0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Kızlar şimdi 39 haftalık oldum ama tik yok ne ağrı ne birşey ve karnım da haylan yukarıda demi bakın bi ne yapsam doğuma hazırlanırm

image

image

9 Cevaplar

+1 oy
(1,069 puan) tarafından
38+4 olduk biz de ben de aynı şekilde hiç tık yok :(((

Hayırla sağlıkla kucağına al ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah bol bol yürü diycem ama bunalr biraz da bebise bağlı bütün şehri yürüdüm doğurana kadar yinede sezeryan oldum :) hayırlısı olsun 
(76 puan) tarafından
Çok yruiom batir kutur temzilik yapiom yine birşey yok
(1,069 puan) tarafından
Ben çok ağırlaştim ve kilo aldım bana diyorlar yürüyüş yapmazsan doğuramazsin. Demek onunla. Alakası yokmuş ☺️
tarafından
Yok kuzum ya ben 39+0 da gece kanamayla gittim herşey normaldi hatta bebeğin eşi ayrılmıştı ultrason da hep iki hafta önceydi gelişimi hiç acilmam yoktu bide ben çok aktiftim dogursugum geceye kadar alafranga tuvalate oturdum mesela bütün antebi yürüdüm ciddiyim hergun saatlerce yürüdüğüm oldu ama nasip olmadı nromal sezeryanim da çok güzel ve kolay geçti hiç yataklık olmadım ilk günden kendim yürüdüm hep yani o an bebek ve anne için sağlıklı olan neyse o yapılmalı ben hiç riske atmadan dokturuma güvenip sezeryana tamam dedim iyiki dedim çünkü kordon dolanmisti akışına bırakmak en güzeli :)
(76 puan) tarafından
Kaynanam bana da aynısını dio yok anam alakası tâbi ben 50 den 73 oldum da ama 2 saat akşamları yürüyüş yapiom cam bile sildim ama yok ağrım
tarafından
Ben de 47 den 67 olmuştum şimdi beş aylığım mecbur bu seezeryan zaten :)
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Göğüs altı boş gibi duruyor düşmüş gibi 

Muayene etmedi öi dr kanala girmiş mi 
(76 puan) tarafından
Başı aşağıda dedi 1 hafta sonra gel dedi bi hafta sonraya kadar 40 olcam
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Evet daha yukarda bence de. Sabret az kalmış inşallah o da vaktini bekliyor. Sağlıkla gelsin bebişin 
0 oy
(748 puan) tarafından

Benim 40. Haftada doğdu ve göbeğim düşmemişti. Hiç yalancı sancim da olmadı. Bir anda sancı geldi aynı gün doğurdum :D

0 oy
(748 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap. Merdiven in çık canım
(76 puan) tarafından
Yapıyorum çok hemde 2 saat yuriom Batır kütür temizlik yapıyorum yine birşey yok
0 oy
tarafından
Valla benim yapmadığım şey kalmamıştı yine de zor oldu dogumum zor acilmam oldu
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Canı isteyince gelıyo beenım ıkısı de 41. Hafta doğdu
0 oy
(1,277 puan) tarafından
En sonki nstde yalancı sancı falan çıktı mı? Sancılar en fazla kaça çıktı? Karnında hafif hafif kasılma hissediyor musun? Bel ve bacak ağrın var mı? Bebisin kilosu kaç biliyor musun?
(76 puan) tarafından
En son Çarşamba günü nest girdim sancı hiç yoktu ağrım da hiç yok kasılma fln hiç yok kilosu Çarşamba günü 3350 di
(1,277 puan) tarafından
Bende de tık yok :( 38+6yım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Songul 1 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 345 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı