atardık anne baba sonuçta ama öğretmen de ne atıyor ya anlamadım ki yani şiddeti öğretmek bu kadar kolay mı oluyor çocuğu şimdi vurursan ileride o çocuk da vuracak şiddeti daha kolay bir şekilde görecek bence çok yanlış ve çok iyi yapmışsınız polisi aramakla bir daha hiçbir öğrenciye vuramaz tutanak tutulur iyice cezası da olur eğer gerçekten çok kötü durumdaysa çocuğunuz onu var ya öğretmenlikten de atarlar geri zekalı ya �nsanlar kendi çocuğuna bir diske atamıyorken o kim ki milletin çocuğunu al sın yani sen bedavaya okutmuyorsun paranı alıyorsun okutuyorsun yani
tarafından
Benim çocuğuma vurucak ve yüzü şişicek ayni şekilde o öğretmenin suratını da o hale getiririm
(256 puan) tarafından
Bir duru yok bunun evde kendi içlerinde de normal görüyor herkes artık garip bi şekilde
tarafından
Ben bu nesilede suç bulmiyorum öğretmen böyleyse çocuk napsin
(256 puan) tarafından
Çocuk ailenin gördüğü egitimin aynasıdır onu güzel yansıtmak yetistirenlerin elinde
tarafından
Katılıyorum daha bugün sınıfımızda ki bir velinin birinci sınıfa giden çocuğunu iki çocuk kafasini sıraya vurmuş çocuk kusmus annesi inanılmaz öfkeli öğretmen uyarmış ama karşı tarafın ailesi ne olcak kavga ederler diye tepki veriyor hiç normal değil ama
0 oy
tarafından
Millet yolda bulmuş galiba bu ne rahatlık..  çok iyi yapmışsınız..
(256 puan) tarafından
O daha da sinirlendirdi zaten başkasının çocuğuna burulunca bile ici aciyor insanın
tarafından
Can bu kimin olduğunun ne önemi var ki tv de bile görse içi gidiyo insanın kendi canının parçasına nasıl izin verir ki. Nasıl eğitimci oluyo bu insanlar
(256 puan) tarafından
Şiddet kendi içlerinde normal diyorum herhalde evdede var bu sekilde ki seslerini çıkarmıyorlar
tarafından
Onların yetiştirdiği çocuklar nasıl olur. Aileden daha çok etkiliyolar çocukları.
(256 puan) tarafından
Çocukların gelecekleriyle hayatlarıyla oynadıklarının farkında değiller
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Müdürde ayrı değişik veliler ayrı değişik

Tabiki cabalayacak işi o değildi öğretmen değil mi kimse benim kızımın öğretmeni kadar cabalamiyo resmen bize yalvarıyor çocuklarınıza evde sizde konulardan geçin rica ediyo sanki onun çocukları biz öğretmeniz Allah ondan razı olsun öyle çabalıyor okulda namı var adamın çabası emeginden dolayı.. kimseyide dovmuyo sen neden yapamadin diye .
(256 puan) tarafından
Ceza verirsin anlarım ama vurmak asla kabul edilemez
(8,851 puan) tarafından
Yani ceza versin dövmek nedir
(256 puan) tarafından
Aynen öyle ceza ver puan kır kimse sesini çıkarmaz
0 oy
tarafından
Seni tebrik ediyorum şimdi o öğretmen uğraşsın dursun bakalım bu veliler hangi kafa da ya çocuğunu sürekli dovuyorda normal mi geliyor 
(256 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm bu kadar normal görünmesi başka şekilde açıklanamaz
tarafından
Onlarin kafası öğretmen ne yaparsa yapar ama hakkı yok p öğretmen yansın dursun polis ifade aldıysa bir güzel mahkemeye çıkar :)
(256 puan) tarafından
Az değil canım 28 kişilik sınıftan 15 darp raporu çıktı
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın. O veliler sorunlu sanırım. Gebertirim ya cocuğuma vuranı. İnsallah alırlar meslekten. 
(256 puan) tarafından
Layigini bulsun inşallah
0 oy
(930 puan) tarafından
Ne olacak düzelir diyenlerin agzinin ortasına bı tane çaksaydin kız, 

