0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (682 puan) tarafından
Kızım 16 aylık doktor idrar tahlili istedi şu lanet torbalara asla girmiyor çiş. Kutusuna yaptirmaya çalışıyorum yok olmuyor var mı başka bir yöntem bilen lütfen yazsın 

16 Cevaplar

0 oy
(15,725 puan) tarafından
Valla bizden de istemişti kzimdan bir yasinda ama yapmadı zor yani yaptırmak doktora söyledim tmm dedi geçti 
(682 puan) tarafından
Gerçekten imkansız gibi birşey kız çocuklarında başka bir yöntem olmalı
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Evet canım var başka yolu ben şu düz olan poşetler oluyorya hani önü açık kısmından üçgen olarak kesmiştim bezin içine koymuştum bebeğinin popusu icne gelecek şekilde bsgla ve hafif bı yassı uzatki sızmasin . Poşete dolar idrarı
(2,522 puan) tarafından
Şu düz buzdolabı poşeti
(682 puan) tarafından
Peki onlar oluyor mu steril olması gerekmiyor mu
(2,522 puan) tarafından
Temiz poşet paketinden çıkarıp takmıştım .idrar sonunçlarida çıkmıştı . Sorun olmadı .içiniz rahat etmeyecekse yapmayın
(682 puan) tarafından
Teşekkür ederim Başka çaresi yok mecbur yapacam artık
(1,347 puan) tarafından
Yaaa bunu ben de deneyeyim ben de kızımdan hiç alamadım idrar
0 oy
tarafından
Yapıştırdiginiz yeri iyice kurulayın bide çok kipirdamasin  çocuklar psikolojik olarak o torbayı hissedince nedense yapmıyorlar bide ben sabahtan akşama kadar bekledigimi bilirim artık yapmayinca sonda ile çekmişlerdi çok ağlamıştım o zaman :(
(682 puan) tarafından
Güzelce yapıştırıyorum sonra bir bakıyorum yine torbaya dolmamış beze geçmiş. Kızım geceleri hiç uyumuyor doktor ultrason ve idrar tahlili istedi yaptırabilirim inşallah
0 oy
(1,937 puan) tarafından

Cop posetin icinden yırtık acık bacaklarını cıkardık posetten sırıngayla doldurduk kac torba heba oldu en son bunu denedik hic ziyan olmadı:D

(682 puan) tarafından
Aklıma geldi ama Acaba çöp poşeti uygun olur mu steril olması gerekmiyor mu
(3,882 puan) tarafından
Ayy çaresizlik nası çalıştırıyor kafayı
0 oy
(540 puan) tarafından
Gecen de arkadasim anlatiyordu kutuya yaptirdim cok zorlandim diyordu. Malesef kolay bir yolu yok gibi 
(682 puan) tarafından
Dün o kadar uğraştım kaçtı benden kaçarken yaptı çişini aglayacaktım artık:)
(540 puan) tarafından
Gulumsedim :) cocuklar alem :)
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ayyyy kız çocuklarında o torbalar tam işkence az çekmedim bende
(682 puan) tarafından
Aynen öyle belki başka bir yol bulabilirim diye sormak istedim
0 oy
tarafından
Vallahi küçükken sabahtan akşama kadar bekledigimi bilirim çok zor kiz çocuklardan almak en son emzirme odasında emzirirken bir teyze dedi ki kızım poşet geçir öyle dene koca bir market poşeti aldim getirdim ona yaptı öyle verebildik ☺ bezden kestim şimdi geçenlerde yine gittik idrar istedi doktor o bardağa bile zor bela yaptı ağladı yapmiyacam diye korkudan akşama kadar çişini tuttu yapmadı işkence gibi 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Torbayı köy bezi kapat EMDR ilgisini başka bişey çekerek yapabilirsin bn öyle yatrmistm canm 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ah ah onu ben de hiç beceremedim şimdi doktorumuz bu ay yine soracak ☹️
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Erkek olsa yöntem var da kiz zor cidden Allah kolaylık versin
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Sonda takip 3 dk da odasinda almıştı doktor. Sonrasinda yatis verdiler zaten
0 oy
(582 puan) tarafından
Canım trendyolda karton krozet aparatı var al ondan kücük boy cöp poşeti koy İcine doktorun verdiği bardagı koy İcine kızı oturt hem oyala yapana kadar biz öyle veriyorduk 
0 oy
(4,328 puan) tarafından
Sonda ile alınabilir. Aslında test daha sağlıklı olur. 
0 oy
(582 puan) tarafından

Bundan cok kullanışlı bir yıldır kullanıyorum 

image

0 oy
(102 puan) tarafından
Sondayla alsınlar 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Valla canım kac yıl hemşirelik yaptım kaç cocuktannidrar teati aldim ama kendi kizimdan alamıyorum .d.d.d

İlgili sorular

+10 oy
8 cevap 436 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 269 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,693 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,310 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 51 göst.

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...