0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimi seviyorumm .ama uzmanla evlenmek pişmanlıktır Keşke hiç evlenmeseydim.2,5 senedir evliyim 14 aylik kızım var birde 5 aylik hamileyim (spraille korunuyordum ona rağmen hamile kaldim)1.5 senedir suriyede 3 4 aya bir geliyor hataydayiz ben kaynanam kaynimlar 1 konteyrda yaşıyoruz deprem oldu biliyorsunuz ki evlerimiz gitti hep zTen ben kaynanamin yanindan kiraya cikali3 ay olmuştu deprem oldu eşimin ailesi beni s*ktir etti benimle çok sorunları oldu çok ezmeye kalktılar başka yerde ev tutalım dedim eşime tek başına olmaz dedi ne kadar kötü olsalarda onların yanında olman lazım dedi simsi kaynanam ve bana altli ustlu ev yapiliyor çok borç oldu o yüzden şu an sadece kaynanamin evi  yapılıp benim evim kalacakmış banada iki oda verirler depremde kurtardığın tüm eşyalarımı çadırda onlarida acarmisim eve  ...Bıktım artık hep başa hep başa sarıyorum ne evlilik hayatim var ne rahatım hazır ki dünyaya getirdiğim çocukların günahına giriyorum evlendiğimde hiç bir şey anlamadım hem kocam başımda yok diye ağzıma s*cip ezerler hemde yanımızda kalıp iş güç yaptirirlar ne yapacağımı şaşırdım artık 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun Allah sabır versin canım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birlik yaşanmaz hele anlaşamıyorsan bu sorunlar gittikçe devam eder hele esinde yanında yoksa en azından yakın Bi yerde ayrı yasasan içli dışlı olmasanız keşke
0 oy
(2,864 puan) tarafından
Eşim işten iki dk geç gelse sürekli arayıp darlıyorum adamı, valla çok zor Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Benim bir tanıdığım da uzman ve dediğin gibi 4-5 ayda bir geliyor 1 çocuğu var. Eşine ayrı ev açtı altına da araba aldı eşi çok rahat valla. Niye yalnız olmayacakmış? Mis gibi olur hemde. 
(389 puan) tarafından
Hatay iskenderundayım bende yanlız neden olmaz biliyor musunuz daha dün bile deprem oldu sabah 5.32 de nasıl evden kaçtık bilmiyoruz çocuklar perişan titriyo panik yaptığımız için arkadaş hem hamile hem yanında çocuk olduğu için eşi bu konuda haklı hatay 1.derece deprem bölgesiydi 6 Şubat'taki depremde 9 ay geçti hala deprem oluyo tek başına kalmak zor ben hala eşim olmadan banyo yapamıyorum
(1,577 puan) tarafından
Evet kuzum haklısın ama şöyle ki bunlar normalde başka şehirde yaşıyorlardı adam göreve gidince kız kendi istediği şehre taşındı. Sonuçta orda da yalnız burda da ne fark eder değil mi? Daha güvenli bir şehre gidebilirsiniz.
(389 puan) tarafından
İnanın depremde 6 gün burdaydım sonra yozgatın köyüne gittim bir kere burda yaşadığımız o felaketten sonra nereye gidersek gidelim o korku hep içimizde kalacak yani en azından kendi adıma konuşayım normal birşey yaşanmadı gerçekten kimse normal değil kimsenin psikolojiside iyi değil nereye gidersek gidelim hep sallanıyoruz korkusu var bu saat olmuş uyuyamadım neden ya olursa çocuklara birşey olursa diye gözüm hep ışıkta
(1,577 puan) tarafından
Haklısınız. Bizler yaşamadığımız halde etkilendik. Sizin durumunuz çok farklı
(389 puan) tarafından
Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Keşke kendi ailenin yanında olsan yine biraz rahat olursun allah yardimcin olsun
0 oy
(763 puan) tarafından
Offff hiç sorma 5 yıllık evliyim eşim sözleşmeli erdi görevinin bitmesine 9 ay kala evlendik evim ayrı dizildi ama ben kayannamda kaldım sonra eşimin görevi bitti geldi 3 yıl olmuştu eşim görevi bırakalı ne güzel düzenim vardı düzenimiz oturmuştu ama deprem oldu evler gitti biz kaynanamla köye ev yaptırdık mecburen yine birlikte oturmaya başladık inan çok zorlanıyorum istemediğimi de biliyor hepsi ama yapacak bisey yok tokiler verilene kadar oturacaz diyolar bu arada bende hataydayim 
(988 puan) tarafından
Benim eşim geleli 1 ay olmadı daha şuan iste yok geçinmek çok zor şuan Rabb'im herkesin yardımcısı olsun
(763 puan) tarafından
Bir kaç ay sonra yatar canım ağız tadıyla harcayın.  Amjn canim Antakya merkezde misiniz
(988 puan) tarafından
İnşallah canım borçlar odenecek kalaniyla araba Allah nasip ederse Evet canım katar konteynirlarinda kalıyorum
(763 puan) tarafından
Bizde o zaman 75 bin almıştık gidip 2+1 apart aldı eşim şimdi ne kadar alıyorlar bilmiyorum bide esin daha fazla görev yapmış daha fazla alırsınız Rabbım güzel yerlerde harcamayı nasip etsin
(988 puan) tarafından
400 küsür alacak ama paranın değeri yok geldiği gibi gidecek malesef
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Hep aynı tur postlar açıyorsun gördüğüm kadarıyla da hiç cevap a dönmüyorsun. Bursa iş eşinde bitiyor sana öyle davranıyorlar sa sorun esin. Daha önce de demiştim sürekli çok borcu var diyp duruyorsun iyi de Suriye de çok iyi para alıyorlar nasıl çok borcu oluyor anlamış değilim 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Oyy kuzum şöyle şeyleri okuyunca sanki ablam yada kardeşim zordaymış gibi üzülüyorum Allah yaricin olsun zor olmalı ne gelirli elden
0 oy
tarafından