Büyütmeye gerek yok düzelir deseydin
(256 puan) tarafından
İçimden geldi o öğretmeni velileri bunu normal gören herkesi bi elden geçirmek ama hakliyken haksız duruma düşerim diye polise başvurdum
0 oy
(4,046 puan) tarafından
Peşini bırakmamakla çok iyi yapmışsın. Büyütmeyelim diyen veliler belli ki kendileri de evde şiddet uyguluyorlar. Bunu başka türlü normalleştirmek imkansız. Kimse çocuğuma el kaldıramaz, o eli bükerim. Çocuğunun arkasında durman çok güzel birşey ve emin ol çocuğuna da güven duygusu yaratacak bu durum. 
(256 puan) tarafından
Kendi çocuğumu düşünemiyorum bile kaedesime yapıldı bu olay hepsi susuyor
(4,046 puan) tarafından
Farketmez kardeşin de sonuçta senin en değerlilerinden biri. Asla müsaade etmem ben de. İlkokuldayken öğretmenim haksız yere tokat atmıştı bana, hiç unutmam 2. sınıftaydım buna rağmen bütün okulu ayağa kaldırmıştım, müdüre çıkmıştım. Ailemi arayın, polis çağıracağız diye. Müdür öğretmeni ayağıma getirip özür bile diletmişti ama yine de polis çağırtmıştım. Hala da affetmem kendisini.
0 oy
(4,016 puan) tarafından
Bir eğitimci  olararak dayağa karşıyım  fakat bazı öğrenciler  insanın çileden çıkarıyor  eğer sesini yüksetmezsen  ipini ucu kopar  istediklerini  yapmalarına  izin  verirsin   ama dayak atmışsa  mesleginden  olabilir    tutanak  tutmanız gerekir bide delil yeterli olmalı darp raporu alın cnm
(256 puan) tarafından
Bende bir egitimciyim dayaga kesinlikle karşıyım farenjit ogretmen hastalığı olarak bilinir zaten uyarsın bagirabilir buna kimse bisey demez ama bu fiziksel şiddete gitmemeli gidiyorsa o insanın bu meslekti miladı dolmuş demektir
(4,016 puan) tarafından
Fiziksel  şiddet ise direk darp raporu alın o öğretmen hakkin da soruşturma baslatilsin
(256 puan) tarafından
15 darp raporu alındı soruşturma baslatilacak
(4,016 puan) tarafından
Inşallah olumlu  bir şekilde sonuçlanır  cnm
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Bişe olacağını sanmıyorum hiç. Valla ne diyeym kendi çocuğunu düşünüyor insan ellemeye kiyamiyoz. Adam nasıl vurmuş vicdansız.
(256 puan) tarafından
Güç denemesi yapmış sadece bir çocuk değil bütün sınıfa 15 darp raporu var bundan kurtulabilecegini düşünmüyorum
(9,117 puan) tarafından
Valla canım ben adliyede çalışıyorum. Sabıkası yoksa erteleme alır. Şikayete tabi bir suç değil kamu davası illa görülür. Ama bişey olacağı yok
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Hatırlıyorum da cetvel le parmajlarimizi çiçek yaprdik soruyu falan bilemeyince öğretmen cetvelle vururdu , bi keresinde de sözde öğretmen vurmanaj için iki kişiyi çıkarırdı tahtaya kim daha sert vuracak diye birbirine vurdururdu erkekleri ozamn cahilmisiz ve kimse ses etmiyordu 
tarafından
Sende mi yaşadın :( ellerim çok acirdi ama annem şikayetci olmuştu anlattigimda bide bize okuuzler diyordu
(2,994 puan) tarafından
O parmak ucuna cetvell vururken o an ki acısını hissettim anlatırken
0 oy
(9,478 puan) tarafından
Elinize sağlık. En doğru olanı yapmışsınız. Öğretmendir kızar eder ama bunun da bir adabı var. Çocuğun yüzünü kızartacak vurmak nedir. Diğer velilere de şaşırdım açıkçası hadi müdür okulda olay olsun, okulun adı çıksın istemediği için öyle der ama diger veliler şaşırttı beni
0 oy
(15,248 puan) tarafından
Bir eğitimci olarak hayretle okuyorum aynı ülkede mi yaşıyoruz diye velilerinde ayarı yok. Bizimkiler sesini yükselttin çocuğum rencide oldu diye şikayete geliyorlar :) sizinkiler dövsün ne olacak diyor hepsi bir cins 
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Şaka gibi yaa adam nasıl vurduysa yüzleri o hale gelmiş nasil kin öfke yani çok iyi yapmışsın 
0 oy
(5,476 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın bacım. O çocuklar iki gün sonra anamız birşey yapmadı ama o abla çok uğraştı sağolsun diyecekler. Doğru olanı yaptın

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 841 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mirac07 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 521 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.