0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından

Bebegim az önce kakasi bu sekilde korktum hafif kan var

image

2 Cevaplar

0 oy
(6,788 puan) tarafından
Süt ürünü mü tükettin? Süt alerjisi olabilir
(265 puan) tarafından
Canim emmiyor kizim mama aliyor da tatlini muhallebisinden verdm 1 çay kasigiyla degidirdm yani oda yaparmiki bi tatli kasigi bile degildi
(6,788 puan) tarafından
Yapar tabii ki hem niye veriyorsunuz muhallebiyi. Vermemeniz lazım. Çocuğun bağırsaklarını bozmayın
-Reklam-
0 oy
(7,770 puan) tarafından
Canım bu tehlikeli bi durum basit bi hazımsızlık da olabilir allerjik bi reaksiyon da olabilir Allah korusun bagirsaklariyla ilgili çok ciddi bi sorun da olabilir korkutmamak için ne olduğunu söylemiyorum sen bu bezle birlikte hemrn bi acile git gaita isteyecekler bunu verirsin 1 saat bekleyince gaitayi kabul etmiyorlar yeniden yapmasını beklersen belki yapmayacak gecenin 2 sinde yapsa goturemezsin sen git bi an once benim de başıma geldi çünkü bebeğin durumu nasıl ateş kusma hareketlerinde tuhaflık bakisarinda değişiklik karnında şişlik falan var mı 
(265 puan) tarafından
Inşallah canim benm evet ebe oyle demisti 1 yaş diye  nerden degdidim süt helvasini bilmiyomki ama gözüme bakiyo cani cekiyo gibi geliyo gülüyo kedi gbi dolaniyo yürütecle ilk cocuk bi sey bilmiyomki:)  halim perişan kahvaltiyi bile 2de yaptm bugun cay falanda yok firsat yok analik cok güzel cokk da zor
(7,770 puan) tarafından
Eee bizde öyle öğrendik öyle öyle geçtik o yollardan sen benim ilk anneligimi bi gorsen gormemisin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış derdin ih dese çocuğa koşardım yemek falan hiç gözüme gelmezdi azıcık bişey olsa hastanedeydim yok3 dk emdi emmiyo yok 5 dk emdi emmiyo zayıf kalacak kilo almayacak bugün yan baktı dün mizildandi aşıya gittiğimde ebeleri biktiriyodum o kadar çok şey soruyordum ki kaç kez doktora götürdüm herşeyden huylanip şimdi diyorum boşu boşuna kendimi de uzmusum çocuğumu yormusum valla atesleniyo hasta oluyo hafta sonunda atesdusurucuyle gecistiriyorum bitki çayları falan iciriyorum hafta içi olana kadar brkliyorum sağlık ocağına götüreyim diye eski ben olsam gece 1de acildeydim
(265 puan) tarafından
Demekki yanliz degilmsm ama sende baya pimpiriklemissn insan oyle oluyor ya gercektn ilk cok gazliydi ben aç kaliyordum resmen emmiyordu asla emzirme danismalrina kadar gittk ama almadi 20 gun sagip verebildm tam rhata gectm diş başladi asiei hareketli bir kiz simdiden yürutecle evi dagitiyo 7bayi dolcak 5 gun sonra  o kiloya bende cok taktm artk takmiyom mamayida 3 saatte vir yiyor 120 zorla almiyo doktor kilosu boyuniyi diyor artk takmiyom okadar ilk agliyordum artk stresten etrafta cok karisyordu soyluyordu
(7,770 puan) tarafından
Etraf susmuyor bacım geçen daha kayınbabamla kavga ettim sustum sustum sustum sustum en sonunda beni patlattı büyüğüm diye saygısızlık yapmıyordum ama susmuyorlar yani bunu öğren alışman lazım umursamayacağım ya insanlara cevabını patlat vereceksin ya da umursamayacaksın
(265 puan) tarafından
Ztn versende elsin kötüsun vermesende dogru diyorsun canm ne diyim zor valla bende biktm insanlardan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

384,958 soru

11,513,748 cevap

35,174 kullanıcı

...