Evlatla imtihandan sonra en zoru eş ailesiyle yaşamak bana göre. Seni çok iyi anlıyorum evlenirken kendi düzenini kurmayı hayal eder herkes. Anne babayla da aynı şekilde düzenin vardi sonuçta. Madem kendime ait bir evim düzenim yok niye evlendim diye soruyor insan kendine. 

Benim merhametin sonucu alt üst oturmayı kabul etmiştim kayınbaba bir yıl olmuş vefat edeli düğünü baba yapar masraf olmasın diye kabul etmiştim ama anamdan emdigim sütü burnumdan getirdi kaynanayla gorumceler. Çırpınıyor çırpıyor yerimde sayıyorum. Boşanmak pahasına çıkıp gitmeyi düşünüyorum ama çocuklar var işte. Hep bunu diyorum kapımız ayrı bunlari yaşıyorsak aynı çatı altında 3n fazla 3 ay sürerdi herhalde evlilik. Kaynana görümce hiçbirine hakkımı helal etmiyorum Allah şahidimdir. 

Allah sana ada bana da daha bereketli daha güzel daha geniş daha ferah daha huzurlu bir eve taşınmayı nasib etsin en kısa zamanda. En azından kapım ayrı diye şükrediyorum bazen ama karışan yine karışıyor 50 seye karışacagina 40 ina karisiyor oluyorlar ona şükür diyorsun. Ama aynı evde yaşamakta 50 şeyin de hesabını veriyor oluyorsun. 
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

Spiralla hamile mi kaldın kaymış mı ? geri çekilme yapmadınız mı 

Bunları gördükçe korkar oldum 
0 oy
tarafından
Rabbım sabır güç kuvvet versin 
0 oy
tarafından
Kız niye 1.5 senedir Suriye de 
0 oy