0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
TV izletsem bazen bir dakika açıyorum geri vicdan yapıp kapatiyorm ama iki dakika yalnız bırakamıyorum bagirmasindan apartman inliyor

16 Cevaplar

+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Tabikide asla ama asla izletme.  Daha ne ki o bebek ufacık. Bırak bağırsın. 
-Reklam-
+1 oy
(2,367 puan) tarafından
Onun bir derdi vardır ondan ağlıyordur kolik falandır böyle bir hareket yapipda bundan yedi sekiz ay sonra belki bir sene sonra otizmmi acaba diye post açarsan hiç şaşirmam ben şans eseri okulda bir otizm farkındalık etkinliğine denk geldim kadın resmen yalvarıyor çocuklarınızı ekrandan uzak tutun diye sana tavsiyem hiç bir şekilde açmamann canım ekran bağımlılığı kadar kötü bişey yok
0 oy
tarafından
Daha çok küçük açsan da pek bişey anlamaz bizim evde yalnız olduğum için TV hep açık ses olsun diye kapalıysa da açmak için aramaz TV 17 aylık mühim olan Tv yi açık bırakıp ilgiyi kesmemek bence çünkü TV açık da olsa surkeli ilgilendiğim için odada oturup TV izlemez mesela 
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Hiç tavsiye etmem hele ki 3 aylık çocuğa. 27 aylık sadece ben banyo yaparken açıyorum. Tv yerine duvara ya da tavana yansıtılan bebek ürünlerinden alın. 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Hayır canm küçücük daha ben 28 aylık kızıma bile açmıyorum 
0 oy
(12,652 puan) tarafından
Bir yaşına kadar açmadım şimdi açık olsada çizgi filme de bakmıyor 18 aylık 
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Bebeğini giy. Yalnız bırakmış olmazsın. Hem de işini yaparsın bir taraftan. Yani daha şimdiden TV ye sarılırsan işin çok zor. Gazı vardır ya da açtır. Bebek bu iki şey için ağlıyor malesef
(1,554 puan) tarafından
Doga su platformda bebegini giyden kastinin sling oldugunu anlayacak 5 kisiden fazla bulamazsin :)
tarafından
:Ddd en mantıklı susturma yönetimi ama gerçekten gazı olunca hemen susuyordu çok denemiştim
(1,554 puan) tarafından
Ben de ilk 3-4 ayi slingle gecirdim isimi de yapiyodum tam bir win win iliskisiydi :D
(4,307 puan) tarafından
Ahsbbsns :D kız hiç güleceğim yoktu ama haklısın malesef :D
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Kız 3 aylık bebek tv den ne anlar gazı falan vardır. Şimdiden açma sonra ahlar vahlar edersin pişman olursun 
0 oy
tarafından
Bence gerek yok izletmene onun yerine çocuk şarkısı aç ne bileyim bebeği rahatlatan anne şarkıları aç
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ac canim nolacak bi de cay koy hatta takilsin.

Ya rabbel alemin...
0 oy
tarafından
Küçücük bebek izletme yapma bu kötülüğü ona
0 oy
tarafından
Üç aylık bebek en rahat donemlerimmis meğer :))şuan 23 aylık nasıl nefes alınır unuttum TV bile acmiyirum ben.sen dionki daha gözünü acamayan bebeye TV acayimmi:))
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Gelişim geriliği uyaran eksikliği olur canım gozlerine zarar verir otizim gibi rahatsizliarida tetikliyormus biz 18 ay hiç TV acmadik evde kendimiz bile izlemedik düşün , yinede sana kalmış 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
1 yaşına kadar TV izletmedim ben bilmiyorum acmasaniz daha iyi 
0 oy
(26 puan) tarafından
Keslinlikle açma derim ne olursa olsun çok küçük daha benim kızım 2 yaşında yeni başladı izlemeye 2 yaşında bile çok etkiledi konuşmasini huyunu 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi daha sonra ileride çocuğum 2 yaşına geldi hala konuşmuyor veya çok hiperaktif hiç durmuyor ya da ismini söylüyoruz bize bakmıyor diye başlıklar açmak istiyorsan aç tabii ki izlet. Yani bunu kötü niyetle söylemiyorum ama henüz çok küçük hadi bir buçuk iki yaşına gelmiş olsa anlarım ama yani 3,5 aylık o şu an sadece seni istiyor ağlamasının sebebi senin yanında hissetmek güvende hissetmek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 223 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde tugcevepars (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

380,129 soru

11,379,662 cevap

34,868 kullanıcı

...