0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (333 puan) tarafından
Nerdeyse 10 aydır çığlık atıyor ve okadar yüksek sesle yapıyorki bütün bina inliyor laf anlıcak yaşta degil 1 yaşında ama bi gün şikayet gelirse komşularla kötü olmak istemiyorum bu çığlığı nasıl unutturcam

4 Cevaplar

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Sesini keşfediyor canım bebek bu anlayışlı olsunlar. Çığlık atmayı sesini duymayı hoşuna gidiyordur.(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)
(333 puan) tarafından
Hele dış kapı açılsın basıyo çığlığı bi yandan tatlıda oluyor çığlık atmak çok hosuna gidiyo bide ses tonunu degistiriyo inceltiyo kalınlaştıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benşm oğlumda çok bağırıyor bazen ağlarken bağırma diyorum ama benimki 14 aylık olacak tabi geceleri bağırarak uyanır arada eşimde diyorum şıkayet edecekler edecekleri varsa görecekleri de olur der yani takma bebeği de şıkayet edemezler 
(333 puan) tarafından
Benimkide 15 aylık aynen aglarken bile çığlık atıyor benimde kaynanamgil diyo ağzını bantlayamayız ya elden birsey gelmiyor ama ben insanlarla kötü olmak istemiyorum inşallah unuturlar
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Çok normal canim. Komşular dengesiz değilse laf etmezler. Sonuçta bir bebek var düşünmeleri gerekir
(333 puan) tarafından
Bıraz dengesizler sifonun sesine rahatsız olmuslar şikayete geliyorlar yarın bebegide şikayet ederler
(1,940 puan) tarafından
Yuh artık bu kişiler apartmanda yaşamasın valla.
(333 puan) tarafından
Aynen bide bizede diyemiyor kaynıma diyo kaynımda daha küçük tamam demiş biz olsak sifona napabiliriz vs deriz ama simdi bunlar yüz buldu şikayet ederlerse şaşırmam
(1,940 puan) tarafından
Yönetici felan varsa söyleyin canim yarin misafir sesinede laf ederler. Çocuğun buyuyecek ses olucak o zaman çocuğunu mu baglayacaksin böyle kişilere diş göstermek lazım ki hadlerini bilsinler
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Daha bebek annesi kimse bişey diyemez  seslerini keşfediyor   ne anlasin bırak tadını çıkar  
(333 puan) tarafından
Öylede biraz dengesiz insalar gecen sifonun sesine rahatsız olmuslar şikayete geldiler yarın bebegide şikayet ederler bide kayınbabam sinirli şikayete gelirlerse tartışır kesin ama çığlığıda bi yandan tatlı ses tonunu degistiriyo bi inceltiyo bi kalınlaştırıyo
(4,969 puan) tarafından
Oldu bide  milletin sctgna mi karisirlar  ay çok istiyorlarsa dubleks evler çok oraya gtsinker
(333 puan) tarafından
Aynen öyle bizim tepki göstereceğimizi bildiği için kaynıma demiş bide kayınbabamda doğal olarak gelsin bana desin dedi bunun üstüne bebeği şikayet ederlerse kesin tartışma çıkar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
0 oy
16 cevap 180 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,839 soru

11,370,303 cevap

34,853 kullanıcı

...